PublishPress Planner 4.8.0 - en to cs_CZ translation catalogue (669 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
cs_CZ: PublishPress Planner vám pomáhá plánovat a publikovat obsah uvnitř WordPressu. Mezi funkce patří kalendář obsahu, kanban tabule a upozornění.

en: Published
cs_CZ: Publikováno

en: Draft
cs_CZ: Návrh

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánováno

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Pending Review
cs_CZ: Čeká na recenzi

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: Roles
cs_CZ: Role

en: Groups
cs_CZ: Skupiny

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: E-mails
cs_CZ: E-maily

en: Equals (=)
cs_CZ: Rovná se (=)

en: Does not equal (!=)
cs_CZ: Nerovná se (!=)

en: Greater than (>)
cs_CZ: Větší než (>)

en: Greater than or equals (>=)
cs_CZ: Větší nebo rovno (>=)

en: Less than (<)
cs_CZ: Menší než (<)

en: Less than or equals (<=)
cs_CZ: Menší nebo rovno (<=)

en: Like/Contains
cs_CZ: Podobné/Obsahuje

en: Not Like
cs_CZ: Není podobné

en: Not Exists/Empty
cs_CZ: Neexistuje/Prázdné

en: Select %s
cs_CZ: Vybrat %s

en: Revision Status
cs_CZ: Stav revize

en: Post Status
cs_CZ: Stav příspěvku

en: (no title)
cs_CZ: (bez názvu)

en: Undefined error found
cs_CZ: Nalezeno nevydefinované chyby

en: Invalid nonce
cs_CZ: Neplatný nonce

en: Access denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
cs_CZ: Používáte PublishPress Planner Free. Pro verze má více funkcí a podporu. %sPřejít na Pro%s

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Přejít na Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
cs_CZ: Přejít na PublishPress Planner Pro

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
cs_CZ: Zvyšte výkon PublishPress Planner s Pro verzí:

en: PublishPress Revisions integration
cs_CZ: Integrace PublishPress Revisions

en: Slack integration for notifications
cs_CZ: Integrace Slack pro upozornění

en: Send reminder notifications
cs_CZ: Odeslat připomínková upozornění

en: Use post meta in notifications
cs_CZ: Použít meta údaje příspěvků v upozorněních

en: Modals so you can edit posts without changing screen
cs_CZ: Modální okna, abyste mohli upravovat příspěvky bez změny obrazovky

en: Integration with SEO plugins
cs_CZ: Integrace s SEO pluginy

en: Remove PublishPress ads and branding
cs_CZ: Odstranit reklamy a branding PublishPress

en: Fast, professional support
cs_CZ: Rychlá, profesionální podpora

en: Need PublishPress Planner Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu PublishPress Planner?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
cs_CZ: Pokud potřebujete pomoc nebo máte žádost o novou funkci, dejte nám vědět.

en: Request Support
cs_CZ: Požádat o podporu

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
cs_CZ: Podrobná dokumentace je také k dispozici na webových stránkách pluginu.

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Zobrazit znalostní bázi

en: When to notify?
cs_CZ: Kdy upozornit?

en: Filter the content?
cs_CZ: Filtrovat obsah?

en: Who to notify?
cs_CZ: Koho upozornit?

en: Notification workflow updated.
cs_CZ: Pracovní postup oznámení byl aktualizován.

en: Notification workflow published.
cs_CZ: Pracovní postup oznámení byl publikován.

en: Notification workflow saved.
cs_CZ: Pracovní postup oznámení byl uložen.

en: Notification workflow submitted.
cs_CZ: Pracovní postup oznámení byl odeslán.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
cs_CZ: Pracovní postup oznámení naplánován na: %s.

en: Notification workflow draft updated.
cs_CZ: Návrh pracovního postupu oznámení byl aktualizován.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
cs_CZ[0]: %s pracovní postup oznámení byl aktualizován.
cs_CZ[1]: %s pracovní postupy oznámení byly aktualizovány.

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
cs_CZ: 1 pracovní postup oznámení nebyl aktualizován, někdo ho upravuje.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s pracovní postup oznámení nebyl aktualizován, někdo ho upravuje.
cs_CZ[1]: %s pracovní postupy oznámení nebyly aktualizovány, někdo je upravuje.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s pracovní postup oznámení byl trvale smazán.
cs_CZ[1]: %s pracovní postupy oznámení byly trvale smazány.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s pracovní postup oznámení byl přesunut do Koše.
cs_CZ[1]: %s pracovní postupy oznámení byly přesunuty do Koše.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s pracovní postup oznámení byl obnoven z Koše.
cs_CZ[1]: %s pracovní postupy oznámení byly obnoveny z Koše.

en: Please select at least one event
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jednu událost

en: Not filtered
cs_CZ: Nefiltrované

en: Excerpt View
cs_CZ: Náhled výňatku

en: Title
cs_CZ: Název

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Date
cs_CZ: Datum

en: You don't have any notifications
cs_CZ: Nemáte žádné upozornění

en: No workflows found.
cs_CZ: Žádné pracovní toky nenalezeny.

en: Skip current user
cs_CZ: Přeskočit aktuálního uživatele

en: Skip notifications for the user who triggered the action
cs_CZ: Přeskočit upozornění pro uživatele, který vyvolal akci

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Body
cs_CZ: Tělo

en: When an editorial comment is added
cs_CZ: Když je přidán redakční komentář

en: Comment: %s (%d)
cs_CZ: Komentář: %s (%d)

en: When the status is changed
cs_CZ: Když se změní stav

en: Previous status
cs_CZ: Předchozí stav

en: New status
cs_CZ: Nový stav

en: - any status -
cs_CZ: - jakýkoliv stav -

en: New
cs_CZ: Nové

en: Auto-draft
cs_CZ: Automatická šablona

en: Taxonomies
cs_CZ: Taxonomie

en: When the content is moved to a new status
cs_CZ: Když je obsah přesunut do nového stavu

en: Old post status: %s
cs_CZ: Stará status příspěvku: %s

en: New post status: %s
cs_CZ: Nový status příspěvku: %s

en: When taxonomy is updated
cs_CZ: Když je taxonomie aktualizována

en: When the content is updated
cs_CZ: Když je obsah aktualizován

en: Category | Categories
cs_CZ[0]: Kategorie
cs_CZ[1]: Kategorie
cs_CZ[2]: Kategorií

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Post Types
cs_CZ: Typy příspěvků

en: Terms
cs_CZ: Výrazy

en: Post type
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: Authors of the content
cs_CZ: Autoři obsahu

en: Authors
cs_CZ: Autoři

en: Users who selected "Notify me" for the content
cs_CZ: Uživatelé, kteří zvolili "Upozornit mě" na obsah

en: group %d: %s
cs_CZ: skupina %d: %s

en: user
cs_CZ: uživatel

en: "Notify me"
cs_CZ: "Upozornit mě"

en: Permission Groups
cs_CZ: Skupiny oprávnění

en: %d Group | %d Groups
cs_CZ[0]: %d Skupina
cs_CZ[1]: %d Skupiny
cs_CZ[2]: %d Skupin

en: Authors of the parent page
cs_CZ: Autoři nadřazené stránky

en: Parent Page Authors
cs_CZ: Autoři nadřazené stránky

en: Author of the revision
cs_CZ: Autor revize

en: Revision Author
cs_CZ: Autor revize

en: %d Role | %d Roles
cs_CZ[0]: %d Role
cs_CZ[1]: %d Role
cs_CZ[2]: %d Rolí

en: Site Administrator
cs_CZ: Administrátor webu

en: %d User | %d Users
cs_CZ[0]: %d Uživatel
cs_CZ[1]: %d Uživatelé
cs_CZ[2]: %d Uživatelů

en: Async Notifications
cs_CZ: Asynchronní upozornění

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
cs_CZ: Událost: %s, ID pracovního postupu: %s, ID příspěvku: %s, ID uživatele: %s

en: Content Calendar
cs_CZ: Kalendář obsahu

en: Post date updated.
cs_CZ: Datum příspěvku bylo aktualizováno.

en: Post status updated.
cs_CZ: Stav příspěvku byl aktualizován.

en: There was an error updating the post. Please try again.
cs_CZ: Došlo k chybě při aktualizaci příspěvku. Zkuste to prosím znovu.

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
cs_CZ: Dynamická aktualizace data příspěvku nefunguje pro publikovaný obsah. Prosím, <a href='%s'>upravte příspěvek</a>.

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
cs_CZ: iCal tajný klíč byl regenerován. Prosím, informujte všechny uživatele, že se budou muset znovu přihlásit.

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
cs_CZ: <p>Kalendář je pohodlný pohled na váš obsah po týdnech nebo měsících. Rychle zjistěte, které příběhy jsou na cestě k včasnému publikování a které budou potřebovat další úsilí.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
cs_CZ: <p><strong>Pro více informací:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Dokumentace kalendáře</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: Weeks
cs_CZ: Týdny

en: Start Date
cs_CZ: Datum zahájení

en: Me Mode
cs_CZ: Můj režim

en: Show Revision
cs_CZ: Zobrazit revizi

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Filter updated successfully.
cs_CZ: Filtr byl úspěšně aktualizován.

en: Filter reset successfully.
cs_CZ: Filtr byl úspěšně resetován.

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Author | Authors
cs_CZ[0]: Autor
cs_CZ[1]: Autoři
cs_CZ[2]: Autoré

en: Post Type
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
cs_CZ[0]: Příspěvek byl přesunut do koše.
cs_CZ[1]: %d příspěvků bylo přesunuto do koše.

en: Undo
cs_CZ: Vrátit zpět

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
cs_CZ[0]: Příspěvek byl obnoven z koše.
cs_CZ[1]: %d příspěvků bylo obnoveno z koše.

en: Initializing the calendar. Please wait...
cs_CZ: Inicializuji kalendář. Prosím, čekejte...

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
cs_CZ: Vypadá to, že to trvá příliš dlouho. Prosím, zkuste znovu načíst stránku a zkontrolujte konzoli prohlížeče, zda neobsahuje chyby.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
cs_CZ: Vybraný uživatel nemá dostatečná oprávnění, aby mohl být nastaven jako autor příspěvku.

en: Post types to show
cs_CZ: Typy příspěvků k zobrazení

en: Show today's date in the first row
cs_CZ: Zobrazit dnešní datum v prvním řádku

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
cs_CZ: Povolit odběry v iCal nebo Google Kalendáři

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
cs_CZ: Povolit veřejný přístup k odběrům v iCal nebo Google Kalendáři

en: Statuses to display publish time
cs_CZ: Stavy pro zobrazení času publikování

en: Posts publish time format
cs_CZ: Formát času publikování příspěvků

en: Default publish time for items created in the calendar
cs_CZ: Výchozí čas publikování pro položky vytvořené v kalendáři

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
cs_CZ: Pole používané pro třídění položek v kalendáři v buňce dne

en: Max visible posts per date
cs_CZ: Maximální počet viditelných příspěvků na datum

en: Always show complete post titles
cs_CZ: Vždy zobrazovat kompletní názvy příspěvků

en: At least one post type must be selected
cs_CZ: Musí být vybrán alespoň jeden typ příspěvku

en: edit
cs_CZ: upravit

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
cs_CZ: Pro integraci revizí na kalendáři obsahu, přehledu a obsahu tabule, prosím, aktualizujte %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
cs_CZ: Pro integraci revizí na kalendáři obsahu, přehledu a obsahu tabule, prosím, aktualizujte %sPublishPress Revisions%s.

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
cs_CZ: Pro zpřesnění vašeho pracovního postupu s vlastními stavy příspěvků nainstalujte plugin %sPublishPress Statuses%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
cs_CZ: Pro vlastní stavy revizí přejděte na %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: Publishing Time
cs_CZ: Čas publikování

en: All posts
cs_CZ: Všechny příspěvky

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Regenerate calendar feed secret
cs_CZ: Znovu vygenerovat tajný klíč pro kalendářový feed

en: Invalid input
cs_CZ: Neplatný vstup

en: Post not found
cs_CZ: Příspěvek nebyl nalezen

en: No enough permissions
cs_CZ: Nedostatečná oprávnění

en: Invalid date
cs_CZ: Neplatné datum

en: Publish Time
cs_CZ: Čas publikace

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Publish on
cs_CZ: Publikovat dne

en: Loading...
cs_CZ: Načítání...

en: Loading item...
cs_CZ: Načítání položky...

en: Click to add
cs_CZ: Klikněte pro přidání

en: Moving the item...
cs_CZ: Pohybování položky...

en: Hide the %s last items
cs_CZ: Skrýt posledních %s položek

en: Show %s more
cs_CZ: Zobrazit %s více

en: Untitled
cs_CZ: Bez názvu

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání...

en: Save and edit
cs_CZ: Uložit a upravit

en: Add content for %s
cs_CZ: Přidat obsah pro %s

en: Post type not found
cs_CZ: Typ příspěvku nenalezen

en: Post type:
cs_CZ: Typ příspěvku:

en: Please, wait! Loading the form fields...
cs_CZ: Prosím, počkejte! Načítání polí formuláře...

en: Sun
cs_CZ: Neděle

en: Mon
cs_CZ: Pondělí

en: Tue
cs_CZ: Út

en: Wed
cs_CZ: St

en: Thu
cs_CZ: Čt

en: Fri
cs_CZ: Pá

en: Sat
cs_CZ: So

en: Jan
cs_CZ: Led

en: Feb
cs_CZ: Úno

en: Mar
cs_CZ: Bře

en: Apr
cs_CZ: Dub

en: May
cs_CZ: Kvě

en: Jun
cs_CZ: Čvn

en: Jul
cs_CZ: Čvc

en: Aug
cs_CZ: Srp

en: Sep
cs_CZ: Zář

en: Oct
cs_CZ: Říj

en: Nov
cs_CZ: Lis

en: Dec
cs_CZ: Pro

en: All statuses
cs_CZ: Všechny stavy

en: All categories
cs_CZ: Všechny kategorie

en: All tags
cs_CZ: Všechny štítky

en: All authors
cs_CZ: Všichni autoři

en: All types
cs_CZ: Všechny typy

en: %d week | %d weeks
cs_CZ[0]: %d týden
cs_CZ[1]: %d týdny
cs_CZ[2]: %d týdnů

en: %d weeks
cs_CZ: %d týdny

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: No terms
cs_CZ: Žádné termíny

en: Post Date
cs_CZ: Datum příspěvku

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Previous Post
cs_CZ: Předchozí příspěvek

en: Next Post
cs_CZ: Další příspěvek

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Taxonomy not set.
cs_CZ: Taxonomie není nastavena.

en: No date supplied.
cs_CZ: Nebyla dodána žádná data.

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
cs_CZ: Vybraný typ příspěvku není povolen pro kalendář.

en: Invalid Status supplied.
cs_CZ: Byl dodán neplatný stav.

en: Invalid Publish Date supplied.
cs_CZ: Bylo dodáno neplatné datum publikace.

en: Post created successfully
cs_CZ: Příspěvek byl úspěšně vytvořen

en: Post could not be created
cs_CZ: Příspěvek nebyl možné vytvořit

en: (Hide all)
cs_CZ: (Skrýt vše)

en: All %s
cs_CZ: Všechny %s

en: All post types
cs_CZ: Všechny typy příspěvků

en: Search box
cs_CZ: Vyhledávací pole

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Select option...
cs_CZ: Vyberte možnost...

en: to
cs_CZ: do

en: Checked
cs_CZ: Zaškrtnuto

en: All status
cs_CZ: Všechny stavy

en: Passed
cs_CZ: Úspěšně

en: Failed
cs_CZ: Neúspěšně

en: Customize Filters
cs_CZ: Přizpůsobit filtry

en: Period
cs_CZ: Období

en: %1s weeks
cs_CZ: %1s týdny

en: Reset Filters
cs_CZ: Resetovat filtry

en: Reset
cs_CZ: Resetovat

en: Enable Filters
cs_CZ: Povolit filtry

en: Reorder Filters
cs_CZ: Změnit pořadí filtrů

en: Enable or Disable Content calendar filter.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat filtr kalendáře obsahu.

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Filter Title
cs_CZ: Název filtru

en: Search Metakey
cs_CZ: Hledat Metaklíč

en: Add Filter
cs_CZ: Přidat filtr

en: Drag to change enabled filters order.
cs_CZ: Přetáhněte pro změnu pořadí aktivních filtrů.

en: Apply Changes
cs_CZ: Použít změny

en: Tag | Tags
cs_CZ[0]: Štítek
cs_CZ[1]: Štítky
cs_CZ[2]: Štítků

en: Custom filters
cs_CZ: Vlastní filtry

en: Click the "Add New" button to create new filters.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko "Přidat nový" pro vytvoření nových filtrů.

en: Inbuilt filters
cs_CZ: Vestavěné filtry

en: Editorial Fields
cs_CZ: Redakční pole

en: You do not have any editorial fields enabled
cs_CZ: Nemáte žádná redakční pole povolená

en: You do not have any public taxonomies
cs_CZ: Nemáte žádné veřejné taxonomie

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
cs_CZ: Přihlaste se k odběru v iCal nebo Google Kalendáři

en: Start date
cs_CZ: Datum začátku

en: Current week
cs_CZ: Aktuální týden

en: One month ago
cs_CZ: Před měsícem

en: Two months ago
cs_CZ: Před dvěma měsíci

en: Three months ago
cs_CZ: Před třemi měsíci

en: Four months ago
cs_CZ: Před čtyřmi měsíci

en: Five months ago
cs_CZ: Před pěti měsíci

en: Six months ago
cs_CZ: Před šesti měsíci

en: End date
cs_CZ: Datum ukončení

en: One week
cs_CZ: Jeden týden

en: Two weeks
cs_CZ: Dva týdny

en: Three weeks
cs_CZ: Tři týdny

en: Four weeks
cs_CZ: Čtyři týdny

en: Months
cs_CZ: Měsíce

en: One month
cs_CZ: Jeden měsíc

en: Two months
cs_CZ: Dva měsíce

en: Three months
cs_CZ: Tři měsíce

en: Four months
cs_CZ: Čtyři měsíce

en: Five months
cs_CZ: Pět měsíců

en: Six months
cs_CZ: Šest měsíců

en: Seven months
cs_CZ: Sedm měsíců

en: Eight months
cs_CZ: Osm měsíců

en: Nine months
cs_CZ: Devět měsíců

en: Ten months
cs_CZ: Deset měsíců

en: Eleven months
cs_CZ: Jedenáct měsíců

en: Twelve months
cs_CZ: Dvanáct měsíců

en: Download .ics file
cs_CZ: Stáhnout soubor .ics

en: Copy to the clipboard
cs_CZ: Zkopírovat do schránky

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
cs_CZ: Klikněte sem pro přihlášení v iCal nebo Google Kalendáři

en: Content Board
cs_CZ: Obsahová deska

en: Custom Items
cs_CZ: Vlastní položky

en: Click the "Add New" button to create new card data.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko "Přidat nové" pro vytvoření nových dat karty.

en: Inbuilt Card Data
cs_CZ: Vestavěná data karty

en: An error occured
cs_CZ: Došlo k chybě

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
cs_CZ: Chyba při ověřování nonce. Prosím, znovu načtěte tuto stránku a zkuste to znovu.

en: Invalid form request.
cs_CZ: Neplatný požadavek formuláře.

en: Move posts here to change their status
cs_CZ: Přesuňte příspěvky sem pro změnu jejich stavu

en: You do not have permission to move post to this status
cs_CZ: Nemáte oprávnění přesunout příspěvek do tohoto stavu

en: Days
cs_CZ: Dny

en: Years
cs_CZ: Roky

en: Default Date
cs_CZ: Výchozí datum

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
cs_CZ: Toto je výchozí datum publikování od dneška pro příspěvky přecházející do stavu Naplánováno.

en: Only editable posts will be moveable.
cs_CZ: Přesunout lze pouze editovatelné příspěvky.

en: Edit this post
cs_CZ: Upravit tento příspěvek

en: Move this item to the Trash
cs_CZ: Přesunout tuto položku do Koše

en: View &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Zobrazit &#8220;%s&#8221;

en: Preview &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Náhled &#8220;%s&#8221;

en: No results found
cs_CZ: Žádné výsledky nebyly nalezeny

en: There are no posts in the range or filter specified.
cs_CZ: V určeném rozsahu nebo filtru nejsou žádné příspěvky.

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Error fetching post data.
cs_CZ: Chyba při načítání dat příspěvku.

en: You do not have permission to edit selected post.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k úpravě vybraného příspěvku.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
cs_CZ: Nemáte oprávnění přesunout příspěvek do vybraného stavu příspěvku.

en: Changes saved!
cs_CZ: Změny byly uloženy!

en: Card Data updated successfully.
cs_CZ: Data karty byla úspěšně aktualizována.

en: Settings updated successfully.
cs_CZ: Nastavení byla úspěšně aktualizována.

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
cs_CZ: %s bylo úspěšně vytvořeno. <a href="%s" target="_blank">Upravit %s</a>

en: %s could not be created
cs_CZ: %s se nepodařilo vytvořit

en: You do not have permission to add new %s
cs_CZ: Nemáte oprávnění přidat nové %s

en: Post types to show:
cs_CZ: Typy příspěvků k zobrazení:

en: Customize Card Data
cs_CZ: Přizpůsobit data karty

en: Print
cs_CZ: Tisk

en: Maximum number of posts to display
cs_CZ: Maximální počet příspěvků k zobrazení

en: New Post
cs_CZ: Nový příspěvek

en: Enable or Disable
cs_CZ: Povolit nebo zakázat

en: Reorder
cs_CZ: Změnit pořadí

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat data karty obsahu.

en: Drag to change enabled card data order.
cs_CZ: Přetáhněte pro změnu pořadí povolených dat karty.

en: Enable or Disable Content Board filter.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat filtr obsahu desky.

en: Select Metakey
cs_CZ: Vyberte Metakey

en: Show content from
cs_CZ: Zobrazit obsah z

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Change
cs_CZ: Změnit

en: Add New %s
cs_CZ: Přidat nové %s

en: Create %s
cs_CZ: Vytvořit %s

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Publish Date
cs_CZ: Datum publikace

en: Content Overview
cs_CZ: Přehled obsahu

en: Column updated successfully.
cs_CZ: Sloupec byl úspěšně aktualizován.

en: Last Modified
cs_CZ: Naposledy upraveno

en: Custom Columns
cs_CZ: Vlastní sloupce

en: Click the "Add New" button to create new columns.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko "Přidat nové" pro vytvoření nových sloupců.

en: Inbuilt Columns
cs_CZ: Vestavěné sloupce

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
cs_CZ[0]: Položka byla přesunuta do koše.|%d položka byla přesunuta do koše.
cs_CZ[1]: Položky byly přesunuty do koše.|%d položky byly přesunuty do koše.
cs_CZ[2]: Položky byly přesunuty do koše.|%d položek bylo přesunuto do koše.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
cs_CZ[0]: Položka byla obnovena z koše.|%d položka byla obnovena z koše.
cs_CZ[1]: Položky byly obnoveny z koše.|%d položky byly obnoveny z koše.
cs_CZ[2]: Položky byly obnoveny z koše.|%d položek bylo obnoveno z koše.

en: Customize Columns
cs_CZ: Přizpůsobit sloupce

en: Enable Columns
cs_CZ: Povolit sloupce

en: Reorder Columns
cs_CZ: Změnit pořadí sloupců

en: Enable or Disable Content Overview table column.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat sloupec přehledu obsahu.

en: Column Title
cs_CZ: Název sloupce

en: Add Column
cs_CZ: Přidat sloupec

en: Drag to change enabled columns order.
cs_CZ: Přetáhněte pro změnu pořadí povolených sloupců.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat filtr přehledu obsahu.

en: Dashboard Widgets
cs_CZ: Widgety řídicího panelu

en: Widget Options
cs_CZ: Možnosti widgetu

en: Unpublished Content
cs_CZ: Nepublikovaný obsah

en: Notepad
cs_CZ: Poznámkový blok

en: My Content Notifications
cs_CZ: Oznámení o mém obsahu

en: Posts at a Glance
cs_CZ: Příspěvky na první pohled

en: This post was last updated on
cs_CZ: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
cs_CZ: Omlouváme se! Na žádné příspěvky nejste přihlášeni!

en: Post Status Widget
cs_CZ: Widget stavu příspěvku

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
cs_CZ: Modul oznámení musí být povolen, aby se tento widget zobrazil.

en: Dashboard Note
cs_CZ: Poznámka na řídicím panelu

en: %1$s last updated on %2$s
cs_CZ: %1$s naposledy aktualizováno %2$s

en: Update Note
cs_CZ: Aktualizovat poznámku

en: Debug
cs_CZ: Ladění

en: PublishPress Debug Log
cs_CZ: Ladící protokol PublishPress

en: Debug Log
cs_CZ: Ladící protokol

en: File info
cs_CZ: Informace o souboru

en: Path
cs_CZ: Cesta

en: Log content
cs_CZ: Obsah protokolu

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Created on
cs_CZ: Vytvořeno dne

en: Modified on
cs_CZ: Změněno dne

en: Delete file
cs_CZ: Smazat soubor

en: Debug data
cs_CZ: Debugovací data

en: Log File
cs_CZ: Protokolový soubor

en: Log file not found.
cs_CZ: Protokolový soubor nebyl nalezen.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
cs_CZ: Pokud vidíte jakoukoli chybu nebo hledáte informace ohledně PublishPress, prosím, neváhejte kontaktovat support tým. E-mailem nám:

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
cs_CZ: Klikněte pro smazání protokolu. Buďte opatrní, tuto operaci nelze vrátit zpět.

en: Action nonce not found.
cs_CZ: Akční nonce nebyl nalezen.

en: Invalid action nonce.
cs_CZ: Neplatný akční nonce.

en: Editorial Comments
cs_CZ: Redakční komentáře

en: Choose Post Types
cs_CZ: Vyberte typy příspěvků

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
cs_CZ: <p>Editační komentáře vám pomáhají snížit zátěž e-mailem a udržet konverzaci blízko tam, kde to má smysl: váš obsah. Vlákna komentářů v administraci, podobně jako ta, která najdete na konci blogového příspěvku, umožňují autorům a editorům soukromě zanechávat zpětnou vazbu a diskutovat o tom, co je třeba změnit před publikováním.</p><p>Každý, kdo má přístup k zobrazení příběhu v průběhu, bude mít také možnost na něj komentovat. Pokud máte zapnutá oznámení, ti, kteří sledují příspěvek, obdrží e-mail pokaždé, když je zanechán komentář.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
cs_CZ: <p><strong>Pro více informací:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Dokumentace editačních komentářů</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: All Posts
cs_CZ: Všechny příspěvky

en: All Users
cs_CZ: Všichni uživatelé

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Výsledky hledání pro &#8220;%s&#8221;

en: Search Comments
cs_CZ: Hledat komentáře

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
cs_CZ: Editační komentáře můžete k příspěvku přidat, jakmile ho poprvé uložíte.

en: Add an editorial comment
cs_CZ: Přidat editační komentář

en: Attach file
cs_CZ: Připojit soubor

en: Add Comment
cs_CZ: Přidat komentář

en: Reply to this comment
cs_CZ: Odpovědět na tento komentář

en: Reply
cs_CZ: Odpovědět

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: said on %1$s at %2$s
cs_CZ: řekl dne %1$s v %2$s

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
cs_CZ: Kontrola nonce selhala. Prosím, ujistěte se, že máte právo přidávat editační komentáře.

en: Invalid comment data
cs_CZ: Neplatná data komentáře

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění přidávat editační komentáře. Prosím, promluvte si se svým administrátorem.

en: Please enter a comment.
cs_CZ: Prosím, zadejte komentář.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
cs_CZ: Nastala nějaká chyba. Zkuste to znovu nebo kontaktujte svého administrátora.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
cs_CZ: Kontrola nonce selhala. Prosím, ujistěte se, že máte právo upravovat editační komentáře.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění upravovat editační komentáře. Prosím, promluvte si se svým administrátorem.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění upravit tento redakční komentář. Prosím, promluvte si se svým administrátorem.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění smazat tento redakční komentář. Prosím, promluvte si se svým administrátorem.

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
cs_CZ: Omlouváme se, tuto redakční poznámku nemůžete smazat, protože má nějaké odpovědi.

en: Comment deleted successfully.
cs_CZ: Komentář byl úspěšně smazán.

en: Enable for these post types:
cs_CZ: Povolit pro tyto typy příspěvků:

en: Comment author name field:
cs_CZ: Pole jména autora komentáře:

en: Nickname
cs_CZ: Přezdívka

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Display Name
cs_CZ: Zobrazované jméno

en: First Name
cs_CZ: Křestní jméno

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: User Url
cs_CZ: Uživatelská URL

en: No editorial comments.
cs_CZ: Žádné redakční komentáře.

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Post
cs_CZ: Příspěvek

en: Submitted on
cs_CZ: Odesláno dne

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
cs_CZ: %1$s v %2$s

en: Editorial fields term added.
cs_CZ: Termín redakčních polí byl přidán.

en: Editorial fields term updated.
cs_CZ: Termín redakčních polí byl aktualizován.

en: Editorial fields term doesn't exist.
cs_CZ: Termín redakčních polí neexistuje.

en: Editorial fields term deleted.
cs_CZ: Termín redakčních polí byl smazán.

en: Editorial fields order updated.
cs_CZ: Pořadí redakčních polí bylo aktualizováno.

en: Editorial fields visibility changed.
cs_CZ: Viditelnost redakčních polí byla změněna.

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
cs_CZ: <p>Sledujte důležité detaily o vašem obsahu pomocí redakčních polí. Tato funkce vám umožňuje vytvořit libovolný počet datových, textových, číselných atd. polí a poté je použít k ukládání informací, jako jsou kontaktní údaje nebo místo pohovoru.</p><p>Jakmile nastavíte svá pole, redakční pole se integrují jak s kalendářem, tak s přehledem obsahu. Učiňte položku redakčního pole viditelnou, aby se zobrazila zbytku vašeho týmu. Držte ji skrytou, abyste omezili informace mezi autorem a jeho editorem.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
cs_CZ: <p><strong>Pro více informací:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Dokumentace k redakčním polím</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: First Draft Date
cs_CZ: Datum prvního návrhu

en: When the first draft needs to be ready.
cs_CZ: Kdy by měl být první návrh hotový.

en: Assignment
cs_CZ: Úkol

en: What the post needs to cover.
cs_CZ: Co by měl příspěvek pokrýt.

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko

en: Dropdown Select
cs_CZ: Výběr z rozbalovacího seznamu

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: Paragraph
cs_CZ: Odstavec

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat tento termín? Jakákoli metadata k tomuto termínu zůstanou, ale nebudou viditelná, pokud nebude tento termín znovu přidán.

en: Search Editorial Fields
cs_CZ: Hledat redakční pole

en: Popular Editorial Fields
cs_CZ: Oblíbená redakční pole

en: All Editorial Fields
cs_CZ: Všechna redakční pole

en: Edit Editorial Fields
cs_CZ: Upravit redakční pole

en: Update Editorial Fields
cs_CZ: Aktualizovat redakční pole

en: Add New Editorial Fields
cs_CZ: Přidat nová redakční pole

en: New Editorial Fields
cs_CZ: Nová redakční pole

en: No editorial fields available.
cs_CZ: Žádná redakční pole nejsou k dispozici.

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
cs_CZ:  <a href="%s">Přidat pole pro zahájení</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
cs_CZ:  Podpořte svého administrátora, aby nakonfiguroval váš redakční pracovní postup přidáním redakčních polí.

en: All options value and labels are required.
cs_CZ:  Všechny hodnoty a štítky možností jsou povinné.

en: Please enter a name for the editorial fields.
cs_CZ: Prosím, zadejte název pro redakční pole.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
cs_CZ: Prosím, zadejte slug pro redakční pole.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
cs_CZ: Název koliduje se stávajícím termínem. Prosím, vyberte jiný.

en: Name already in use. Please choose another.
cs_CZ: Název je již používán. Prosím, vyberte jiný.

en: Slug already in use. Please choose another.
cs_CZ: Slug je již používán. Prosím, vyberte jiný.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
cs_CZ: Název nesmí překročit 200 znaků. Prosím, zkuste kratší název.

en: Please select a valid metadata type.
cs_CZ: Prosím, vyberte platný typ metadat.

en: Error adding term.
cs_CZ: Chyba při přidávání termínu.

en: Please enter a name for the editorial fields
cs_CZ: Prosím, zadejte název pro redakční pole

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
cs_CZ: Prosím, zadejte platný, číselný název pro redakční pole.

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
cs_CZ: Název metadat koliduje se stávajícím termínem. Prosím, vyberte jiný.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
cs_CZ: Název koliduje se slugem jiného termínu. Prosím, vyberte něco jiného.

en: Error updating term.
cs_CZ: Chyba při aktualizaci termínu.

en: Terms not set.
cs_CZ: Podmínky nejsou nastaveny.

en: Error deleting term.
cs_CZ: Chyba při mazání podmínky.

en: Register editorial fields for these post types:
cs_CZ: Registrovat editační pole pro tyto typy příspěvků:

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: This editorial fields type is not yet supported.
cs_CZ: Tento typ editačních polí zatím není podporován.

en: Not set
cs_CZ: Není nastaveno

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
cs_CZ: Zobrazit &#8220;%s&#8221; na Google Maps

en: -- Select %s --
cs_CZ: -- Vyberte %s --

en: -- Select a user --
cs_CZ: -- Vyberte uživatele --

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Name
cs_CZ: Název

en: Field Type
cs_CZ: Typ pole

en: Description
cs_CZ: Popis

en: No editorial fields found.
cs_CZ: Žádná editační pole nebyla nalezena.

en: The name is for labeling the editorial fields.
cs_CZ: Název slouží k označení editačních polí.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
cs_CZ: Slug nelze změnit, jakmile byla podmínka vytvořena.

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
cs_CZ: Popis lze využít k komunikaci s vaším týmem o tom, k čemu pole slouží.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: The field type cannot be changed once created.
cs_CZ: Typ pole nelze změnit po jeho vytvoření.

en: User role
cs_CZ: Uživatelská role

en: Select roles...
cs_CZ: Vyberte role...

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
cs_CZ: Filtrujte seznam uživatelů v redakčním metadatě na uživatele v vybraných rolích.

en: Select Type
cs_CZ: Vyberte typ

en: Single Select
cs_CZ: Jednoduchý výběr

en: Multiple Select
cs_CZ: Vícenásobný výběr

en: Indicate the select type.
cs_CZ: Uveďte typ výběru.

en: Dropdown Option
cs_CZ: Možnost rozbalovacího seznamu

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
cs_CZ: Zadejte hodnotu a štítek pro možnost rozbalovacího seznamu. Můžete přesunout možnosti, abyste změnili jejich pořadí.

en: Meta Value
cs_CZ: Hodnota meta

en: Display Label
cs_CZ: Zobrazit popis

en: Default option
cs_CZ: Výchozí možnost

en: Add Another Option
cs_CZ: Přidat další možnost

en: Show on Content Calendar and Overview form
cs_CZ: Zobrazit na kalendáři obsahu a přehledovém formuláři

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
cs_CZ: Pokud je povoleno, toto pole bude k dispozici při přidávání nových příspěvků na obrazovce Kalendáře obsahu a přehledu.

en: Add to post types
cs_CZ: Přidat k typům příspěvků

en: This field will be available for these post types.
cs_CZ: Toto pole bude k dispozici pro tyto typy příspěvků.

en: Show on Post Types screen
cs_CZ: Zobrazit na obrazovce typů příspěvků

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
cs_CZ: Toto pole bude viditelné na přehledových obrazovkách pro tyto typy příspěvků.

en: Update Editorial fields term
cs_CZ: Aktualizovat termín editačních polí

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
cs_CZ: „slug“ je verze názvu přátelská k URL. Obvykle je vše psáno malými písmeny a obsahuje pouze písmena, čísla a pomlčky.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
cs_CZ: Popis lze využít k komunikaci s vaším týmem o tom, k čemu metadata slouží.

en: Indicate the type of editorial fields.
cs_CZ: Uveďte typ editačních polí.

en: Add New Editorial fields term
cs_CZ: Přidat nový termín editačních polí

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
cs_CZ: Edit Flow by neměl být používán společně s PublishPress Planner. Pokud chcete používat PublishPress Planner, dokončete migraci dat Edit Flow a poté deaktivujte Edit Flow.

en: Advanced Notifications
cs_CZ: Pokročilé oznámení

en: Duplicated notification threshold:
cs_CZ: Prahová hodnota duplicitního oznámení:

en: Default notification channels:
cs_CZ: Výchozí kanály oznámení:

en: Existing Post is updated
cs_CZ: Existující příspěvek je aktualizován

en: New Post is created in Draft status
cs_CZ: Nový příspěvek byl vytvořen ve stavu konceptu

en: New Post is Published
cs_CZ: Nový příspěvek byl publikován

en: Notify on editorial comments
cs_CZ: Oznámit o editačních komentářích

en: minutes
cs_CZ: minuty

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
cs_CZ: To zabrání odesílání příliš mnoha oznámení pro stejné nebo podobné události. Nastavte tuto hodnotu na vyšší číslo, pokud dostáváte duplicitní e-maily.

en: Editorial Notifications
cs_CZ: Editskace oznámení

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
cs_CZ: Vyberte kanály, na které každé workflow odešle oznámení:

en: Muted
cs_CZ: Ztlumeno

en: Workflows
cs_CZ: Workflowy

en: Channels
cs_CZ: Kanály

en: Notifications Log
cs_CZ: Historie notifikací

en: Workflow Settings
cs_CZ: Nastavení pracovního postupu

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: For which content?
cs_CZ: Pro který obsah?

en: What to say?
cs_CZ: Co říct?

en: Select at least one option for each section.
cs_CZ: Vyberte alespoň jednu možnost pro každou sekci.

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
cs_CZ: Můžete přidat dynamické informace do textu Předmět nebo Tělo pomocí následujících zkratek:

en: Editorial Comment
cs_CZ: Redakční komentář

en: User making changes or comments
cs_CZ: Uživatel provádějící změny nebo komentáře

en: Workflow
cs_CZ: Pracovní postup

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Receiver
cs_CZ: Příjemce

en: shortcode
cs_CZ: zkratka

en: field
cs_CZ: pole

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
cs_CZ: U každé zkratky můžete vybrat jedno nebo více polí. Pokud jich je více než jedno, budou zobrazeny oddělené ", ".

en: Available fields
cs_CZ: Dostupná pole

en: Meta fields
cs_CZ: Meta pole

en: Click here to read more about shortcode options...
cs_CZ: Klikněte sem pro více informací o možnostech zkratek...

en: Features
cs_CZ: Funkce

en: Feel free to select only the features you need.
cs_CZ: Neváhejte si vybrat pouze funkce, které potřebujete.

en: Enabled features
cs_CZ: Povolené funkce

en: Invalid receiver for the notification
cs_CZ: Neplatný příjemce pro oznámení

en: Invalid channel for the notification
cs_CZ: Neplatný kanál pro oznámení

en: Notification log not found
cs_CZ: Protokol oznámení nebyl nalezen

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
cs_CZ: Rodičovský protokol byl smazán nebo pravděpodobně přeplánován

en: Workflow: %s
cs_CZ: Pracovní postup: %s

en: User: %s (%d)
cs_CZ: Uživatel: %s (%d)

en: Post type: %s
cs_CZ: Typ příspěvku: %s

en: Post ID: %d
cs_CZ: ID příspěvku: %d

en: Blog ID: %d
cs_CZ: ID blogu: %d

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
cs_CZ: Naplánováno pro %d příjemců. Klikněte zde pro jejich zobrazení.

en:  Scheduled, but late
cs_CZ:  Naplánováno, ale zpožděné

en:  Scheduled
cs_CZ:  Naplánováno

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
cs_CZ: Oznámení bylo nastaveno jako "Naplánováno", ale úloha cron nebyla nalezena

en: Sent
cs_CZ: Odesláno

en: Skipped
cs_CZ: Přeskočeno

en: asynchronous
cs_CZ: asynchronní

en: synchronous
cs_CZ: synchronní

en: Reschedule
cs_CZ: Přesunout schůzku

en: Delete All
cs_CZ: Smazat vše

en: All
cs_CZ: Vše

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: All events
cs_CZ: Všechny události

en: All channels
cs_CZ: Všechny kanály

en: From date
cs_CZ: Od data

en: To date
cs_CZ: Do data

en: All Receivers
cs_CZ: Všechny příjemce

en: All Workflows
cs_CZ: Všechny pracovní toky

en: All Actions
cs_CZ: Všechny akce

en: All Channels
cs_CZ: Všechny kanály

en: All Statuses
cs_CZ: Všechny stavy

en: Notification
cs_CZ: Oznámení

en: %s notification found. | %s notifications found.
cs_CZ[0]: %s oznámení nalezeno.|%s oznámení nalezena.
cs_CZ[1]: %s oznámení nalezena.|%s oznámení nalezeno.
cs_CZ[2]: %s oznámení nalezena.|%s oznámení nalezeno.

en: No notifications found.
cs_CZ: Žádná oznámení nenalezena.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
cs_CZ: Toto oznámení je velmi podobné jinému, které bylo odesláno před méně než %d minutami pro stejného příjemce.

en: Subject:
cs_CZ: Předmět:

en: Content:
cs_CZ: Obsah:

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
cs_CZ: Toto je náhled naplánované zprávy. Obsah se může ještě změnit, dokud nebude oznámení odesláno.

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
cs_CZ: <p>Oznámení zajišťují, že jste stále informováni o pokroku vašich nejdůležitějších obsahu. Uživatelé se mohou na oznámení přihlásit k odběru u příspěvku jeden po druhém nebo výběrem rolí.</p><p>Pokud je povoleno, oznámení mohou být odeslána, když se příspěvek změní stav nebo když je redakční komentář ponechán autorem nebo editorem.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
cs_CZ: <p><strong>Pro více informací:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Dokumentace k oznámením</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: Notify User
cs_CZ: Oznámit uživateli

en: Notify Users
cs_CZ: Oznámit uživatelům

en: Notify Role
cs_CZ: Oznámit roli

en: Notify Roles
cs_CZ: Oznámit rolím

en: Notification Group
cs_CZ: Skupina oznámení

en: Notification Groups
cs_CZ: Skupiny oznámení

en: Notify Email
cs_CZ: Oznámit e-mail

en: Notify Emails
cs_CZ: Oznámit e-maily

en: Click to stop being notified on updates for this post
cs_CZ: Klikněte pro zastavení oznámení o aktualizacích pro tento příspěvek

en: Stop notifying me
cs_CZ: Zastavit upozorňování

en: Click to start being notified on updates for this post
cs_CZ: Klikněte pro zahájení oznámení o aktualizacích pro tento příspěvek

en: Notify me
cs_CZ: Upozorněte mě

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
cs_CZ: Zadejte uživatele, role nebo e-mailové adresy, které by měly dostávat oznámení o tomto příspěvku.

en: Show active notifications
cs_CZ: Zobrazit aktivní oznámení

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
cs_CZ: To nebude mít žádný účinek, pokud nemáte alespoň jeden pracovní postup cílící na možnost „Uživatelé, kteří vybrali „Oznamte mi“ pro obsah“.

en: Active Notifications
cs_CZ: Aktivní oznámení

en: Workflow has users enrolled
cs_CZ: Pracovní postup má zaregistrované uživatele

en: No active notifications found for this %s.
cs_CZ: Žádné aktivní oznámení nenalezeno pro tento %s.

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
cs_CZ: Tento e-mail dostáváte, protože jste přihlášeni k odběru "%s".

en: This email was sent %s.
cs_CZ: Tento e-mail byl odeslán %s.

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
cs_CZ: Zobrazit odkazy "Upozornit mě" a "Přestat mě upozorňovat" pro tyto typy příspěvků:

en: Email from:
cs_CZ: E-mail od:

en: Always notify the author of the content:
cs_CZ: Vždy upozornit autora obsahu:

en: Always notify users who have edited the content:
cs_CZ: Vždy upozornit uživatele, kteří obsah upravili:

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
cs_CZ: Černé seznamy taxonomií pro oznámení

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
cs_CZ: Přidejte seznam taxonomických slugů oddělených čárkou, které by neměly být načteny filtrem obsahu Taxonomie při přidávání nového pracovního postupu oznámení.

en: WordPress Scheduler
cs_CZ: Plánovač WordPressu

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
cs_CZ: [%1$s] Nový %2$s vytvořen: "%3$s"

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
cs_CZ: Nový %1$s (#%2$s "%3$s" ) byl vytvořen %4$s %5$s

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
cs_CZ: [%1$s] %2$s přesunut do koše: "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
cs_CZ: %1$s #%2$s "%3$s" byl přesunut do koše %4$s %5$s

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
cs_CZ: [%1$s] %2$s obnoven (z koše): "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
cs_CZ: %1$s #%2$s "%3$s" byl obnoven z koše %4$s %5$s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
cs_CZ: [%1$s] %2$s publikováno: "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
cs_CZ: %1$s #%2$s "%3$s" byl publikován %4$s %5$s

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
cs_CZ: [%1$s] %2$s Nezveřejněno: "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
cs_CZ: %1$s #%2$s "%3$s" byl nezveřejněn %4$s %5$s

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
cs_CZ: [%1$s] %2$s Stav změněn pro "%3$s"

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
cs_CZ: Stav byl změněn pro %1$s #%2$s "%3$s" od %4$s %5$s

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
cs_CZ: Tato akce byla provedena dne %1$s v %2$s %3$s

en: == %s Details ==
cs_CZ: == %s Podrobnosti ==

en: Title: %s
cs_CZ: Název: %s

en: Author: %1$s (%2$s )
cs_CZ: Autor: %1$s (%2$s )

en: == Actions ==
cs_CZ: == Akce ==

en: Add editorial comment: %s
cs_CZ: Přidat redakční komentář: %s

en: Edit: %s
cs_CZ: Upravit: %s

en: View: %s
cs_CZ: Zobrazit: %s

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
cs_CZ: [%1$s] Nový redakční komentář: "%2$s"

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
cs_CZ: K %3$s #%1$s "%2$s" byl přidán nový redakční komentář

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
cs_CZ: %1$s (%2$s ) řekl dne %3$s v %4$s:

en: Reply: %s
cs_CZ: Odpovědět: %s

en: You can see all editorial comments on this %s here:
cs_CZ: Všechny redakční komentáře k tomuto %s můžete vidět zde:

en: Reviews
cs_CZ: Recenze

en: settings
cs_CZ: nastavení

en: PublishPress Settings
cs_CZ: Nastavení PublishPress

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
cs_CZ: Pokud se vám %s líbí, dejte nám prosím %s hodnocení. Děkujeme!

en: There are no PublishPress modules registered
cs_CZ: Nebyl registrován žádný modul PublishPress

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
cs_CZ: Deaktivováno, protože add_post_type_support('%1$s', '%2$s') je zahrnuto v načteném souboru.

en: Cheatin&#8217; uh?
cs_CZ: Podvádíš, co?

en: About
cs_CZ: O aplikaci

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: The Events Calendar Integration
cs_CZ: Integrace s kalendářem událostí

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
cs_CZ: Integrace s pluginem Kalendář událostí

en: Planner
cs_CZ: Plánovač

en: Configure
cs_CZ: Konfigurovat

en: Please correct your form errors below and try again.
cs_CZ: Opravit chyby ve formuláři níže a zkusit to znovu.

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
cs_CZ: Nemáte potřebná oprávnění k dokončení této akce.

en: Post does not exist
cs_CZ: Příspěvek neexistuje

en: Add New Notification
cs_CZ: Přidat nové oznámení

en: Edit Notification
cs_CZ: Upravit oznámení

en: Search Notifications
cs_CZ: Hledat oznámení

en: No notification found
cs_CZ: Žádné oznámení nenalezeno

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
cs_CZ: PublishPress Planner se pokusil načíst vícekrát. Deaktivujte a odstraňte prosím další instance PublishPress, zejména pokud používáte PublishPress Pro.

en: Warning
cs_CZ: Upozornění

en: Please enter a comment
cs_CZ: Prosím, zadejte komentář

en: Sending content...
cs_CZ: Odesílání obsahu...

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
cs_CZ: Tento komentář nelze smazat, protože má jednu nebo více odpovědí. Před jeho smazáním se ujistěte, že nejprve smažete všechny odpovědi.

en: Are you sure you want to delete this comment?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento komentář?

en: for
cs_CZ: pro

en: by
cs_CZ: od

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
cs_CZ:  %1$s <div class="input-divider">na</div> %2$s

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
cs_CZ: Redakční pole

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
cs_CZ: Editorální pole
