PublishPress Planner 4.8.0 - en to et-EE translation catalogue (671 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
et-EE: PublishPress Planner aitab teil sisu WordPressis planeerida ja avaldada. Funktsioonide hulka kuuluvad sisu kalender, kanban-tahvel ja teated.

en: Published
et-EE: Avaldatud

en: Draft
et-EE: Mustand

en: Scheduled
et-EE: Planeeritud

en: Private
et-EE: Privaatne

en: Pending Review
et-EE: Ootel ülevaatus

en: Trash
et-EE: Prügikast

en: Roles
et-EE: Rollid

en: Role
et-EE: Roll

en: Groups
et-EE: Grupid

en: Group
et-EE: Rühm

en: Users
et-EE: Kasutajad

en: E-mails
et-EE: E-kirjad

en: Equals (=)
et-EE: Võrdub (=)

en: Does not equal (!=)
et-EE: Ei võrdu (!=)

en: Greater than (>)
et-EE: Suurem kui (>)

en: Greater than or equals (>=)
et-EE: Suurem või võrdne (>=)

en: Less than (<)
et-EE: Vähem kui (<)

en: Less than or equals (<=)
et-EE: Vähem või võrdne (<=)

en: Like/Contains
et-EE: Nagu/Koosneb

en: Not Like
et-EE: Ei ole nagu

en: Not Exists/Empty
et-EE: Ei eksisteeri/Tühi

en: Select %s
et-EE: Valige %s

en: Revision Status
et-EE: Revisjoni olek

en: Post Status
et-EE: Postituse olek

en: (no title)
et-EE: (ilma pealkirjata)

en: Undefined error found
et-EE: Määratlemata viga leitud

en: Invalid nonce
et-EE: Kehtetu nonce

en: Access denied
et-EE: Juurdepääs keeldutud

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
et-EE: Kasutate PublishPress Planner Free'i. Pro versioonil on rohkem funktsioone ja tuge. %sUuenda Pro versiooniks%s

en: Upgrade to Pro
et-EE: Uuenda Pro versiooniks

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
et-EE: Uuenda PublishPress Planner Pro versiooniks

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
et-EE: Tugevdage PublishPress Planneri võimekust Pro versiooniga:

en: PublishPress Revisions integration
et-EE: PublishPress Revisions integreerimine

en: Slack integration for notifications
et-EE: Slacki integreerimine teavituste jaoks

en: Send reminder notifications
et-EE: Saada meeldetuletuste teavitusi

en: Use post meta in notifications
et-EE: Kasutage postmeta teavitustes

en: Modals so you can edit posts without changing screen
et-EE: Modaalid, et saaksite postitusi redigeerida ilma ekraani muutmata

en: Integration with SEO plugins
et-EE: Integreerimine SEO pluginatega

en: Remove PublishPress ads and branding
et-EE: Eemaldage PublishPressi reklaamid ja bränding

en: Fast, professional support
et-EE: Kiire, professionaalne tugi

en: Need PublishPress Planner Support?
et-EE: Kas vajate PublishPress Planneri tuge?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
et-EE: Kui vajate abi või teil on uus funktsiooni soov, andke meile teada.

en: Request Support
et-EE: Küsi tuge

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
et-EE: Üksikasjalik dokumentatsioon on saadaval ka pluginade veebisaidil.

en: View Knowledge Base
et-EE: Vaata Teadmistebaasi

en: When to notify?
et-EE: Millal teavitada?

en: Filter the content?
et-EE: Filtreeri sisu?

en: Who to notify?
et-EE: Keda teavitada?

en: Notification workflow updated.
et-EE: Teavitamisprotsess uuendatud.

en: Notification workflow published.
et-EE: Teavitamisprotsess avaldatud.

en: Notification workflow saved.
et-EE: Teavitamisprotsess salvestatud.

en: Notification workflow submitted.
et-EE: Teavitamisprotsess esitatud.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
et-EE: Teavitamisprotsess on planeeritud: %s.

en: Notification workflow draft updated.
et-EE: Teavitamisprotsessi mustand uuendatud.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
et-EE[0]: %s teavitamisprotsess uuendatud.|
et-EE[1]: %s teavitamisprotsessid uuendatud.

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
et-EE: 1 teavitamisprotsess ei ole uuendatud, keegi redigeerib seda.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
et-EE[0]: %s teavitamisprotsess ei ole uuendatud, keegi redigeerib seda.|
et-EE[1]: %s teavitamisprotsessid ei ole uuendatud, keegi redigeerib neid.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
et-EE[0]: %s teavitamisprotsess on püsivalt kustutatud.|
et-EE[1]: %s teavitamisprotsessid on püsivalt kustutatud.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
et-EE[0]: %s teavitamisprotsess on Prügikasti viidud.|
et-EE[1]: %s teavitamisprotsessid on Prügikasti viidud.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
et-EE[0]: %s teavitamisprotsess on Prügikastist taastatud.|
et-EE[1]: %s teavitamisprotsessid on Prügikastist taastatud.

en: Please select at least one event
et-EE: Palun vali vähemalt üks sündmus

en: Not filtered
et-EE: Ei ole filtreeritud

en: Excerpt View
et-EE: Kokkuvõtte vaade

en: Title
et-EE: Pealkiri

en: Message
et-EE: Teade

en: Date
et-EE: Kuupäev

en: You don't have any notifications
et-EE: Teil ei ole ühtegi teavitust

en: No workflows found.
et-EE: Töösuundi ei leitud.

en: Skip current user
et-EE: Jätke praegune kasutaja vahele

en: Skip notifications for the user who triggered the action
et-EE: Jätke teavitused vahele kasutajale, kes käivitas tegevuse

en: Email
et-EE: E-post

en: Content
et-EE: Sisu

en: Subject
et-EE: Teema

en: Body
et-EE: Sisu

en: When an editorial comment is added
et-EE: Kui toimetuse kommentaar lisatakse

en: Comment: %s (%d)
et-EE: Kommentaar: %s (%d)

en: When the status is changed
et-EE: Kui olek muutub

en: Previous status
et-EE: Eelmine olek

en: New status
et-EE: Uus olek

en: - any status -
et-EE: - iga olek -

en: New
et-EE: Uus

en: Auto-draft
et-EE: Automaatne mustand

en: Taxonomies
et-EE: Taksonoomiad

en: When the content is moved to a new status
et-EE: Kui sisu viiakse uude olekusse

en: Old post status: %s
et-EE: Vana postituse olek: %s

en: New post status: %s
et-EE: Uus postituse olek: %s

en: When taxonomy is updated
et-EE: Kui taksonoomiat uuendatakse

en: When the content is updated
et-EE: Kui sisu uuendatakse

en: Category | Categories
et-EE[0]: Kategooria
et-EE[1]: Kategooriad

en: Categories
et-EE: Kategooriad

en: Post Types
et-EE: Postituse tüübid

en: Terms
et-EE: Mõisted

en: Post type
et-EE: Postituse tüüp

en: Taxonomy
et-EE: Taksonoomia

en: Authors of the content
et-EE: Sisu autorid

en: Authors
et-EE: Autorid

en: Users who selected "Notify me" for the content
et-EE: Kasutajad, kes valisid "Teavita mind" sisu jaoks

en: role:%s
et-EE: roll:%s

en: group %d: %s
et-EE: gruppe %d: %s

en: user
et-EE: kasutaja

en: email
et-EE: e-post

en: "Notify me"
et-EE: "Teavita mind"

en: Permission Groups
et-EE: Luba rühmad

en: %d Group | %d Groups
et-EE[0]: %d Grupp
et-EE[1]: %d Gruppi

en: Authors of the parent page
et-EE: Vanema lehe autorid

en: Parent Page Authors
et-EE: Vanema lehe autorid

en: Author of the revision
et-EE: Muudatuse autor

en: Revision Author
et-EE: Muudatuse autor

en: %d Role | %d Roles
et-EE[0]: %d Roll
et-EE[1]: %d Rolli

en: Site Administrator
et-EE: Saidihaldur

en: %d User | %d Users
et-EE[0]: %d Kasutaja
et-EE[1]: %d Kasutajat

en: Async Notifications
et-EE: Asünkroonsed teated

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
et-EE: Sündmus: %s, Töövoo ID: %s, Postituse ID: %s, Kasutaja ID: %s

en: Content Calendar
et-EE: Sisu kalender

en: Post date updated.
et-EE: Postituse kuupäev uuendatud.

en: Post status updated.
et-EE: Postituse seisund uuendatud.

en: There was an error updating the post. Please try again.
et-EE: Postituse uuendamisel tekkis viga. Palun proovige uuesti.

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
et-EE: Postituse kuupäeva dünaamiline värskendamine ei toimi avaldatud sisu puhul. Palun <a href='%s'>muuda postitust</a>.

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
et-EE: iCal salajane võti genereeritud. Palun teavitage kõiki kasutajaid, et nad peavad uuesti tellima.

en: Overview
et-EE: Ülevaade

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
et-EE: <p>Kalender võimaldab mugavat nädalate või kuude kaupa vaadet teie sisule. Näete kiiresti, millised lood on õigel teel õigeaegseks avaldamiseks ja millised vajavad lisapingutust.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
et-EE: <p><strong>Rohkem informatsiooni:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Kalendri dokumentatsioon</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress Githubis</a></p>

en: Weeks
et-EE: Nädalad

en: Start Date
et-EE: Alguskuupäev

en: Me Mode
et-EE: Mina Režiim

en: Show Revision
et-EE: Näita Redaktsioone

en: Search
et-EE: Otsi

en: Filter updated successfully.
et-EE: Filtreerimine õnnestus.

en: Filter reset successfully.
et-EE: Filtreerimine taastati.

en: Status
et-EE: Olek

en: Author | Authors
et-EE[0]: Autor
et-EE[1]: Autorid

en: Post Type
et-EE: Postituse Tüüp

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
et-EE[0]: Postitus liigutati prügikasti.
et-EE[1]: %d postitust liigutati prügikasti.

en: Undo
et-EE: Tühista

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
et-EE[0]: Postitus taastati prügikastist.
et-EE[1]: %d postitust taastati prügikastist.

en: Initializing the calendar. Please wait...
et-EE: Kalendri initsialiseerimine. Palun oota...

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
et-EE: Tundub, et see võtab liiga kaua aega. Palun proovige lehte uuesti laadida ja kontrollige brauseri konsooli, et leida vigu.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
et-EE: Valitud kasutajal ei ole piisavalt õigusi, et määrata teda postituse autoriks.

en: Post types to show
et-EE: Näidatavad postituse tüübid

en: Show today's date in the first row
et-EE: Näita tänase kuupäeva esimeses reas

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
et-EE: Luba tellimused iCal-is või Google'i kalendris

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
et-EE: Luba avalik juurdepääs tellimustele iCal-is või Google'i kalendris

en: Statuses to display publish time
et-EE: Olekud, et kuvada avaldamise aeg

en: Posts publish time format
et-EE: Postituste avaldamise aja formaat

en: Default publish time for items created in the calendar
et-EE: Vaikimisi avaldamise aeg kalendris loodud üksuste jaoks

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
et-EE: Väli, mida kasutatakse kalendri üksuste sortimiseks päeva lahtris

en: Max visible posts per date
et-EE: Maksimaalne nähtav postituste arv kuupäeva kohta

en: Always show complete post titles
et-EE: Kuva alati täielikke postituse pealkirju

en: At least one post type must be selected
et-EE: Peab olema valitud vähemalt üks postituse tüüp

en: edit
et-EE: muuda

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
et-EE: Sisu kalendri, ülevaate ja sisu tahvli jaoks, palun uuendage %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
et-EE: Sisu kalendri, ülevaate ja sisu tahvli jaoks, palun uuendage %sPublishPress Revisions%s.

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
et-EE: Teie töövoo täiendamiseks kohandatud postituste staatustega installige %sPublishPress Statuses%s plugina.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
et-EE: Kohandatud revisjoni staatuste jaoks uuendage %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: Publishing Time
et-EE: Avaldamise aeg

en: All posts
et-EE: Kõik postitused

en: Disabled
et-EE: Kehtetu

en: Enabled
et-EE: Kehtib

en: Regenerate calendar feed secret
et-EE: Regeneratsiooni kalendri voogude saladus

en: Invalid input
et-EE: Kehtetu sisend

en: Post not found
et-EE: Postitust ei leitud

en: No enough permissions
et-EE: Ei ole piisavalt õigusi

en: Invalid date
et-EE: Kehtetu kuupäev

en: Publish Time
et-EE: Avaldamise aeg

en: Tags
et-EE: Märksõnad

en: Publish on
et-EE: Avalda

en: Loading...
et-EE: Laadimine...

en: Loading item...
et-EE: Objekti laadimine...

en: Click to add
et-EE: Kliki, et lisada

en: Moving the item...
et-EE: Objekti liigutamine...

en: Hide the %s last items
et-EE: Peida %s viimast objekti

en: Show %s more
et-EE: Kuva %s rohkem

en: Untitled
et-EE: Ilma pealkirjata

en: Close
et-EE: Sulge

en: Save
et-EE: Salvesta

en: Saving...
et-EE: Salvestamine...

en: Save and edit
et-EE: Salvesta ja muuda

en: Add content for %s
et-EE: Lisa sisu %s jaoks

en: Post type not found
et-EE: Postituse tüüpi ei leitud

en: Post type:
et-EE: Postituse tüüp:

en: Please, wait! Loading the form fields...
et-EE: Palun oota! Vormiväljade laadimine...

en: Sun
et-EE: P

en: Mon
et-EE: E

en: Tue
et-EE: Teis

en: Wed
et-EE: Kol

en: Thu
et-EE: Nelj

en: Fri
et-EE: Reede

en: Sat
et-EE: Laupäev

en: Jan
et-EE: jaan

en: Feb
et-EE: veebr

en: Mar
et-EE: märts

en: Apr
et-EE: apr

en: May
et-EE: mai

en: Jun
et-EE: juuni

en: Jul
et-EE: juuli

en: Aug
et-EE: aug

en: Sep
et-EE: sept

en: Oct
et-EE: okt

en: Nov
et-EE: nov

en: Dec
et-EE: dets

en: All statuses
et-EE: Kõik staatused

en: All categories
et-EE: Kõik kategooriad

en: All tags
et-EE: Kõik sildid

en: All authors
et-EE: Kõik autorid

en: All types
et-EE: Kõik tüübid

en: %d week | %d weeks
et-EE[0]: %d nädal
et-EE[1]: %d nädalat

en: %d weeks
et-EE: %d nädalat

en: Today
et-EE: Täna

en: No terms
et-EE: Ei mingeid termineid

en: Post Date
et-EE: Postituse kuupäev

en: Edit
et-EE: Redigeeri

en: Preview
et-EE: Eelvaade

en: View
et-EE: Vaata

en: Previous Post
et-EE: Eelmine postitus

en: Next Post
et-EE: Järgmine postitus

en: Save Changes
et-EE: Salvesta muudatused

en: Taxonomy not set.
et-EE: Taksonoomia pole seadistatud.

en: No date supplied.
et-EE: Kuupäeva ei ole esitatud.

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
et-EE: Valitud postitustüüp ei ole kalendris lubatud.

en: Invalid Status supplied.
et-EE: Vale olek on esitatud.

en: Invalid Publish Date supplied.
et-EE: Vale avaldamiskuupäev on esitatud.

en: Post created successfully
et-EE: Postitus loodud edukalt

en: Post could not be created
et-EE: Postitust ei saanud luua

en: (Hide all)
et-EE: (Peida kõik)

en: All %s
et-EE: Kõik %s

en: All post types
et-EE: Kõik postituse tüübid

en: Search box
et-EE: Otsingukast

en: Apply
et-EE: Rakenda

en: Select option...
et-EE: Vali valik...

en: to
et-EE: kuni

en: Checked
et-EE: Märgitud

en: All status
et-EE: Kõik seisundid

en: Passed
et-EE: Läbimisega

en: Failed
et-EE: Ebaõnnestus

en: Customize Filters
et-EE: Kohanda filtreid

en: Period
et-EE: Periood

en: %1s weeks
et-EE: %1s nädalat

en: Reset Filters
et-EE: Lähtesta filtrid

en: Reset
et-EE: Lähtesta

en: Enable Filters
et-EE: Luba filtrid

en: Reorder Filters
et-EE: Muuda filtrite järjekorda

en: Enable or Disable Content calendar filter.
et-EE: Luba või keela sisu kalendri filter.

en: Add New
et-EE: Lisa uus

en: Filter Title
et-EE: Filtri pealkiri

en: Search Metakey
et-EE: Otsingu metavõti

en: Add Filter
et-EE: Lisa filter

en: Drag to change enabled filters order.
et-EE: Kanna loendi filtreid ümber.

en: Apply Changes
et-EE: Rakenda muudatused

en: Custom filters
et-EE: Kohandatud filtrid

en: Click the "Add New" button to create new filters.
et-EE: Loo uusi filtreid, klõpsates nuppu "Lisa uus".

en: Inbuilt filters
et-EE: Sisseehitatud filtrid

en: Editorial Fields
et-EE: Toimetuse väljad

en: You do not have any editorial fields enabled
et-EE: Sul ei ole aktiveeritud toimetuse välju

en: You do not have any public taxonomies
et-EE: Sul ei ole avalikke taksonoomiaid

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
et-EE: Telli iCali või Google'i kalendrisse

en: Start date
et-EE: Alguskuupäev

en: Current week
et-EE: Praegune nädal

en: One month ago
et-EE: Üks kuu tagasi

en: Two months ago
et-EE: Kaks kuud tagasi

en: Three months ago
et-EE: Kolm kuud tagasi

en: Four months ago
et-EE: Neli kuud tagasi

en: Five months ago
et-EE: Viis kuud tagasi

en: Six months ago
et-EE: Kuus kuud tagasi

en: End date
et-EE: Lõppkuupäev

en: One week
et-EE: Üks nädal

en: Two weeks
et-EE: Kaks nädalat

en: Three weeks
et-EE: Kolm nädalat

en: Four weeks
et-EE: Neli nädalat

en: Months
et-EE: Kuu(d)

en: One month
et-EE: Üks kuu

en: Two months
et-EE: Kaks kuud

en: Three months
et-EE: Kolm kuud

en: Four months
et-EE: Neli kuud

en: Five months
et-EE: Viis kuud

en: Six months
et-EE: Kuus kuud

en: Seven months
et-EE: Seitsme kuu

en: Eight months
et-EE: Kaheksa kuud

en: Nine months
et-EE: Üheksa kuud

en: Ten months
et-EE: Kümme kuud

en: Eleven months
et-EE: Üksteist kuud

en: Twelve months
et-EE: Kaksteist kuud

en: Download .ics file
et-EE: Laadi alla .ics fail

en: Copy to the clipboard
et-EE: Kopeeri lõikelauale

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
et-EE: Klõpsa siin, et tellida iCal või Google Calendaris

en: Content Board
et-EE: Sisuplaat

en: Custom Items
et-EE: Kohandatud elemendid

en: Click the "Add New" button to create new card data.
et-EE: Uue kaardi andmete loomiseks klõpsa nuppu "Lisa uus".

en: Inbuilt Card Data
et-EE: Sisseehitatud kaardi andmed

en: An error occured
et-EE: Tekkis viga

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
et-EE: Viga nonce'i valideerimisel. Palun laadi see leht uuesti ja proovi uuesti.

en: Invalid form request.
et-EE: Kehtetu vormi päring.

en: Move posts here to change their status
et-EE: Liiguta postitused siia, et muuta nende staatust

en: You do not have permission to move post to this status
et-EE: Sul ei ole õigust postitust sellel staatusel liigutada

en: Days
et-EE: Päevad

en: Years
et-EE: Aastad

en: Default Date
et-EE: Vaikimisi kuupäev

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
et-EE: See on vaikimisi avaldamise kuupäev täna postituste jaoks, mis liiguvad kavandatud staatusele.

en: Only editable posts will be moveable.
et-EE: Ainult redigeeritavad postitused on liigutatavad.

en: Edit this post
et-EE: Redigeeri seda postitust

en: Move this item to the Trash
et-EE: Liiguta see element Prügikasti

en: View &#8220;%s&#8221;
et-EE: Vaata &#8220;%s&#8221;

en: Preview &#8220;%s&#8221;
et-EE: Eelvaade &#8220;%s&#8221;

en: No results found
et-EE: Tulemusi ei leitud

en: There are no posts in the range or filter specified.
et-EE: Määratud vahemikus või filtris ei ole postitusi.

en: None
et-EE: Puudub

en: Error fetching post data.
et-EE: Viga postituse andmete laadimisel.

en: You do not have permission to edit selected post.
et-EE: Teil ei ole õigust valitud postitust redigeerida.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
et-EE: Teil ei ole õigust postitust valitud staatusele viia.

en: Changes saved!
et-EE: Muutused salvestatud!

en: Card Data updated successfully.
et-EE: Kaardi andmed on edukalt uuendatud.

en: Settings updated successfully.
et-EE: Seaded on edukalt uuendatud.

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
et-EE: %s on edukalt loodud. <a href="%s" target="_blank">Redigeeri %s</a>

en: %s could not be created
et-EE: %s ei saanud luua

en: You do not have permission to add new %s
et-EE: Teil ei ole õigust lisada uut %s

en: Post types to show:
et-EE: Kuvamiseks postituste tüübid:

en: Customize Card Data
et-EE: Kohanda kaardi andmeid

en: Print
et-EE: Prindi

en: Maximum number of posts to display
et-EE: Maksimaalne postituste arv, mida kuvada

en: New Post
et-EE: Uus postitus

en: Enable or Disable
et-EE: Luba või keela

en: Reorder
et-EE: Korda

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
et-EE: Luba või keela sisu tahvli kaardi andmed.

en: Drag to change enabled card data order.
et-EE: Looge, et muuta lubatud kaardi andmete järjekorda.

en: Enable or Disable Content Board filter.
et-EE: Luba või keela sisu tahvli filter.

en: Select Metakey
et-EE: Vali Metakey

en: Show content from
et-EE: Kuva sisu alates

en: Cancel
et-EE: Tühista

en: Change
et-EE: Muuda

en: Add New %s
et-EE: Lisa uus %s

en: Create %s
et-EE: Loo %s

en: Submit
et-EE: Esita

en: Publish Date
et-EE: Avaldamise kuupäev

en: Content Overview
et-EE: Sisu ülevaade

en: Column updated successfully.
et-EE: Veerg uuendati edukalt.

en: Last Modified
et-EE: Viimati muudetud

en: Custom Columns
et-EE: Kohandatud veerud

en: Click the "Add New" button to create new columns.
et-EE: Uute veergude loomiseks klõpsake nuppu "Lisa uus".

en: Inbuilt Columns
et-EE: Sisseehitatud veerud

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
et-EE[0]: Eseme liigutamine prügikasti.
et-EE[1]: %d eset liigutati prügikasti.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
et-EE[0]: Eseme taastamine prügikastist.
et-EE[1]: %d eset taastati prügikastist.

en: Customize Columns
et-EE: Kohanda veerge

en: Enable Columns
et-EE: Aktiveeri veerud

en: Reorder Columns
et-EE: Korrasta veerge

en: Enable or Disable Content Overview table column.
et-EE: Aktiveeri või deaktiveeri sisu ülevaate tabeli veerg.

en: Column Title
et-EE: Veeru pealkiri

en: Add Column
et-EE: Lisa veerg

en: Drag to change enabled columns order.
et-EE: Looge, et muuta lubatud veergude järjekorda.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
et-EE: Luba või keela sisu ülevaate filter.

en: Dashboard Widgets
et-EE: Armatuurlaudade vidinad

en: Widget Options
et-EE: Vidina valikud

en: Unpublished Content
et-EE: Avaldamata sisu

en: Notepad
et-EE: Märkmed

en: My Content Notifications
et-EE: Minu sisu teavitused

en: Posts at a Glance
et-EE: Postitused kiirelt

en: This post was last updated on
et-EE: Seda postitust uuendati viimati

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
et-EE: Kahjuks! Te ei ole ühelegi postitusele tellinud!

en: Post Status Widget
et-EE: Postituse oleku vidin

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
et-EE: Selle vidina kuvamiseks tuleb aktiveerida teavituste moodul.

en: Dashboard Note
et-EE: Armatuurlaud märkmed

en: %1$s last updated on %2$s
et-EE: %1$s viimati uuendatud %2$s

en: Update Note
et-EE: Uuenda märkmeid

en: Debug
et-EE: Silumine

en: PublishPress Debug Log
et-EE: PublishPressi silumise logi

en: Debug Log
et-EE: Silumise logi

en: File info
et-EE: Faili info

en: Path
et-EE: Rajaga

en: Log content
et-EE: Logi sisu

en: Size
et-EE: Suurus

en: Created on
et-EE: Loodud

en: Modified on
et-EE: Muudetud

en: Delete file
et-EE: Kustuta fail

en: Debug data
et-EE: Silumisandmed

en: Log File
et-EE: Logifail

en: Log file not found.
et-EE: Logifaili ei leitud.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
et-EE: Kui näete mingeid vigu või otsite teavet PublishPressi kohta, ärge kõhelge ühendust võtta tugimeeskonnaga. Saatke meile e-kiri:

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
et-EE: Klickige logifaili kustutamiseks. Olge ettevaatlik, see toiming ei ole tagasiviidav.

en: Action nonce not found.
et-EE: Tegevuse nonce ei leitud.

en: Invalid action nonce.
et-EE: Kehtetu tegevuse nonce.

en: Editorial Comments
et-EE: Toimetuslikud kommentaarid

en: Choose Post Types
et-EE: Valige postituse tüübid

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
et-EE: <p>Toimetuslikud kommentaarid aitavad teil vähendada e-posti ülekoormust ja hoida vestlust seal, kus see loeb: teie sisu. Threaded kommentaarid administraatoris, sarnaselt sellele, mida leiate blogipostituse lõpus, võimaldavad autoritel ja toimetajatel privaatselt tagasisidet anda ja arutada, mida tuleb enne avaldamist muuta.</p><p>Igal, kellel on juurdepääs poolelioleva loo vaatamiseks, on ka võimalus sellele kommentaare jätta. Kui teil on teated lubatud, saavad need, kes postitust järgivad, igal korral, kui kommentaar on jäetud, e-kirja.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
et-EE: <p><strong>Rohkem informatsiooni:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Toimetuslike kommentaaride dokumentatsioon</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress Githubis</a></p>

en: Remove
et-EE: Eemalda

en: All Posts
et-EE: Kõik postitused

en: All Users
et-EE: Kõik kasutajad

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
et-EE: Otsingutulemused &#8220;%s&#8221;

en: Search Comments
et-EE: Otsi kommentaare

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
et-EE: Saate postitusele toimetuslikke kommentaare lisada, kui olete selle esmakordselt salvestanud.

en: Add an editorial comment
et-EE: Lisa toimetuslik kommentaar

en: Attach file
et-EE: Lisa fail

en: Add Comment
et-EE: Lisa kommentaar

en: Reply to this comment
et-EE: Vasta sellele kommentaarile

en: Reply
et-EE: Vasta

en: Delete
et-EE: Kustuta

en: said on %1$s at %2$s
et-EE: ütles %1$s, %2$s

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
et-EE: Nonce kontroll ebaõnnestus. Palun veenduge, et olete toimetuslike kommentaaride lisamiseks õigustatud.

en: Invalid comment data
et-EE: Vale kommentaari andmed

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
et-EE: Kahjuks ei ole teil õigusi toimetuslike kommentaaride lisamiseks. Palun rääkige oma administraatoriga.

en: Please enter a comment.
et-EE: Palun sisesta kommentaar.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
et-EE: Ilmnes mingi probleem. Proovi uuesti või võta ühendust oma administraatoriga.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
et-EE: Nonce kontroll ebaõnnestus. Palun veenduge, et olete toimetuslike kommentaaride redigeerimiseks õigustatud.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
et-EE: Kahjuks ei ole teil õigusi toimetuslike kommentaaride redigeerimiseks. Palun rääkige oma administraatoriga.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
et-EE: Kahjuks ei ole teil õigusi selle toimetusliku kommentaari redigeerimiseks. Palun rääkige oma administraatoriga.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
et-EE: Kahjuks ei ole teil õigusi selle toimetusliku kommentaari kustutamiseks. Palun rääkige oma administraatoriga.

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
et-EE: Kahjuks ei saa te seda toimetuslikku kommentaari kustutada, kuna sellele on vastatud.

en: Comment deleted successfully.
et-EE: Kommentaar kustutatud edukalt.

en: Enable for these post types:
et-EE: Luba nende postituste tüüpide jaoks:

en: Comment author name field:
et-EE: Kommentaari autori nime väli:

en: Nickname
et-EE: Hüüdnimi

en: Username
et-EE: Kasutajanimi

en: Display Name
et-EE: Kuvamise nimi

en: First Name
et-EE: Eesnimi

en: Last Name
et-EE: Perekonnanimi

en: User Url
et-EE: Kasutaja URL

en: No editorial comments.
et-EE: Toimetuslikke kommentaare ei ole.

en: Filter
et-EE: Filtreeri

en: Comment
et-EE: Kommentaar

en: Post
et-EE: Postitus

en: Submitted on
et-EE: Esitatud

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
et-EE: %1$s kell %2$s

en: Editorial fields term added.
et-EE: Toimetuslike väljade määratlemine lisatud.

en: Editorial fields term updated.
et-EE: Toimetuslike väljade määratlemine uuendatud.

en: Editorial fields term doesn't exist.
et-EE: Toimetuslikud väljad ei eksisteeri.

en: Editorial fields term deleted.
et-EE: Toimetuslikud väljad kustutatud.

en: Editorial fields order updated.
et-EE: Toimetusväljade järjekord on uuendatud.

en: Editorial fields visibility changed.
et-EE: Toimetusväljade nähtavus on muutunud.

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
et-EE: <p>Jälgige oma sisu olulisi detaile toimetuslike väljadega. See funktsioon võimaldab teil luua nii palju kuupäeva, teksti, numbri jne välju, kui soovite, ja seejärel kasutada neid teabe, näiteks kontaktandmete või intervjuu asukoha, salvestamiseks.</p><p>Kui olete oma väljad seadistanud, integreeruvad toimetuslikud väljad nii kalendri kui ka sisu ülevaatega. Tehke toimetuslik väli nähtavaks, et see ilmuks ülejäänud meeskonnale. Hoidke see varjatud, et piirata teavet kirjutaja ja tema toimetaja vahel.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
et-EE: <p><strong>Rohkem teavet:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Toimetuslike väljade dokumentatsioon</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress Githubis</a></p>

en: First Draft Date
et-EE: Esimese mustandi kuupäev

en: When the first draft needs to be ready.
et-EE: Millal esimene mustand peab olema valmis.

en: Assignment
et-EE: Ülesanne

en: What the post needs to cover.
et-EE: Mida postitus peab katma.

en: Checkbox
et-EE: Kontrollkast

en: Dropdown Select
et-EE: Rippmenüü valik

en: Location
et-EE: Asukoht

en: Paragraph
et-EE: Lõik

en: Text
et-EE: Tekst

en: User
et-EE: Kasutaja

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
et-EE: Kas olete kindel, et soovite selle termini kustutada? Kõik selle termini metainformatsioon jääb alles, kuid ei ole nähtav, välja arvatud juhul, kui see termin lisatakse uuesti.

en: Search Editorial Fields
et-EE: Otsi toimetusvälju

en: Popular Editorial Fields
et-EE: Populaarsed toimetusväljad

en: All Editorial Fields
et-EE: Kõik toimetusväljad

en: Edit Editorial Fields
et-EE: Muuda toimetusvälju

en: Update Editorial Fields
et-EE: Uuenda toimetamise väljad

en: Add New Editorial Fields
et-EE: Lisa uusi toimetamise väljad

en: New Editorial Fields
et-EE: Uued toimetamise väljad

en: No editorial fields available.
et-EE: Toimetamise välju pole saadaval.

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
et-EE:  <a href="%s">Lisa väljad, et alustada</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
et-EE: Julgege oma saidi administraatorit julgustada konfigureerima teie toimetuslikku töövoogu, lisades toimetuslikke välju.

en: All options value and labels are required.
et-EE: Kõik valikute väärtused ja sildid on vajalikud.

en: Please enter a name for the editorial fields.
et-EE: Palun sisestage toimetamise väljade jaoks nimi.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
et-EE: Palun sisestage toimetamise väljade jaoks slug.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
et-EE: Nimi kattub olemasoleva terminiga. Palun valige teine.

en: Name already in use. Please choose another.
et-EE: Nimi on juba kasutusel. Palun valige teine.

en: Slug already in use. Please choose another.
et-EE: Slug on juba kasutusel. Palun valige teine.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
et-EE: Nimi ei tohi ületada 200 tähemärki. Palun proovige lühemat nime.

en: Please select a valid metadata type.
et-EE: Palun valige kehtiv metaandmete tüüp.

en: Error adding term.
et-EE: Termini lisamisel tekkis viga.

en: Please enter a name for the editorial fields
et-EE: Palun sisestage toimetamise väljade jaoks nimi

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
et-EE: Palun sisestage kehtiv, mitte numbriline nimi toimetamise väljade jaoks.

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
et-EE: Metaandmete nimi kattub olemasoleva terminiga. Palun valige teine.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
et-EE: Nimi kattub teise termini slugiga. Palun valige midagi muud.

en: Error updating term.
et-EE: Termini uuendamisel tekkis viga.

en: Terms not set.
et-EE: Tingimused pole määratud.

en: Error deleting term.
et-EE: Viga termini kustutamisel.

en: Register editorial fields for these post types:
et-EE: Registreeri redaktsiooniväljad nende postitustüüpide jaoks:

en: No
et-EE: Ei

en: Yes
et-EE: Jah

en: This editorial fields type is not yet supported.
et-EE: Seda redaktsiooniväljade tüüpi ei toetata veel.

en: Not set
et-EE: Määramata

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
et-EE: Vaata &#8220;%s&#8221; Google Mapsis

en: -- Select %s --
et-EE: -- Valige %s --

en: -- Select a user --
et-EE: -- Valige kasutaja --

en: Position
et-EE: Positsioon

en: Name
et-EE: Nimi

en: Field Type
et-EE: Välja tüüp

en: Description
et-EE: Kirjeldus

en: No editorial fields found.
et-EE: Redaktsioonivälju ei leitud.

en: The name is for labeling the editorial fields.
et-EE: Nimi on redaktsiooniväljade märgistamiseks.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
et-EE: Slug'i ei saa muuta, kui termin on loodud.

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
et-EE: Kirjeldust saab kasutada, et suhelda oma meeskonnaga selle kohta, milleks väli mõeldud on.

en: Type
et-EE: Tüüp

en: The field type cannot be changed once created.
et-EE: Välja tüüp ei saa pärast loomist muutuda.

en: User role
et-EE: Kasutaja roll

en: Select roles...
et-EE: Vali rollid...

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
et-EE: Filtreerige toimetuslike meta kasutajate nimekiri valitud rollides olevate kasutajate järgi.

en: Select Type
et-EE: Vali tüüp

en: Single Select
et-EE: Ainult valik

en: Multiple Select
et-EE: Mitme valiku

en: Indicate the select type.
et-EE: Määrake valiku tüüp.

en: Dropdown Option
et-EE: Rippmenüü valik

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
et-EE: Sisestage rippmenüü valiku väärtus ja silt. Saate valikute redigeerimise järjekorra muutmiseks neid liigutada.

en: Meta Value
et-EE: Meta väärtus

en: Display Label
et-EE: Kuva silt

en: Default option
et-EE: Vaikimisi valik

en: Add Another Option
et-EE: Lisa veel üks valik

en: Show on Content Calendar and Overview form
et-EE: Kuva sisu kalendris ja ülevaate vormis

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
et-EE: Kui see on lubatud, on see väli saadaval uute postituste lisamisel sisu kalendri ja ülevaate ekraanil.

en: Add to post types
et-EE: Lisa postituste tüüpidesse

en: This field will be available for these post types.
et-EE: See väli on saadaval nende postituste tüüpide jaoks.

en: Show on Post Types screen
et-EE: Kuva postituste tüüpide ekraanil

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
et-EE: See väli on nähtav nende postituste tüüpide ülevaate ekraanidel.

en: Update Editorial fields term
et-EE: Uuenda toimetuse väljade mõistet

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
et-EE: "slug" on nime URL-sõbralik versioon. See on tavaliselt kogu väikeses tähekestis ja sisaldab ainult tähti, numbreid ja kriipse.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
et-EE: Kirjeldust saab kasutada, et suhelda oma meeskonnaga selle kohta, milleks metainformatsioon mõeldud on.

en: Indicate the type of editorial fields.
et-EE: Näidake toimetuse väljade tüüpi.

en: Add New Editorial fields term
et-EE: Lisa uus toimetuse väljade mõisted

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
et-EE: Edit Flow ei tohiks kasutada koos PublishPress Planneriga. Kui soovite kasutada PublishPress Plannerit, palun viige lõpule Edit Flow andmete migreerimine ja seejärel deaktiveerige Edit Flow.

en: Advanced Notifications
et-EE: Täpsemad teated

en: Duplicated notification threshold:
et-EE: Korratud teate künnis:

en: Default notification channels:
et-EE: Vaikimisi teavit kanalid:

en: Existing Post is updated
et-EE: Olemasolev postitus on uuendatud

en: New Post is created in Draft status
et-EE: Uus postitus on loodud mustandi olekus

en: New Post is Published
et-EE: Uus postitus on avaldatud

en: Notify on editorial comments
et-EE: Teata toimetuse kommentaaridest

en: minutes
et-EE: minutit

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
et-EE: See takistab liiga paljude teavituste saatmist sama või sarnaste sündmuste kohta. Seadke see kõrgemale numbrile, kui saate dubleerivaid e-kirju.

en: Editorial Notifications
et-EE: Toimetuse teated

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
et-EE: Valige kanalid, kuhu iga töövoog saadab teateid:

en: Muted
et-EE: Vaikne

en: Workflows
et-EE: Töövood

en: Channels
et-EE: Kanalid

en: Notifications Log
et-EE: Teavituste logi

en: Workflow Settings
et-EE: Töövoo seaded

en: Options
et-EE: Valikud

en: Help
et-EE: Abi

en: For which content?
et-EE: Millise sisu jaoks?

en: What to say?
et-EE: Mida öelda?

en: Select at least one option for each section.
et-EE: Valige iga osa jaoks vähemalt üks valik.

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
et-EE: Saate lisada dünaamilist teavet teema või sisu tekstile, kasutades järgmisi lühikoode:

en: Editorial Comment
et-EE: Toimetuslik kommentaar

en: User making changes or comments
et-EE: Kasutaja, kes teeb muudatusi või kommentaare

en: Workflow
et-EE: Töövoog

en: Format
et-EE: Formaat

en: Receiver
et-EE: Saaja

en: shortcode
et-EE: lühikood

en: field
et-EE: väli

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
et-EE: Igal lühikoodil saate valida ühe või mitu väli. Kui neid on rohkem kui üks, kuvatakse need eraldatuna ", ".

en: Available fields
et-EE: Saadaval väljad

en: Meta fields
et-EE: Meta väljad

en: Click here to read more about shortcode options...
et-EE: Klõpsake siia, et lugeda rohkem lühikoodide valikute kohta...

en: Features
et-EE: Funktsioonid

en: Feel free to select only the features you need.
et-EE: Valige vabalt ainult need funktsioonid, mida vajate.

en: Enabled features
et-EE: Lubatud funktsioonid

en: Invalid receiver for the notification
et-EE: Teate jaoks vale saaja

en: Invalid channel for the notification
et-EE: Teate jaoks vale kanal

en: Notification log not found
et-EE: Teatelogit ei leitud

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
et-EE: Vanem logi on kustutatud või tõenäoliselt edasi lükatud

en: Workflow: %s
et-EE: Töövoog: %s

en: User: %s (%d)
et-EE: Kasutaja: %s (%d)

en: Post type: %s
et-EE: Postituse tüüp: %s

en: Post ID: %d
et-EE: Postituse ID: %d

en: Blog ID: %d
et-EE: Blogi ID: %d

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
et-EE: Kavandatud %d saajale. Klõpsake siia, et neid kuvada.

en:  Scheduled, but late
et-EE:  Kavandatud, kuid hilinenud

en:  Scheduled
et-EE:  Kavandatud

en: Error
et-EE: Viga

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
et-EE: Teade oli seadistatud kui "Kavandatud", kuid cron ülesannet ei leitud

en: Sent
et-EE: Saadetud

en: Skipped
et-EE: Vahele jäetud

en: asynchronous
et-EE: asünkroonne

en: synchronous
et-EE: sünkroonne

en: Reschedule
et-EE: Uue aja määramine

en: Blog:
et-EE: Blogi:

en: Delete All
et-EE: Kustuta kõik

en: All
et-EE: Kõik

en: Success
et-EE: Edu

en: All events
et-EE: Kõik sündmused

en: All channels
et-EE: Kõik kanalid

en: From date
et-EE: Alates kuupäevast

en: To date
et-EE: Kuni kuupäevani

en: All Receivers
et-EE: Kõik vastajad

en: All Workflows
et-EE: Kõik töövood

en: All Actions
et-EE: Kõik toimingud

en: All Channels
et-EE: Kõik kanalid

en: All Statuses
et-EE: Kõik olekud

en: Notification
et-EE: Teade

en: %s notification found. | %s notifications found.
et-EE[0]: %s teade leitud.|%s teadet leitud.
et-EE[1]: %s teadet leitud.|%s teadet leitud.

en: No notifications found.
et-EE: Teateid ei leitud.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
et-EE: See teade on väga sarnane teisele, mis saadeti vähem kui %d minutit tagasi sama saajale

en: Subject:
et-EE: Teema:

en: Content:
et-EE: Sisu:

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
et-EE: See on kavandatud sõnumi eelvaade. Sisu võib endiselt muutuda, kuni teade on saadetud.

en: Notifications
et-EE: Teated

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
et-EE: <p>Teavitused tagavad, et olete kursis oma kõige olulisema sisu edenemisega. Kasutajad saavad postituse teavitustele tellida üksikult või valides rolle.</p><p>Kui lubatud, saab teateid saata, kui postituse staatus muutub või kui kirjutaja või toimetaja jätab toimetusliku kommentaari.</p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
et-EE: <p><strong>Rohkem teavet:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Teavituste dokumentatsioon</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress Githubis</a></p>

en: Notify User
et-EE: Teata kasutajale

en: Notify Users
et-EE: Teata kasutajatele

en: Notify Role
et-EE: Teata rollile

en: Notify Roles
et-EE: Teata rollidele

en: Notification Group
et-EE: Teate grupp

en: Notification Groups
et-EE: Teate grupid

en: Notify Email
et-EE: Teata e-post

en: Notify Emails
et-EE: Teata e-kirjadele

en: Click to stop being notified on updates for this post
et-EE: Klõpsake, et lõpetada selle postituse värskenduste teavitamine

en: Stop notifying me
et-EE: Lõpeta teavitamine

en: Click to start being notified on updates for this post
et-EE: Klõpsake, et alustada selle postituse värskenduste teavitamist

en: Notify me
et-EE: Teata mind

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
et-EE: Sisestage kasutajad, rollid või e-posti aadressid, kes peaksid selle postituse kohta teateid saama.

en: Show active notifications
et-EE: Kuva aktiivsed teated

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
et-EE: See ei avalda mingit mõju, kui teil ei ole vähemalt ühte töövoogu, mis sihib valikut "Kasutajad, kes valisid "Teata mulle" sisu jaoks."

en: Active Notifications
et-EE: Aktiivsed teated

en: Workflow has users enrolled
et-EE: Töösuund on registreeritud kasutajad

en: No active notifications found for this %s.
et-EE: Aktiveeritud teateid ei leitud selle %s jaoks.

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
et-EE: Sa saad selle e-kirja, kuna oled tellinud "%s".

en: This email was sent %s.
et-EE: See e-kiri saadeti %s.

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
et-EE: Kuva "Teavita mind" ja "Lõpeta teavitamine" lingid nende postitustüüpide jaoks:

en: Email from:
et-EE: E-kiri aadressilt:

en: Always notify the author of the content:
et-EE: Teavita alati sisu autorit:

en: Always notify users who have edited the content:
et-EE: Teavita alati kasutajaid, kes on sisu muutnud:

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
et-EE: Teavituste musta nimekirja kuuluvad taksonoomiad

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
et-EE: Lisage loend taksonoomia-slugidest, mis on eraldatud komaga ja mida ei tohiks laadida taksonoomia sisu filtris uue teate töövoo lisamisel.

en: WordPress Scheduler
et-EE: WordPressi ajakava

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
et-EE: [%1$s] Uus %2$s loodud: "%3$s"

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
et-EE: Uus %1$s (#%2$s "%3$s") loodi %4$s %5$s poolt

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
et-EE: [%1$s] %2$s prügikasti visatud: "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
et-EE: %1$s #%2$s "%3$s" viidi prügikasti %4$s %5$s poolt

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
et-EE: [%1$s] %2$s taastatud (prügikastist): "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
et-EE: %1$s #%2$s "%3$s" taastati prügikastist %4$s %5$s poolt

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
et-EE: [%1$s] %2$s avaldatud: "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
et-EE: %1$s #%2$s "%3$s" avaldas %4$s %5$s

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
et-EE: [%1$s] %2$s Avaldamata: "%3$s"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
et-EE: %1$s #%2$s "%3$s" avaldati %4$s %5$s poolt

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
et-EE: [%1$s] %2$s Oleku Muutus "%3$s" jaoks

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
et-EE: Oleku muutis %1$s #%2$s "%3$s" %4$s %5$s poolt

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
et-EE: See tegevus viidi läbi %1$s kell %2$s %3$s

en: == %s Details ==
et-EE: == %s Üksikasjad ==

en: Title: %s
et-EE: Pealkiri: %s

en: Author: %1$s (%2$s )
et-EE: Autor: %1$s (%2$s )

en: == Actions ==
et-EE: == Tegevused ==

en: Add editorial comment: %s
et-EE: Lisa toimetaja kommentaar: %s

en: Edit: %s
et-EE: Redigeeri: %s

en: View: %s
et-EE: Vaata: %s

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
et-EE: [%1$s] Uus toimetaja kommentaar: "%2$s"

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
et-EE: Uus toimetaja kommentaar lisati %3$s #%1$s "%2$s" juurde

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
et-EE: %1$s (%2$s ) ütles %3$s kell %4$s:

en: Reply: %s
et-EE: Vastus: %s

en: You can see all editorial comments on this %s here:
et-EE: Saate vaadata kõiki toimetaja kommentaare selle %s siin:

en: Reviews
et-EE: Arvustused

en: settings
et-EE: seaded

en: PublishPress Settings
et-EE: PublishPressi seaded

en: Settings
et-EE: Seaded

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
et-EE: Kui teile meeldib %s, palun jätke meile %s hinnang. Aitäh!

en: There are no PublishPress modules registered
et-EE: PublishPressi mooduleid ei ole registreeritud

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
et-EE: Keelatud, kuna add_post_type_support('%1$s', '%2$s') on laaditud failis.

en: Cheatin&#8217; uh?
et-EE: Petmine, jah?

en: About
et-EE: Teave

en: Documentation
et-EE: Dokumentatsioon

en: Contact
et-EE: Kontakt

en: The Events Calendar Integration
et-EE: Sündmuste kalendri integreerimine

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
et-EE: Integreeri Sündmuste kalendri lisaga

en: Planner
et-EE: Plaanimine

en: Configure
et-EE: Konfigureeri

en: Please correct your form errors below and try again.
et-EE: Palun parandage allpool oma vormi vead ja proovige uuesti.

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
et-EE: Teil ei ole vajalikku õigust selle toimingu lõpuleviimiseks.

en: Post does not exist
et-EE: Postitust ei eksisteeri

en: Add New Notification
et-EE: Lisa uus teade

en: Edit Notification
et-EE: Muuda teadet

en: Search Notifications
et-EE: Otsi teateid

en: No notification found
et-EE: Teadet ei leitud

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
et-EE: PublishPress Planner üritas laadida mitu korda. Palun deaktiveerige ja eemaldage teised PublishPressi instantsid, eriti kui kasutate PublishPress Pro-d.

en: Warning
et-EE: Hoiatus

en: Please enter a comment
et-EE: Palun sisestage kommentaar

en: Sending content...
et-EE: Sisu saadetakse...

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
et-EE: Seda kommentaari ei saa kustutada, kuna sellel on üks või rohkem vastust. Enne kustutamist veenduge, et kustutate kõik vastused esmalt.

en: Are you sure you want to delete this comment?
et-EE: Kas olete kindel, et soovite selle kommentaari kustutada?

en: for
et-EE:  jaoks

en: by
et-EE:  autor

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
et-EE: Toimetuse väli

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
et-EE: Toimetuse väli
