PublishPress Planner 4.8.0 - en to bg-BG translation catalogue (675 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
bg-BG:  <a href="%s">Добавете полета, за да започнете</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
bg-BG: Насърчете администратора на сайта си да конфигурира редакционния ви работен поток, като добави редакционни полета.

en:  Scheduled
bg-BG:  Планирано

en:  Scheduled, but late
bg-BG:  Планирано, но закъсняло

en: "Notify me"
bg-BG: "Уведоми ме"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
bg-BG: %1$s #%2$s "%3$s" беше преместен в кошчето от %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
bg-BG: %1$s #%2$s "%3$s" беше публикуван от %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
bg-BG: %1$s #%2$s "%3$s" беше възстановен от кошчето от %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
bg-BG: %1$s #%2$s "%3$s" беше непубликувано от %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
bg-BG: %1$s (%2$s ) каза на %3$s в %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
bg-BG:  %1$s <div class="input-divider">до</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
bg-BG: %1$s в %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
bg-BG: %1$s последно актуализирано на %2$s

en: %1s weeks
bg-BG: %1s седмици

en: %d Group | %d Groups
bg-BG[0]: %d Група
bg-BG[1]: %d Групи

en: %d Role | %d Roles
bg-BG[0]: %d Роля
bg-BG[1]: %d Роли

en: %d User | %d Users
bg-BG[0]: %d Потребител
bg-BG[1]: %d Потребители

en: %d week | %d weeks
bg-BG[0]: %d седмица
bg-BG[1]: %d седмици

en: %d weeks
bg-BG: %d седмици

en: %s could not be created
bg-BG: %s не можа да бъде създадено

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
bg-BG: %s беше създадено успешно. <a href="%s" target="_blank">Редактирайте %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
bg-BG[0]: %s уведомление намерено.|
bg-BG[1]: %s уведомления намерени.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
bg-BG[0]: %s работен процес по уведомленията е преместен в Кошчето.|%s работни процеса по уведомленията са преместени в Кошчето.
bg-BG[1]: %s работен процес по уведомленията е преместен в Кошчето.|%s работни процеса по уведомленията са преместени в Кошчето.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
bg-BG[0]: %s работен процес по уведомленията не е актуализиран, някой го редактира.|%s работни процеса по уведомленията не са актуализирани, някой ги редактира.
bg-BG[1]: %s работен процес по уведомленията не е актуализиран, някой го редактира.|%s работни процеса по уведомленията не са актуализирани, някой ги редактира.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
bg-BG[0]: %s работен процес по уведомленията е permanently deleted.|%s работни процеса по уведомленията са permanently deleted.
bg-BG[1]: %s работен процес по уведомленията е permanently deleted.|%s работни процеса по уведомленията са permanently deleted.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
bg-BG[0]: %s работен процес по уведомленията е възстановен от Кошчето.|%s работни процеса по уведомленията са възстановени от Кошчето.
bg-BG[1]: %s работен процес по уведомленията е възстановен от Кошчето.|%s работни процеса по уведомленията са възстановени от Кошчето.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
bg-BG[0]: %s работен процес по уведомленията е актуализиран.|%s работни процеса по уведомленията са актуализирани.
bg-BG[1]: %s работен процес по уведомленията е актуализиран.|%s работни процеса по уведомленията са актуализирани.

en: (Hide all)
bg-BG: (Скрий всички)

en: (no title)
bg-BG: (няма заглавие)

en: - any status -
bg-BG: - всеки статус -

en: -- Select %s --
bg-BG: -- Изберете %s --

en: -- Select a user --
bg-BG: -- Изберете потребител --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
bg-BG: 1 работен процес по уведомленията не е актуализиран, някой го редактира.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
bg-BG: <p><strong>За повече информация:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Документация на календара</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress в Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
bg-BG: <p><strong>За повече информация:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Документация за редакционни коментари</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress в Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
bg-BG: <p><strong>За повече информация:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Документация за редакционни полета</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress в Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
bg-BG: <p><strong>За повече информация:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Документация за известия</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress в Github</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
bg-BG: <p>Редакционните коментари ви помагат да намалите натоварването от имейли и да запазите разговора близо до това, което е важно: вашето съдържание. Коментарите в нишка в админ панела, подобно на това, което намирате в края на блог публикация, позволяват на писатели и редактори да оставят обратна връзка и да обсъдят какво трябва да бъде променено преди публикуването.</p><p>Всеки с достъп до историята в процес ще има също така възможност да коментира. Ако имате активирани известия, тези, които следват публикацията, ще получават имейл всеки път, когато бъде оставен коментар.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
bg-BG: <p>Следете важни подробности за съдържанието си с редакционни полета. Тази функция ви позволява да създавате толкова много полета за дата, текст, число и т.н., колкото искате, и след това да ги използвате за съхраняване на информация като контактни данни или местоположението на интервю.</p><p>След като настроите полетата си, редакционните полета се интегрират с календара и прегледа на съдържанието. Направете елемент от редакционните полета видим, за да се появи пред останалата част от екипа ви. Дръжте го скрит, за да ограничите информацията между писателя и редактора.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
bg-BG: <p>Известията гарантират, че сте в крак с напредъка на най-важното ви съдържание. Потребителите могат да се абонират за известия на публикация един по един или като избират роли.</p><p>Когато е активирано, известията могат да се изпращат, когато публикацията променя статуса си или когато редакционен коментар е оставен от писател или редактор.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
bg-BG: <p>Календарят е удобен преглед за седмица по седмица или месец по месец на вашето съдържание. Бързо вижте кои истории са на път да бъдат публикувани навреме и кои ще изискват допълнителни усилия.</p>

en: == %s Details ==
bg-BG: == %s Подробности ==

en: == Actions ==
bg-BG: == Действия ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
bg-BG: Нов %1$s (#%2$s "%3$s" ) беше създаден от %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
bg-BG: Нов редакционен коментар беше добавен към %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
bg-BG: За нас

en: Access denied
bg-BG: Достъпът е отказан

en: Action nonce not found.
bg-BG: Nonce за действие не е намерен.

en: Active Notifications
bg-BG: Активни уведомления

en: Add Another Option
bg-BG: Добавете друга опция

en: Add Column
bg-BG: Добави колона

en: Add Comment
bg-BG: Добави коментар

en: Add Filter
bg-BG: Добави филтър

en: Add New
bg-BG: Добави ново

en: Add New %s
bg-BG: Добавете нов %s

en: Add New Editorial Fields
bg-BG: Добавяне на нови редакционни полета

en: Add New Editorial fields term
bg-BG: Добавяне на нов термин за редакционни полета

en: Add New Notification
bg-BG: Добавяне на ново известие

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
bg-BG: Добавете списък с таксономични слъгове, разделени с запетая, които не трябва да се зареждат от филтъра за съдържание на таксономията при добавяне на нов работен поток за известия.

en: Add an editorial comment
bg-BG: Добави редакторски коментар

en: Add content for %s
bg-BG: Добавете съдържание за %s

en: Add editorial comment: %s
bg-BG: Добави редакционен коментар: %s

en: Add to post types
bg-BG: Добавете към типовете публикации

en: Advanced Notifications
bg-BG: Разширени известия

en: All
bg-BG: Всички

en: All %s
bg-BG: Всички %s

en: All Actions
bg-BG: Всички действия

en: All Channels
bg-BG: Всички канали

en: All Editorial Fields
bg-BG: Всички редакционни полета

en: All Posts
bg-BG: Всички публикации

en: All Receivers
bg-BG: Всички получатели

en: All Statuses
bg-BG: Всички статуси

en: All Users
bg-BG: Всички потребители

en: All Workflows
bg-BG: Всички работни потоци

en: All authors
bg-BG: Всички автори

en: All categories
bg-BG: Всички категории

en: All channels
bg-BG: Всички канали

en: All events
bg-BG: Всички събития

en: All options value and labels are required.
bg-BG: Всички стойности и етикети на опции са задължителни.

en: All post types
bg-BG: Всички типове публикации

en: All posts
bg-BG: Всички постове

en: All status
bg-BG: Всички статуси

en: All statuses
bg-BG: Всички статуси

en: All tags
bg-BG: Всички тагове

en: All types
bg-BG: Всички типове

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
bg-BG: Позволете публичен достъп до абонаментите в iCal или Google Календар

en: Always notify the author of the content:
bg-BG: Винаги уведомявайте автора на съдържанието:

en: Always notify users who have edited the content:
bg-BG: Винаги уведомявайте потребителите, които са редактирали съдържанието:

en: Always show complete post titles
bg-BG: Винаги показвайте пълните заглавия на постовете

en: An error occured
bg-BG: Възникна грешка

en: Apply
bg-BG: Приложи

en: Apply Changes
bg-BG: Приложи промените

en: Apr
bg-BG: Апр

en: Are you sure you want to delete this comment?
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този коментар?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този термин? Всяка метаданна за този термин ще остане, но няма да бъде видима, освен ако този термин не бъде добавен отново.

en: Assignment
bg-BG: Задача

en: Async Notifications
bg-BG: Асинхронни уведомления

en: At least one post type must be selected
bg-BG: Трябва да бъде избран поне един тип пост

en: Attach file
bg-BG: Прикрепи файл

en: Aug
bg-BG: Авг

en: Author | Authors
bg-BG[0]: Автор
bg-BG[1]: Автори

en: Author of the revision
bg-BG: Автор на ревизията

en: Author: %1$s (%2$s )
bg-BG: Автор: %1$s (%2$s )

en: Authors
bg-BG: Автори

en: Authors of the content
bg-BG: Автори на съдържанието

en: Authors of the parent page
bg-BG: Автори на родителската страница

en: Auto-draft
bg-BG: Авто-чернова

en: Available fields
bg-BG: Налични полета

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
bg-BG: Черни списъци с таксономии за известия

en: Blog ID: %d
bg-BG: ID на блога: %d

en: Blog:
bg-BG: Блог:

en: Body
bg-BG: Тяло

en: Cancel
bg-BG: Отказ

en: Card Data updated successfully.
bg-BG: Данните на картата бяха обновени успешно.

en: Categories
bg-BG: Категории

en: Category | Categories
bg-BG[0]: Категория
bg-BG[1]: Категории

en: Change
bg-BG: Промяна

en: Changes saved!
bg-BG: Промените са запазени!

en: Channels
bg-BG: Канали

en: Cheatin&#8217; uh?
bg-BG: Малко хитруване, а?

en: Checkbox
bg-BG: Чекбокс

en: Checked
bg-BG: Отметнато

en: Choose Post Types
bg-BG: Изберете типове публикации

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
bg-BG: Изберете каналите, към които всеки работен процес ще изпраща известия:

en: Click here to read more about shortcode options...
bg-BG: Щракнете тук, за да прочетете повече за опции за шорткод...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
bg-BG: Кликнете тук, за да се абонирате в iCal или Google Calendar

en: Click the "Add New" button to create new card data.
bg-BG: Кликнете бутона "Добави ново", за да създадете нови данни за карта.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
bg-BG: Натиснете бутона "Добави нова", за да създадете нови колони.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
bg-BG: Щракнете върху бутона "Добави нов" за създаване на нови филтри.

en: Click to add
bg-BG: Кликнете, за да добавите

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
bg-BG: Кликнете за изтриване на лог файла. Бъдете внимателни, тази операция не може да бъде отменена.

en: Click to start being notified on updates for this post
bg-BG: Кликнете, за да започнете да получавате уведомления за актуализации на тази публикация

en: Click to stop being notified on updates for this post
bg-BG: Кликнете, за да спрете да получавате уведомления за актуализации на тази публикация

en: Close
bg-BG: Затвори

en: Column Title
bg-BG: Заглавие на колоната

en: Column updated successfully.
bg-BG: Колоната е актуализирана успешно.

en: Comment
bg-BG: Коментар

en: Comment author name field:
bg-BG: Поле за име на автора на коментара:

en: Comment deleted successfully.
bg-BG: Коментарят беше изтрит успешно.

en: Comment: %s (%d)
bg-BG: Коментар: %s (%d)

en: Configure
bg-BG: Конфигуриране

en: Contact
bg-BG: Контакт

en: Content
bg-BG: Съдържание

en: Content Board
bg-BG: Дъска с съдържание

en: Content Calendar
bg-BG: Календар на съдържанието

en: Content Overview
bg-BG: Преглед на съдържанието

en: Content:
bg-BG: Съдържание:

en: Copy to the clipboard
bg-BG: Копиране в клипборда

en: Create %s
bg-BG: Създайте %s

en: Created on
bg-BG: Създаден на

en: Current week
bg-BG: Текуща седмица

en: Custom Columns
bg-BG: Персонализирани колони

en: Custom Items
bg-BG: Персонализирани елементи

en: Custom filters
bg-BG: Персонализирани филтри

en: Customize Card Data
bg-BG: Персонализиране на данните за картата

en: Customize Columns
bg-BG: Персонализирайте колоните

en: Customize Filters
bg-BG: Персонализиране на филтри

en: Dashboard Note
bg-BG: Забележка на таблото

en: Dashboard Widgets
bg-BG: Уиджети на таблото

en: Date
bg-BG: Дата

en: Days
bg-BG: Дни

en: Debug
bg-BG: Отстраняване на грешки

en: Debug Log
bg-BG: Лог на отстраняване на грешки

en: Debug data
bg-BG: Данни за отстраняване на грешки

en: Dec
bg-BG: Дек

en: Default Date
bg-BG: По подразбиране дата

en: Default notification channels:
bg-BG: Стандартни канали за известия:

en: Default option
bg-BG: Опция по подразбиране

en: Default publish time for items created in the calendar
bg-BG: По подразбиране времето за публикуване за елементи, създадени в календара

en: Delete
bg-BG: Изтрий

en: Delete All
bg-BG: Изтрий всички

en: Delete file
bg-BG: Изтрий файла

en: Description
bg-BG: Описание

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
bg-BG: Подробна документация също е налична на уебсайта на плъгина.

en: Disabled
bg-BG: Деактивирано

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
bg-BG: Деактивирано, защото add_post_type_support('%1$s', '%2$s') е включено в зареден файл.

en: Display Label
bg-BG: Етикет за показване

en: Display Name
bg-BG: Показвано име

en: Documentation
bg-BG: Документация

en: Does not equal (!=)
bg-BG: Не е равно (!=)

en: Download .ics file
bg-BG: Изтеглете .ics файл

en: Draft
bg-BG: Чернова

en: Drag to change enabled card data order.
bg-BG: Плъзнете, за да промените реда на активираните данни за картата.

en: Drag to change enabled columns order.
bg-BG: Плъзнете, за да промените реда на активираните колони.

en: Drag to change enabled filters order.
bg-BG: Плъзнете, за да промените реда на активните филтри.

en: Dropdown Option
bg-BG: Опция от падащо меню

en: Dropdown Select
bg-BG: Избор от падащо меню

en: Duplicated notification threshold:
bg-BG: Праг на дублираните известия:

en: E-mails
bg-BG: Имейли

en: Edit
bg-BG: Редактиране

en: Edit Editorial Fields
bg-BG: Редактиране на редакционни полета

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
bg-BG: Edit Flow не трябва да се използва заедно с PublishPress Planner. Ако искате да използвате PublishPress Planner, моля, завършете миграцията на данни на Edit Flow и след това деактивирайте Edit Flow.

en: Edit Notification
bg-BG: Редактиране на известие

en: Edit this post
bg-BG: Редактирайте тази публикация

en: Edit: %s
bg-BG: Редактиране: %s

en: Editorial Comment
bg-BG: Редакционен коментар

en: Editorial Comments
bg-BG: Редакционни коментари

en: Editorial Fields
bg-BG: Редакционни полета

en: Editorial Notifications
bg-BG: Редакционни известия

en: Editorial fields order updated.
bg-BG: Редакционните полета са актуализирани.

en: Editorial fields term added.
bg-BG: Редакционното поле е добавено.

en: Editorial fields term deleted.
bg-BG: Редакционното поле е изтрито.

en: Editorial fields term doesn't exist.
bg-BG: Редакционното поле не съществува.

en: Editorial fields term updated.
bg-BG: Редакционното поле е обновено.

en: Editorial fields visibility changed.
bg-BG: Видимостта на редакционните полета е променена.

en: Eight months
bg-BG: Осем месеца

en: Eleven months
bg-BG: Единадесет месеца

en: Email
bg-BG: Имейл

en: Email from:
bg-BG: Имейл от:

en: Enable Columns
bg-BG: Активирайте колоните

en: Enable Filters
bg-BG: Активиране на филтри

en: Enable for these post types:
bg-BG: Активиране за тези типове публикации:

en: Enable or Disable
bg-BG: Активиране или деактивиране

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
bg-BG: Активиране или деактивиране на данните за картата на съдържанието.

en: Enable or Disable Content Board filter.
bg-BG: Активиране или деактивиране на филтъра на дъската за съдържание.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
bg-BG: Активирайте или деактивирайте филтъра за преглед на съдържанието.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
bg-BG: Активирайте или деактивирайте колоната с преглед на съдържанието.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
bg-BG: Активиране или деактивиране на филтъра за календар на съдържанието.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
bg-BG: Активирайте абонаментите в iCal или Google Календар

en: Enabled
bg-BG: Активирано

en: Enabled features
bg-BG: Активирани функции

en: End date
bg-BG: Краен срок

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
bg-BG: Увеличете мощността на PublishPress Planner с Pro версията:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
bg-BG: Въведете стойността и етикета на опцията в падащото меню. Можете да премествате опциите, за да промените реда им.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
bg-BG: Въведете потребители, роли или имейл адреси, които трябва да получат известия за тази публикация.

en: Equals (=)
bg-BG: Равно (=)

en: Error
bg-BG: Грешка

en: Error adding term.
bg-BG: Грешка при добавяне на термина.

en: Error deleting term.
bg-BG: Грешка при изтриване на термина.

en: Error fetching post data.
bg-BG: Грешка при извличане на данни за публикацията.

en: Error updating term.
bg-BG: Грешка при актуализиране на термина.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
bg-BG: Грешка при валидиране на nonce. Моля, презаредете тази страница и опитайте отново.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
bg-BG: Събитие: %s, ID на работен поток: %s, ID на публикация: %s, ID на потребител: %s

en: Excerpt View
bg-BG: Преглед на откъс

en: Existing Post is updated
bg-BG: Съществуващият пост е актуализиран

en: Failed
bg-BG: Неуспешен

en: Fast, professional support
bg-BG: Бърза, професионална поддръжка

en: Features
bg-BG: Функции

en: Feb
bg-BG: Фев

en: Feel free to select only the features you need.
bg-BG: Не се колебайте да изберете само функциите, от които имате нужда.

en: Field Type
bg-BG: Тип поле

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
bg-BG: Поле, използвано за сортиране на елементите в календара в клетка за ден

en: File info
bg-BG: Информация за файла

en: Filter
bg-BG: Филтър

en: Filter Title
bg-BG: Заглавие на филтъра

en: Filter reset successfully.
bg-BG: Филтърът беше нулиран успешно.

en: Filter the content?
bg-BG: Филтриране на съдържанието?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
bg-BG: Филтрирайте списъка с потребители в редакционните метаданни до потребители в избраните роли.

en: Filter updated successfully.
bg-BG: Филтърът беше актуализиран успешно.

en: First Draft Date
bg-BG: Дата на първия проект

en: First Name
bg-BG: Име

en: Five months
bg-BG: Пет месеца

en: Five months ago
bg-BG: Преди пет месеца

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
bg-BG: За интеграция на Ревизии в календара на съдържанието, прегледа и дъската за съдържание, моля, обновете %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
bg-BG: За интеграция на Ревизии в календара на съдържанието, прегледа и дъската за съдържание, моля, обновете %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
bg-BG: За персонализирани статуси на ревизии, ъпгрейднете до %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
bg-BG: За какво съдържание?

en: Format
bg-BG: Формат

en: Four months
bg-BG: Четири месеца

en: Four months ago
bg-BG: Преди четири месеца

en: Four weeks
bg-BG: Четири седмици

en: Fri
bg-BG: Пт

en: From date
bg-BG: От дата

en: Greater than (>)
bg-BG: По-голямо от (>)

en: Greater than or equals (>=)
bg-BG: По-голямо или равно (>=)

en: Group
bg-BG: Група

en: Groups
bg-BG: Групи

en: Help
bg-BG: Помощ

en: Hide the %s last items
bg-BG: Скрийте последните %s елемента

en: ID
bg-BG: ИД

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
bg-BG: Ако е активирано, това поле ще бъде достъпно при добавяне на нови публикации на екрана за съдържание и преглед.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
bg-BG: Ако харесвате %s, моля, оставете ни %s оценка. Благодаря!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
bg-BG: Ако имате нужда от помощ или имате искане за нова функция, уведомете ни.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
bg-BG: Ако видите някаква грешка или търсите информация относно PublishPress, моля, не се колебайте да се свържете с екипа за поддръжка. Имейл ни:

en: Inbuilt Card Data
bg-BG: Вградени данни за карта

en: Inbuilt Columns
bg-BG: Вградени колони

en: Inbuilt filters
bg-BG: Вградени филтри

en: Indicate the select type.
bg-BG: Укажете типа на избора.

en: Indicate the type of editorial fields.
bg-BG: Посочете типа на редакционните полета.

en: Initializing the calendar. Please wait...
bg-BG: Инициализиране на календара. Моля изчакайте...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
bg-BG: Интегрирайте с плъгина Календар на събитията

en: Integration with SEO plugins
bg-BG: Интеграция с SEO плъгини

en: Invalid Publish Date supplied.
bg-BG: Предоставена е невалидна дата на публикуване.

en: Invalid Status supplied.
bg-BG: Предоставен е невалиден статус.

en: Invalid action nonce.
bg-BG: Невалиден nonce за действие.

en: Invalid channel for the notification
bg-BG: Невалиден канал за известието

en: Invalid comment data
bg-BG: Невалидни данни за коментар

en: Invalid date
bg-BG: Невалидна дата

en: Invalid form request.
bg-BG: Невалидна форма на заявка.

en: Invalid input
bg-BG: Невалиден вход

en: Invalid nonce
bg-BG: Невалиден nonce

en: Invalid receiver for the notification
bg-BG: Невалиден получател за известието

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
bg-BG: Изглежда, че отнема твърде много време. Моля, опитайте да презаредите страницата отново и проверете конзолата на браузъра за грешки.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
bg-BG[0]: Елементът е преместен в кошчето.|%d елемента са преместени в кошчето.
bg-BG[1]: Елементът е преместен в кошчето.|%d елемента са преместени в кошчето.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
bg-BG[0]: Елементът е възстановен от кошчето.|%d елемента са възстановени от кошчето.
bg-BG[1]: Елементът е възстановен от кошчето.|%d елемента са възстановени от кошчето.

en: Jan
bg-BG: Ян

en: Jul
bg-BG: Юл

en: Jun
bg-BG: Юн

en: Last Modified
bg-BG: Последна модификация

en: Last Name
bg-BG: Фамилия

en: Less than (<)
bg-BG: По-малко от (<)

en: Less than or equals (<=)
bg-BG: По-малко или равно (<=)

en: Like/Contains
bg-BG: Като/Съдържа

en: Loading item...
bg-BG: Зареждане на елемента...

en: Loading...
bg-BG: Зареждане...

en: Location
bg-BG: Местоположение

en: Log File
bg-BG: Лог файл

en: Log content
bg-BG: Съдържание на лог файла

en: Log file not found.
bg-BG: Лог файлът не е намерен.

en: Mar
bg-BG: Мар

en: Max visible posts per date
bg-BG: Максимален брой видими постове на дата

en: Maximum number of posts to display
bg-BG: Максимален брой публикации за показване

en: May
bg-BG: Май

en: Me Mode
bg-BG: Режим Me

en: Message
bg-BG: Съобщение

en: Meta Value
bg-BG: Метадана

en: Meta fields
bg-BG: Метаполета

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
bg-BG: Името на метаданните конфликтува с вече съществуващ термин. Моля, изберете друго.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
bg-BG: Модали, за да можете да редактирате публикации без да сменяте екрана

en: Modified on
bg-BG: Променен на

en: Mon
bg-BG: Понеделник

en: Months
bg-BG: Месеци

en: Move posts here to change their status
bg-BG: Преместете публикации тук, за да промените техния статус

en: Move this item to the Trash
bg-BG: Преместете този елемент в Кошчето

en: Moving the item...
bg-BG: Преместване на елемента...

en: Multiple Select
bg-BG: Множествен избор

en: Muted
bg-BG: Без звук

en: My Content Notifications
bg-BG: Уведомления за моето съдържание

en: Name
bg-BG: Име

en: Name already in use. Please choose another.
bg-BG: Името вече се използва. Моля, изберете друго.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
bg-BG: Името не може да надвишава 200 знака. Моля, опитайте с по-кратко име.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
bg-BG: Името конфликтува с вече съществуващ термин. Моля, изберете друго.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
bg-BG: Името конфликтува с slug за друг термин. Моля, изберете нещо друго.

en: Need PublishPress Planner Support?
bg-BG: Нуждаете се от поддръжка за PublishPress Planner?

en: New
bg-BG: Нов

en: New Editorial Fields
bg-BG: Нови редакционни полета

en: New Post
bg-BG: Нова публикация

en: New Post is Published
bg-BG: Нов пост е публикуван

en: New Post is created in Draft status
bg-BG: Нов пост е създаден в статус Чернова

en: New post status: %s
bg-BG: Нов статус на публикацията: %s

en: New status
bg-BG: Нов статус

en: Next Post
bg-BG: Следваща публикация

en: Nickname
bg-BG: Псевдоним

en: Nine months
bg-BG: Девет месеца

en: No
bg-BG: Не

en: No active notifications found for this %s.
bg-BG: Не са намерени активни известия за този %s.

en: No date supplied.
bg-BG: Не е предоставена дата.

en: No editorial comments.
bg-BG: Няма редакционни коментари.

en: No editorial fields available.
bg-BG: Няма налични редакционни полета.

en: No editorial fields found.
bg-BG: Не са намерени редакционни полета.

en: No enough permissions
bg-BG: Недостатъчни права

en: No notification found
bg-BG: Не е намерено известие

en: No notifications found.
bg-BG: Няма намерени уведомления.

en: No results found
bg-BG: Не са намерени резултати

en: No terms
bg-BG: Няма термини

en: No workflows found.
bg-BG: Не са намерени работни потоци.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
bg-BG: Проверката на nonce е неуспешна. Моля, уверете се, че трябва да добавяте редакционни коментари.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
bg-BG: Проверката на nonce е неуспешна. Моля, уверете се, че трябва да редактирате редакционни коментари.

en: None
bg-BG: Няма

en: Not Exists/Empty
bg-BG: Не съществува/Празно

en: Not Like
bg-BG: Не е като

en: Not filtered
bg-BG: Не е филтрирано

en: Not set
bg-BG: Не е зададено

en: Notepad
bg-BG: Бележник

en: Notification
bg-BG: Уведомление

en: Notification Group
bg-BG: Група за уведомления

en: Notification Groups
bg-BG: Групи за уведомления

en: Notification log not found
bg-BG: Логът на известията не е намерен

en: Notification workflow draft updated.
bg-BG: Черновата на работния процес по уведомленията е актуализирана.

en: Notification workflow published.
bg-BG: Работният процес по уведомленията е публикуван.

en: Notification workflow saved.
bg-BG: Работният процес по уведомленията е запазен.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
bg-BG: Работният процес по уведомленията е планиран за: %s.

en: Notification workflow submitted.
bg-BG: Работният процес по уведомленията е изпратен.

en: Notification workflow updated.
bg-BG: Работният процес по уведомленията е актуализиран.

en: Notifications
bg-BG: Уведомления

en: Notifications Log
bg-BG: Журнал на известията

en: Notify Email
bg-BG: Уведоми имейл

en: Notify Emails
bg-BG: Уведоми имейли

en: Notify Role
bg-BG: Уведоми роля

en: Notify Roles
bg-BG: Уведоми роли

en: Notify User
bg-BG: Уведоми потребител

en: Notify Users
bg-BG: Уведоми потребители

en: Notify me
bg-BG: Уведомете ме

en: Notify on editorial comments
bg-BG: Уведомявайте за редакционни коментари

en: Nov
bg-BG: Ное

en: Number
bg-BG: Число

en: Oct
bg-BG: Окт

en: Old post status: %s
bg-BG: Стар статус на публикацията: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
bg-BG: При всеки кратък код можете да изберете едно или повече полета. Ако са повече от едно, те ще бъдат показани, разделени с ", ".

en: One month
bg-BG: Един месец

en: One month ago
bg-BG: Преди един месец

en: One week
bg-BG: Една седмица

en: Only editable posts will be moveable.
bg-BG: Само редактираните публикации ще могат да бъдат преместени.

en: Options
bg-BG: Опции

en: Overview
bg-BG: Преглед

en: Paragraph
bg-BG: Параграф

en: Parent Page Authors
bg-BG: Автори на родителската страница

en: Passed
bg-BG: Преминал

en: Path
bg-BG: Път

en: Pending Review
bg-BG: Чакаща преглед

en: Period
bg-BG: Период

en: Permission Groups
bg-BG: Групи с разрешения

en: Planner
bg-BG: Планиратор

en: Please correct your form errors below and try again.
bg-BG: Моля, коригирайте грешките във формуляра по-долу и опитайте отново.

en: Please enter a comment
bg-BG: Моля, въведете коментар

en: Please enter a comment.
bg-BG: Моля, въведете коментар.

en: Please enter a name for the editorial fields
bg-BG: Моля, въведете име за редакционните полета

en: Please enter a name for the editorial fields.
bg-BG: Моля, въведете име за редакционните полета.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
bg-BG: Моля, въведете slug за редакционните полета.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
bg-BG: Моля, въведете валидно, нечислено име за редакционните полета.

en: Please select a valid metadata type.
bg-BG: Моля, изберете валиден тип метаданни.

en: Please select at least one event
bg-BG: Моля, изберете поне едно събитие

en: Please, wait! Loading the form fields...
bg-BG: Моля, изчакайте! Зареждане на полетата на формуляра...

en: Popular Editorial Fields
bg-BG: Популярни редакционни полета

en: Position
bg-BG: Позиция

en: Post
bg-BG: Публикация

en: Post Date
bg-BG: Дата на публикация

en: Post ID: %d
bg-BG: ID на публикацията: %d

en: Post Status
bg-BG: Статус на публикацията

en: Post Status Widget
bg-BG: Уиджет за статус на публикация

en: Post Type
bg-BG: Тип на публикацията

en: Post Types
bg-BG: Типове публикации

en: Post could not be created
bg-BG: Публикацията не можа да бъде създадена

en: Post created successfully
bg-BG: Публикацията е създадена успешно

en: Post date updated.
bg-BG: Дата на публикацията актуализирана.

en: Post does not exist
bg-BG: Публикацията не съществува

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
bg-BG[0]: Публикацията е преместена в кошчето.
bg-BG[1]: %d публикации са преместени в кошчето.

en: Post not found
bg-BG: Постът не е намерен

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
bg-BG[0]: Публикацията е възстановена от кошчето.
bg-BG[1]: %d публикации са възстановени от кошчето.

en: Post status updated.
bg-BG: Статус на публикацията актуализиран.

en: Post type
bg-BG: Тип на публикацията

en: Post type not found
bg-BG: Тип на публикацията не е намерен

en: Post type:
bg-BG: Тип на публикацията:

en: Post type: %s
bg-BG: Тип на публикацията: %s

en: Post types to show
bg-BG: Типове публикации за показване

en: Post types to show:
bg-BG: Типове публикации за показване:

en: Posts at a Glance
bg-BG: Публикации в преглед

en: Posts publish time format
bg-BG: Формат на времето за публикуване на постове

en: Preview
bg-BG: Преглед

en: Preview &#8220;%s&#8221;
bg-BG: Преглед на &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
bg-BG: Предишна публикация

en: Previous status
bg-BG: Предишен статус

en: Print
bg-BG: Печат

en: Private
bg-BG: Частно

en: Publish Date
bg-BG: Дата на публикуване

en: Publish Time
bg-BG: Време на публикуване

en: Publish on
bg-BG: Публикувай на

en: PublishPress Debug Log
bg-BG: Лог на отстраняване на грешки на PublishPress

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
bg-BG: PublishPress Planner ви помага да планирате и публикувате съдържание в WordPress. Функциите включват календар за съдържание, канбан дъска и известия.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
bg-BG: PublishPress Planner се опита да зареди многократно. Моля, деактивирайте и премахнете другите инстанции на PublishPress, особено ако използвате PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
bg-BG: Интеграция с PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
bg-BG: Настройки на PublishPress

en: Published
bg-BG: Публикувано

en: Publishing Time
bg-BG: Време на публикуване

en: Receiver
bg-BG: Получател

en: Regenerate calendar feed secret
bg-BG: Регенериране на секретния фийд на календара

en: Register editorial fields for these post types:
bg-BG: Регистрирайте редакционни полета за тези типове публикации:

en: Remove
bg-BG: Премахни

en: Remove PublishPress ads and branding
bg-BG: Премахнете рекламите и брандинга на PublishPress

en: Reorder
bg-BG: Преорганизиране

en: Reorder Columns
bg-BG: Преорганизирайте колоните

en: Reorder Filters
bg-BG: Преорганизиране на филтри

en: Reply
bg-BG: Отговори

en: Reply to this comment
bg-BG: Отговори на този коментар

en: Reply: %s
bg-BG: Отговор: %s

en: Request Support
bg-BG: Искане за поддръжка

en: Reschedule
bg-BG: Преоценка

en: Reset
bg-BG: Нулиране

en: Reset Filters
bg-BG: Нулиране на филтри

en: Reviews
bg-BG: Ревюта

en: Revision Author
bg-BG: Автор на ревизията

en: Revision Status
bg-BG: Статус на ревизията

en: Role
bg-BG: Роля

en: Roles
bg-BG: Роли

en: Sat
bg-BG: Сб

en: Save
bg-BG: Запази

en: Save Changes
bg-BG: Запази промените

en: Save and edit
bg-BG: Запази и редактирай

en: Saving...
bg-BG: Запазване...

en: Scheduled
bg-BG: Планирано

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
bg-BG: Планирано за %d получатели. Кликнете тук, за да ги покажете.

en: Search
bg-BG: Търсене

en: Search Comments
bg-BG: Търсене на коментари

en: Search Editorial Fields
bg-BG: Търсене на редакционни полета

en: Search Metakey
bg-BG: Търсене на мета ключова дума

en: Search Notifications
bg-BG: Търсене на известия

en: Search box
bg-BG: Търсачка

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
bg-BG: Резултати от търсенето за &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
bg-BG: Изберете %s

en: Select Metakey
bg-BG: Изберете мета ключ

en: Select Type
bg-BG: Изберете тип

en: Select at least one option for each section.
bg-BG: Изберете поне една опция за секцията.

en: Select option...
bg-BG: Избери опция...

en: Select roles...
bg-BG: Изберете роли...

en: Send reminder notifications
bg-BG: Изпращане на напомнящи известия

en: Sending content...
bg-BG: Изпращане на съдържание...

en: Sent
bg-BG: Изпратено

en: Sep
bg-BG: Сеп

en: Settings
bg-BG: Настройки

en: Settings updated successfully.
bg-BG: Настройките бяха обновени успешно.

en: Seven months
bg-BG: Седем месеца

en: Show %s more
bg-BG: Покажи %s повече

en: Show Revision
bg-BG: Покажи ревизия

en: Show active notifications
bg-BG: Покажи активни уведомления

en: Show content from
bg-BG: Покажете съдържание от

en: Show on Content Calendar and Overview form
bg-BG: Показване в календара на съдържанието и формуляра за преглед

en: Show on Post Types screen
bg-BG: Показване на екрана за типове публикации

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
bg-BG: Показвайте връзките "Уведоми ме" и "Спри да ме уведомяваш" за тези типове публикации:

en: Show today's date in the first row
bg-BG: Покажи датата на днешния ден в първия ред

en: Single Select
bg-BG: Еднопосочен избор

en: Site Administrator
bg-BG: Администратор на сайта

en: Six months
bg-BG: Шест месеца

en: Six months ago
bg-BG: Преди шест месеца

en: Size
bg-BG: Размер

en: Skip current user
bg-BG: Пропуснете текущия потребител

en: Skip notifications for the user who triggered the action
bg-BG: Пропуснете известията за потребителя, който е задействал действието

en: Skipped
bg-BG: Пропуснато

en: Slack integration for notifications
bg-BG: Интеграция със Slack за известия

en: Slug already in use. Please choose another.
bg-BG: Slug вече се използва. Моля, изберете друго.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
bg-BG: Съжалявам! Не сте абонирани за никакви публикации!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
bg-BG: Съжалявам, не можете да изтриете този редакционен коментар, защото има някои отговори.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
bg-BG: Съжалявам, нямате права да добавяте редакционни коментари. Моля, говорете с вашия администратор.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
bg-BG: Съжалявам, нямате права да изтривате този редакционен коментар. Моля, говорете с администратора си.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
bg-BG: Съжалявам, нямате права да редактирате редакционни коментари. Моля, говорете с вашия администратор.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
bg-BG: Съжалявам, нямате права да редактирате този редакционен коментар. Моля, говорете с администратора си.

en: Start Date
bg-BG: Дата на започване

en: Start date
bg-BG: Начална дата

en: Status
bg-BG: Статус

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
bg-BG: Статусът беше променен за %1$s #%2$s "%3$s" от %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
bg-BG: Статуси за показване на времето за публикуване

en: Stop notifying me
bg-BG: Спрете да ме уведомявате

en: Subject
bg-BG: Тема

en: Subject:
bg-BG: Тема:

en: Submit
bg-BG: Изпратете

en: Submitted on
bg-BG: Подаден на

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
bg-BG: Абонирайте се в iCal или Google Календар

en: Success
bg-BG: Успех

en: Sun
bg-BG: Неделя

en: Tag | Tags
bg-BG[0]: Таг
bg-BG[1]: Тагове

en: Tags
bg-BG: Тагове

en: Taxonomies
bg-BG: Таксономии

en: Taxonomy
bg-BG: Таксономия

en: Taxonomy not set.
bg-BG: Таксономията не е зададена.

en: Ten months
bg-BG: Десет месеца

en: Terms
bg-BG: Термини

en: Terms not set.
bg-BG: Условията не са зададени.

en: Text
bg-BG: Текст

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
bg-BG: "Slug" е версията на името, удобна за URL адреси. Обикновено е написана с малки букви и съдържа само букви, цифри и тирета.

en: The Events Calendar Integration
bg-BG: Интеграция с календара на събитията

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
bg-BG: Описание може да се използва за комуникация с екипа ви относно предназначението на полето.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
bg-BG: Описание може да се използва за комуникация с екипа ви относно предназначението на метаданните.

en: The field type cannot be changed once created.
bg-BG: Типът на полето не може да бъде променян след като е създаден.

en: The name is for labeling the editorial fields.
bg-BG: Името се използва за обозначаване на редакционните полета.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
bg-BG: Известието е зададено като "Планирано", но cron задачата не е намерена

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
bg-BG: Модулът за уведомления трябва да бъде активиран, за да се показва този уиджет.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
bg-BG: Родителският лог беше изтрит или вероятно е пренасрочен

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
bg-BG: Избраният тип публикация не е активиран за календара.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
bg-BG: Избраният потребител няма достатъчно разрешения да бъде зададен като автор на публикацията.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
bg-BG: Slug не може да бъде променян, след като терминът е създаден.

en: There are no PublishPress modules registered
bg-BG: Няма регистрирани модули на PublishPress

en: There are no posts in the range or filter specified.
bg-BG: Няма публикации в посочения обхват или филтър.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
bg-BG: Имаше проблем от някакъв вид. Опитайте отново или свържете се с администратора си.

en: There was an error updating the post. Please try again.
bg-BG: Имаше грешка при актуализирането на публикацията. Моля, опитайте отново.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
bg-BG: Тази акция беше предприета на %1$s в %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
bg-BG: Този коментар не може да бъде изтрит, защото има един или повече отговори. Преди да го изтриете, уверете се, че първо сте изтрили всички отговори.

en: This editorial fields type is not yet supported.
bg-BG: Този тип редакционни полета все още не се поддържа.

en: This email was sent %s.
bg-BG: Този имейл беше изпратен %s.

en: This field will be available for these post types.
bg-BG: Това поле ще бъде налично за тези типове публикации.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
bg-BG: Това поле ще бъде видимо на екраните за преглед за тези типове публикации.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
bg-BG: Това е предварителен преглед на планираното съобщение. Съдържанието все още може да се промени, докато известието не бъде изпратено.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
bg-BG: Това е датата по подразбиране за публикуване от днес за публикации, преминаващи в статус „Планирано“.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
bg-BG: Това известие е много подобно на друго, изпратено преди по-малко от %d минути за същия получател

en: This post was last updated on
bg-BG: Тази публикация е актуализирана за последен път на

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
bg-BG: Това ще предотврати изпращането на твърде много известия за същите или подобни събития. Задайте това на по-високо число, ако получавате дублирани имейли.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
bg-BG: Това няма да има ефект, освен ако нямате поне един работен поток, насочен към опцията "Потребители, които избраха "Уведомете ме" за съдържанието".

en: Three months
bg-BG: Три месеца

en: Three months ago
bg-BG: Преди три месеца

en: Three weeks
bg-BG: Три седмици

en: Thu
bg-BG: Чт

en: Title
bg-BG: Заглавие

en: Title: %s
bg-BG: Заглавие: %s

en: To date
bg-BG: До дата

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
bg-BG: За да усъвършенствате работния си процес с персонализирани статуси на публикации, инсталирайте плъгина %sPublishPress Statuses%s.

en: Today
bg-BG: Днес

en: Trash
bg-BG: Кошче

en: Tue
bg-BG: Втр

en: Twelve months
bg-BG: Дванадесет месеца

en: Two months
bg-BG: Два месеца

en: Two months ago
bg-BG: Преди два месеца

en: Two weeks
bg-BG: Две седмици

en: Type
bg-BG: Тип

en: Undefined error found
bg-BG: Намерена е неясна грешка

en: Undo
bg-BG: Отмяна

en: Unpublished Content
bg-BG: Непубликувано съдържание

en: Untitled
bg-BG: Без заглавие

en: Update Editorial Fields
bg-BG: Актуализиране на редакционните полета

en: Update Editorial fields term
bg-BG: Актуализиране на термина за редакционни полета

en: Update Note
bg-BG: Актуализиране на бележка

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
bg-BG: Динамичното обновление на датата на публикацията не работи за публикувано съдържание. Моля, <a href='%s'>редактирайте публикацията</a>.

en: Upgrade to Pro
bg-BG: Превключете към Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
bg-BG: Превключете към PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
bg-BG: Използвайте мета данни в известията

en: User
bg-BG: Потребител

en: User Url
bg-BG: URL на потребителя

en: User making changes or comments
bg-BG: Потребител, който прави промени или коментари

en: User role
bg-BG: Роля на потребителя

en: User: %s (%d)
bg-BG: Потребител: %s (%d)

en: Username
bg-BG: Потребителско име

en: Users
bg-BG: Потребители

en: Users who selected "Notify me" for the content
bg-BG: Потребители, които избраха "Уведоми ме" за съдържанието

en: View
bg-BG: Виж

en: View &#8220;%s&#8221;
bg-BG: Вижте &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
bg-BG: Прегледайте &#8220;%s&#8221; в Google Maps

en: View Knowledge Base
bg-BG: Преглед на базата от знания

en: View: %s
bg-BG: Преглед: %s

en: Warning
bg-BG: Предупреждение

en: Wed
bg-BG: Ср

en: Weeks
bg-BG: Седмици

en: What the post needs to cover.
bg-BG: Какво трябва да обхваща публикацията.

en: What to say?
bg-BG: Какво да кажете?

en: When an editorial comment is added
bg-BG: Когато бъде добавен редакционен коментар

en: When taxonomy is updated
bg-BG: Когато таксономията бъде актуализирана

en: When the content is moved to a new status
bg-BG: Когато съдържанието бъде преместено в нов статус

en: When the content is updated
bg-BG: Когато съдържанието бъде актуализирано

en: When the first draft needs to be ready.
bg-BG: Кога трябва да бъде готов първият проект.

en: When the status is changed
bg-BG: Когато статусът бъде променен

en: When to notify?
bg-BG: Кога да уведомим?

en: Who to notify?
bg-BG: Кого да уведомим?

en: Widget Options
bg-BG: Опции за уиджет

en: WordPress Scheduler
bg-BG: WordPress Планиращ

en: Workflow
bg-BG: Работен процес

en: Workflow Settings
bg-BG: Настройки на работния процес

en: Workflow has users enrolled
bg-BG: Работният поток има записани потребители

en: Workflow: %s
bg-BG: Работен поток: %s

en: Workflows
bg-BG: Работни процеси

en: Years
bg-BG: Години

en: Yes
bg-BG: Да

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
bg-BG: Получавате този имейл, защото сте абонирани за "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
bg-BG: Можете да добавите динамична информация към текста на Заглавието или Тялото, като използвате следните кратки кодове:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
bg-BG: Можете да добавяте редакционни коментари към публикация, след като я запазите за първи път.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
bg-BG: Можете да видите всички редакционни коментари на този %s тук:

en: You do not have any editorial fields enabled
bg-BG: Нямате активирани редакционни полета

en: You do not have any public taxonomies
bg-BG: Нямате публични таксономии

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
bg-BG: Нямате необходимите права, за да завършите това действие.

en: You do not have permission to add new %s
bg-BG: Нямате разрешение да добавяте нов %s

en: You do not have permission to edit selected post.
bg-BG: Нямате разрешение да редактирате избраната публикация.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
bg-BG: Нямате разрешение да преместите публикацията в избраното състояние на публикацията.

en: You do not have permission to move post to this status
bg-BG: Нямате разрешение да преместите публикацията в този статус

en: You don't have any notifications
bg-BG: Нямате известия

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
bg-BG: Използвате PublishPress Planner Free. Професионалната версия има повече функции и поддръжка. %sПревключете на Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
bg-BG: [%1$s] %2$s Публикуван: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
bg-BG: [%1$s] %2$s Възстановен (от Кошчето): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
bg-BG: [%1$s] %2$s Статусът е променен за "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
bg-BG: [%1$s] %2$s Изтрит: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
bg-BG: [%1$s] %2$s Непубликувано: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
bg-BG: [%1$s] Нов %2$s Създаден: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
bg-BG: [%1$s] Нов редакционен коментар: "%2$s"

en: asynchronous
bg-BG: асинхронно

en: by
bg-BG: от

en: edit
bg-BG: редактиране

en: email
bg-BG: имейл

en: field
bg-BG: поле

en: for
bg-BG: за

en: group %d: %s
bg-BG: група %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
bg-BG: iCal секретният ключ е регенериран. Моля, уведомете всички потребители, че ще трябва да се абонират отново.

en: minutes
bg-BG: минути

en: role:%s
bg-BG: роля:%s

en: said on %1$s at %2$s
bg-BG: каза на %1$s в %2$s

en: settings
bg-BG: настройки

en: shortcode
bg-BG: шорткод

en: synchronous
bg-BG: синхронно

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
bg-BG: Редакционна област

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
bg-BG: Редакционно поле

en: to
bg-BG: до

en: user
bg-BG: потребител
