PublishPress Planner 4.8.0 - en to hu-HU translation catalogue (674 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
hu-HU:  <a href="%s">Mezők hozzáadása a kezdéshez</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
hu-HU: Bátorítsd a webhelyed adminisztrátorát, hogy konfigurálja a szerkesztői munkafolyamatot szerkesztői mezők hozzáadásával.

en:  Scheduled
hu-HU:  Ütemezve

en:  Scheduled, but late
hu-HU:  Ütemezve, de késlekedve

en: "Notify me"
hu-HU: "Értesítsen"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
hu-HU: %1$s #%2$s "%3$s" a kukába került %4$s által %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
hu-HU: %1$s #%2$s "%3$s" közzétéve %4$s által %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
hu-HU: %1$s #%2$s "%3$s" helyreállítva a kukából %4$s által %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
hu-HU: %1$s #%2$s "%3$s" közzétételét %4$s %5$s végezte

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
hu-HU: %1$s (%2$s ) mondta %3$s -kor %4$s -kor:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
hu-HU:  %1$s <div class="input-divider">hoz</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
hu-HU: %1$s %2$s-kor

en: %1$s last updated on %2$s
hu-HU: %1$s utoljára frissítve: %2$s

en: %1s weeks
hu-HU: %1s hét

en: %d Group | %d Groups
hu-HU[0]: %d Csoport
hu-HU[1]: %d Csoportok

en: %d Role | %d Roles
hu-HU[0]: %d Szerep
hu-HU[1]: %d Szerepek

en: %d User | %d Users
hu-HU[0]: %d Felhasználó
hu-HU[1]: %d Felhasználók

en: %d week | %d weeks
hu-HU[0]: %d hét
hu-HU[1]: %d hét

en: %d weeks
hu-HU: %d hét

en: %s could not be created
hu-HU: %s nem hozható létre

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
hu-HU: %s sikeresen létrehozva. <a href="%s" target="_blank">Szerkeszd %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
hu-HU[0]: %s értesítés található.|%s értesítés található.
hu-HU[1]: %s értesítés található.|%s értesítés található.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
hu-HU[0]: %s értesítési munkafolyamat a Lomtárba került.
hu-HU[1]: %s értesítési munkafolyamat a Lomtárba került.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
hu-HU[0]: %s értesítési munkafolyamat nem frissült, valaki szerkeszti.
hu-HU[1]: %s értesítési munkafolyamat nem frissült, valaki szerkeszti őket.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
hu-HU[0]: %s értesítési munkafolyamat véglegesen törölve.
hu-HU[1]: %s értesítési munkafolyamat véglegesen törölve.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
hu-HU[0]: %s értesítési munkafolyamat visszaállítva a Lomtárból.
hu-HU[1]: %s értesítési munkafolyamat visszaállítva a Lomtárból.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
hu-HU[0]: %s értesítési munkafolyamat frissítve.
hu-HU[1]: %s értesítési munkafolyamat frissítve.

en: (Hide all)
hu-HU: (Mindet elrejt)

en: (no title)
hu-HU: (nincs cím)

en: - any status -
hu-HU: - bármilyen státusz -

en: -- Select %s --
hu-HU: -- Válassza ki a %s --

en: -- Select a user --
hu-HU: -- Válasszon egy felhasználót --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
hu-HU: 1 értesítési munkafolyamat nem frissült, valaki szerkeszti.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hu-HU: <p><strong>További információ:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Naptár Dokumentáció</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Github-on</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hu-HU: <p><strong>További információ:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Szerkesztői Megjegyzések Dokumentáció</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Github-on</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hu-HU: <p><strong>További információkért:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Szerkesztői Mezők Dokumentáció</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Githubon</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hu-HU: <p><strong>További információkért:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Értesítések Dokumentáció</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Githubon</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
hu-HU: <p>A szerkesztői megjegyzések segítenek csökkenteni az e-mail túlterheltséget és a beszélgetést közel tartani ahhoz, ami számít: a tartalmához. A threaded kommentelés az adminisztrációban, hasonlóan ahhoz, amit egy blogbejegyzés végén talál, lehetővé teszi az írók és szerkesztők számára, hogy privát visszajelzéseket hagyjanak és megvitassák, mi szükséges a közzététel előtt.</p><p>Mindenki, akinek hozzáférése van a folyamatban lévő történet megtekintéséhez, szintén képes lesz kommentálni azt. Ha engedélyezve vannak az értesítések, azok, akik követik a bejegyzést, e-mailt kapnak, valahányszor megjegyzést hagynak.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
hu-HU: <p>Kövesd nyomon a fontos részleteket a tartalmaddal kapcsolatban szerkesztői mezők segítségével. Ez a funkció lehetővé teszi, hogy annyi dátum, szöveg, szám stb. mezőt hozz létre, amennyit csak szeretnél, majd használd őket olyan információk tárolására, mint a kapcsolattartási adatok vagy egy interjú helyszíne.</p><p>Miután beállítottad a mezőidet, a szerkesztői mezők integrálódnak a naptárral és a tartalom áttekintéssel. Tedd láthatóvá a szerkesztői mezők elemet, hogy a csapatod többi tagja is láthassa. Tartsd rejtve, hogy korlátozd az információt a szerző és az ő szerkesztője között.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
hu-HU: <p>Az értesítések biztosítják, hogy naprakész maradj a legfontosabb tartalmad előrehaladásával kapcsolatban. A felhasználók egyesével vagy szerepkörök kiválasztásával iratkozhatnak fel az értesítésekre egy bejegyzéshez.</p><p>Ha engedélyezve van, értesítéseket lehet küldeni, amikor egy bejegyzés státusza megváltozik vagy egy szerkesztői megjegyzést hagy egy szerző vagy egy szerkesztő.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
hu-HU: <p>A naptár egy kényelmes heti vagy havi nézetet nyújt a tartalmáról. Gyorsan láthatja, hogy mely történetek haladnak időben a közzététel felé, és melyek igényelnek extra erőfeszítést.</p>

en: == %s Details ==
hu-HU: == %s Részletek ==

en: == Actions ==
hu-HU: == Műveletek ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
hu-HU: Egy új %1$s (#%2$s "%3$s") létrehozva %4$s által %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
hu-HU: Új szerkesztői megjegyzés került hozzáadásra a %3$s #%1$s "%2$s" esetében

en: About
hu-HU: Rólunk

en: Access denied
hu-HU: Hozzáférés megtagadva

en: Action nonce not found.
hu-HU: Művelet nonce nem található.

en: Active Notifications
hu-HU: Aktív értesítések

en: Add Another Option
hu-HU: További lehetőség hozzáadása

en: Add Column
hu-HU: Oszlop hozzáadása

en: Add Comment
hu-HU: Hozzászólás hozzáadása

en: Add Filter
hu-HU: Szűrő hozzáadása

en: Add New
hu-HU: Új hozzáadása

en: Add New %s
hu-HU: Új %s hozzáadása

en: Add New Editorial Fields
hu-HU: Új szerkesztői mezők hozzáadása

en: Add New Editorial fields term
hu-HU: Új szerkesztői mezők kifejezés hozzáadása

en: Add New Notification
hu-HU: Új Értesítés Hozzáadása

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
hu-HU: Adjon meg egy taxonómia-slugokból álló listát, amelyeket vesszővel elválasztva nem kell betölteni a Taxonómia tartalomszűrő által, amikor új Értesítési munkafolyamatot ad hozzá.

en: Add an editorial comment
hu-HU: Szerkesztői megjegyzés hozzáadása

en: Add content for %s
hu-HU: Tartalom hozzáadása a(z) %s-hoz

en: Add editorial comment: %s
hu-HU: Szerkesztői megjegyzés hozzáadása: %s

en: Add to post types
hu-HU: Hozzáadás bejegyzéstípusokhoz

en: Advanced Notifications
hu-HU: Fejlett értesítések

en: All
hu-HU: Összes

en: All %s
hu-HU: Mind %s

en: All Actions
hu-HU: Összes művelet

en: All Channels
hu-HU: Összes csatorna

en: All Editorial Fields
hu-HU: Összes szerkesztői mező

en: All Posts
hu-HU: Összes bejegyzés

en: All Receivers
hu-HU: Összes vevő

en: All Statuses
hu-HU: Összes állapot

en: All Users
hu-HU: Minden felhasználó

en: All Workflows
hu-HU: Összes munkafolyamat

en: All authors
hu-HU: Minden szerző

en: All categories
hu-HU: Összes kategória

en: All channels
hu-HU: Összes csatorna

en: All events
hu-HU: Összes esemény

en: All options value and labels are required.
hu-HU: Minden opció értéke és címkéje kötelező.

en: All post types
hu-HU: Minden poszt típus

en: All posts
hu-HU: Összes bejegyzés

en: All status
hu-HU: Minden státusz

en: All statuses
hu-HU: Összes státusz

en: All tags
hu-HU: Összes címke

en: All types
hu-HU: Minden típus

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
hu-HU: Nyilvános hozzáférés engedélyezése az előfizetésekhez iCal vagy Google Naptárban

en: Always notify the author of the content:
hu-HU: Mindig értesítse a tartalom szerzőjét:

en: Always notify users who have edited the content:
hu-HU: Mindig értesítse azokat a felhasználókat, akik szerkesztették a tartalmat:

en: Always show complete post titles
hu-HU: Mindig teljes bejegyzéscímeket jelenítsen meg

en: An error occured
hu-HU: Hiba történt

en: Apply
hu-HU: Alkalmaz

en: Apply Changes
hu-HU: Változtatások alkalmazása

en: Apr
hu-HU: Április

en: Are you sure you want to delete this comment?
hu-HU: Biztosan törölni szeretné ezt a megjegyzést?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
hu-HU: Biztos vagy benne, hogy törölni akarod ezt a kifejezést? A kifejezéshez tartozó metaadatok megmaradnak, de nem lesznek láthatóak, hacsak ezt a kifejezést nem adják újra hozzá.

en: Assignment
hu-HU: Kijelölés

en: Async Notifications
hu-HU: Aszinkron értesítések

en: At least one post type must be selected
hu-HU: Legalább egy bejegyzéstípust ki kell választani

en: Attach file
hu-HU: Fájl csatolása

en: Aug
hu-HU: Augusztus

en: Author | Authors
hu-HU[0]: Szerző
hu-HU[1]: Szerzők

en: Author of the revision
hu-HU: A revízió szerzője

en: Author: %1$s (%2$s )
hu-HU: Szerző: %1$s (%2$s )

en: Authors
hu-HU: Szerzők

en: Authors of the content
hu-HU: A tartalom szerzői

en: Authors of the parent page
hu-HU: A szülő oldal szerzői

en: Auto-draft
hu-HU: Automatikus vázlat

en: Available fields
hu-HU: Elérhető mezők

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
hu-HU: Feketelistás taxonómiák az értesítésekhez

en: Blog ID: %d
hu-HU: Blog azonosító: %d

en: Body
hu-HU: Törzs

en: Cancel
hu-HU: Mégse

en: Card Data updated successfully.
hu-HU: A kártyaadatok sikeresen frissítve.

en: Categories
hu-HU: Kategóriák

en: Category | Categories
hu-HU[0]: Kategória
hu-HU[1]: Kategóriák

en: Change
hu-HU: Változtatás

en: Changes saved!
hu-HU: A változtatások mentve!

en: Channels
hu-HU: Csatornák

en: Cheatin&#8217; uh?
hu-HU: Csalás, mi?

en: Checkbox
hu-HU: Jelölőnégyzet

en: Checked
hu-HU: Jelezve

en: Choose Post Types
hu-HU: Válassza ki a bejegyzéstípusokat

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
hu-HU: Válaszd ki azokat a csatornákat, ahová minden munkafolyamat értesítéseket küld:

en: Click here to read more about shortcode options...
hu-HU: Kattintson ide, hogy többet olvasson a rövidkód lehetőségekről...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
hu-HU: Kattints ide az iCal vagy Google Naptár előfizetéséhez

en: Click the "Add New" button to create new card data.
hu-HU: Kattints az "Új hozzáadása" gombra új kártyaadatok létrehozásához.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
hu-HU: Kattintson az "Új hozzáadása" gombra új oszlopok létrehozásához.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
hu-HU: Kattintson az "Új hozzáadása" gombra új szűrők létrehozásához.

en: Click to add
hu-HU: Kattintson a hozzáadáshoz

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
hu-HU: Kattintson a naplófájl törléséhez. Legyen óvatos, ez a művelet nem vonható vissza.

en: Click to start being notified on updates for this post
hu-HU: Kattints ide, hogy elkezdj értesítéseket kapni erről a bejegyzésről

en: Click to stop being notified on updates for this post
hu-HU: Kattints ide, hogy leállítsd az értesítéseket erről a bejegyzésről

en: Close
hu-HU: Bezárás

en: Column Title
hu-HU: Oszlop címe

en: Column updated successfully.
hu-HU: Az oszlop sikeresen frissítve.

en: Comment
hu-HU: Megjegyzés

en: Comment author name field:
hu-HU: Megjegyzés szerzője névmező:

en: Comment deleted successfully.
hu-HU: A megjegyzés sikeresen törölve.

en: Comment: %s (%d)
hu-HU: Megjegyzés: %s (%d)

en: Configure
hu-HU: Beállítás

en: Contact
hu-HU: Kapcsolat

en: Content
hu-HU: Tartalom

en: Content Board
hu-HU: Tartalom Tábla

en: Content Calendar
hu-HU: Tartalomnaptár

en: Content Overview
hu-HU: Tartalom áttekintés

en: Content:
hu-HU: Tartalom:

en: Copy to the clipboard
hu-HU: Másolás a vágólapra

en: Create %s
hu-HU: %s létrehozása

en: Created on
hu-HU: Létrehozva

en: Current week
hu-HU: Aktuális hét

en: Custom Columns
hu-HU: Egyedi oszlopok

en: Custom Items
hu-HU: Egyedi Elemek

en: Custom filters
hu-HU: Egyedi szűrők

en: Customize Card Data
hu-HU: Kártyaadatok testreszabása

en: Customize Columns
hu-HU: Oszlopok testreszabása

en: Customize Filters
hu-HU: Szűrők testreszabása

en: Dashboard Note
hu-HU: Irányítópult megjegyzés

en: Dashboard Widgets
hu-HU: Irányítópult Widgetek

en: Date
hu-HU: Dátum

en: Days
hu-HU: Napok

en: Debug
hu-HU: Hibakeresés

en: Debug Log
hu-HU: Hibakeresési napló

en: Debug data
hu-HU: Hibakeresési adatok

en: Dec
hu-HU: December

en: Default Date
hu-HU: Alapértelmezett Dátum

en: Default notification channels:
hu-HU: Alapértelmezett értesítési csatornák:

en: Default option
hu-HU: Alapértelmezett lehetőség

en: Default publish time for items created in the calendar
hu-HU: Alapértelmezett közzétételi idő azokhoz az elemekhez, amelyeket a naptárban hoztak létre

en: Delete
hu-HU: Törlés

en: Delete All
hu-HU: Összes törlése

en: Delete file
hu-HU: Fájl törlése

en: Description
hu-HU: Leírás

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hu-HU: Részletes dokumentáció szintén elérhető a bővítmény weboldalán.

en: Disabled
hu-HU: Letiltva

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
hu-HU: Letiltva, mert az add_post_type_support('%1$s', '%2$s') szerepel egy betöltött fájlban.

en: Display Label
hu-HU: Megjelenítési címke

en: Display Name
hu-HU: Megjelenített név

en: Documentation
hu-HU: Dokumentáció

en: Does not equal (!=)
hu-HU: Nem egyenlő (!=)

en: Download .ics file
hu-HU: .ics fájl letöltése

en: Draft
hu-HU: Vázlat

en: Drag to change enabled card data order.
hu-HU: Húzd az engedélyezett kártyaadatok sorrendjének megváltoztatásához.

en: Drag to change enabled columns order.
hu-HU: Húzd az engedélyezett oszlopok sorrendjének megváltoztatásához.

en: Drag to change enabled filters order.
hu-HU: Húzza az engedélyezett szűrők sorrendjének megváltoztatásához.

en: Dropdown Option
hu-HU: Legördülő lehetőség

en: Dropdown Select
hu-HU: Legördülő választó

en: Duplicated notification threshold:
hu-HU: Megkettőzött értesítési küszöb:

en: E-mails
hu-HU: E-mailek

en: Edit
hu-HU: Szerkesztés

en: Edit Editorial Fields
hu-HU: Szerkesztői mezők szerkesztése

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
hu-HU: Az Edit Flow-t nem szabad a PublishPress Planner mellett használni. Ha a PublishPress Planner-t szeretnéd használni, kérlek, fejezd be az Edit Flow adatátvitelét, majd deaktiváld az Edit Flow-t.

en: Edit Notification
hu-HU: Értesítés Szerkesztése

en: Edit this post
hu-HU: E bejegyzés szerkesztése

en: Edit: %s
hu-HU: Szerkesztés: %s

en: Editorial Comment
hu-HU: Szerkesztői megjegyzés

en: Editorial Comments
hu-HU: Szerkesztői megjegyzések

en: Editorial Fields
hu-HU: Szerkesztési mezők

en: Editorial Notifications
hu-HU: Szerkesztői értesítések

en: Editorial fields order updated.
hu-HU: A szerkesztői mezők sorrendje frissítve.

en: Editorial fields term added.
hu-HU: Szerkesztői mezők kifejezése hozzáadva.

en: Editorial fields term deleted.
hu-HU: Szerkesztői mezők kifejezése törölve.

en: Editorial fields term doesn't exist.
hu-HU: A szerkesztői mezők kifejezése nem létezik.

en: Editorial fields term updated.
hu-HU: Szerkesztői mezők kifejezése frissítve.

en: Editorial fields visibility changed.
hu-HU: A szerkesztői mezők láthatósága megváltozott.

en: Eight months
hu-HU: Nyolc hónap

en: Eleven months
hu-HU: Tizenegy hónap

en: Email
hu-HU: E-mail

en: Email from:
hu-HU: E-mail küldő:

en: Enable Columns
hu-HU: Oszlopok engedélyezése

en: Enable Filters
hu-HU: Szűrők engedélyezése

en: Enable for these post types:
hu-HU: Engedélyezés ezekhez a bejegyzéstípusokhoz:

en: Enable or Disable
hu-HU: Engedélyezés vagy letiltás

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
hu-HU: A tartalmi táblázat kártyaadatai engedélyezése vagy letiltása.

en: Enable or Disable Content Board filter.
hu-HU: A tartalmi táblázat szűrő engedélyezése vagy letiltása.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
hu-HU: Tartalom áttekintő szűrő engedélyezése vagy letiltása.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
hu-HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a tartalom áttekintés táblázat oszlopát.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
hu-HU: A tartalom naptár szűrő engedélyezése vagy letiltása.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
hu-HU: Előfizetések engedélyezése iCal vagy Google Naptárban

en: Enabled
hu-HU: Engedélyezve

en: Enabled features
hu-HU: Engedélyezett funkciók

en: End date
hu-HU: Befejező dátum

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
hu-HU: Fokozza a PublishPress Planner erejét a Pro verzióval:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
hu-HU: Add meg a legördülő opció értékét és címkéjét. Az opciókat áthelyezheted, hogy megváltoztasd a sorrendjüket.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
hu-HU: Adja meg a felhasználókat, szerepeket vagy e-mail címeket, akik értesítést kell, hogy kapjanak erről a bejegyzésről.

en: Equals (=)
hu-HU: Egyenlő (=)

en: Error
hu-HU: Hiba

en: Error adding term.
hu-HU: Hiba a kifejezés hozzáadásakor.

en: Error deleting term.
hu-HU: Hiba a kifejezés törlésekor.

en: Error fetching post data.
hu-HU: Hiba a bejegyzés adatainak lekérésekor.

en: Error updating term.
hu-HU: Hiba a kifejezés frissítésekor.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
hu-HU: Hiba a nonce érvényesítése során. Kérlek, töltsd újra ezt az oldalt, és próbáld újra.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
hu-HU: Esemény: %s, Munkafolyamat ID: %s, Bejegyzés ID: %s, Felhasználó ID: %s

en: Excerpt View
hu-HU: Kivonat nézet

en: Existing Post is updated
hu-HU: A meglévő bejegyzés frissítve van

en: Failed
hu-HU: Nem felelt meg

en: Fast, professional support
hu-HU: Gyors, professzionális támogatás

en: Features
hu-HU: Funkciók

en: Feb
hu-HU: Február

en: Feel free to select only the features you need.
hu-HU: Nyugodtan válassza ki csak az Ön által szükséges funkciókat.

en: Field Type
hu-HU: Mező típusa

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
hu-HU: Mező, amely a naptári elemek rendezésére szolgál egy napi cellában

en: File info
hu-HU: Fájl információ

en: Filter
hu-HU: Szűrő

en: Filter Title
hu-HU: Szűrőcímsor

en: Filter reset successfully.
hu-HU: Szűrés sikeresen visszaállítva.

en: Filter the content?
hu-HU: Szűrjük a tartalmat?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
hu-HU: Szűrd le a felhasználók listáját a szerkesztői metaadatokban a kiválasztott szerepkörökre.

en: Filter updated successfully.
hu-HU: Szűrés sikeresen frissítve.

en: First Draft Date
hu-HU: Első vázlat dátuma

en: First Name
hu-HU: Keresztnév

en: Five months
hu-HU: Öt hónap

en: Five months ago
hu-HU: Öt hónappal ezelőtt

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
hu-HU: A Tartalom Naptár, Áttekintés és Tartalom Tábla Revíziók integrációjához kérjük, frissítse a %sPublishPress Revisions Pro%s-t.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
hu-HU: A Tartalom Naptár, Áttekintés és Tartalom Tábla Revíziók integrációjához kérjük, frissítse a %sPublishPress Revisions%s-t.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
hu-HU: Egyedi Revision Állapotokhoz frissítse a %sPublishPress Statuses Pro%s-ra.

en: For which content?
hu-HU: Melyik tartalomhoz?

en: Format
hu-HU: Formátum

en: Four months
hu-HU: Négy hónap

en: Four months ago
hu-HU: Négy hónappal ezelőtt

en: Four weeks
hu-HU: Négy hét

en: Fri
hu-HU: Péntek

en: From date
hu-HU: Dátumtól

en: Greater than (>)
hu-HU: Nagyobb mint (>)

en: Greater than or equals (>=)
hu-HU: Nagyobb mint vagy egyenlő (>=)

en: Group
hu-HU: Csoport

en: Groups
hu-HU: Csoportok

en: Help
hu-HU: Segítség

en: Hide the %s last items
hu-HU: Az utolsó %s elem elrejtése

en: ID
hu-HU: Azonosító

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
hu-HU: Ha engedélyezve van, ez a mező elérhető lesz új bejegyzések hozzáadásakor a Tartalom Naptár és Áttekintés képernyőn.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
hu-HU: Ha tetszik a %s, kérjük, hagyj nekünk egy %s értékelést. Köszönjük!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hu-HU: Ha segítségre van szüksége, vagy új funkciókérése van, tudassa velünk.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
hu-HU: Ha hibát észlel, vagy információt keres a PublishPress-szel kapcsolatban, kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni a támogatási csapattal. Írjon nekünk:

en: Inbuilt Card Data
hu-HU: Beépített Kártyaadatok

en: Inbuilt Columns
hu-HU: Beépített oszlopok

en: Inbuilt filters
hu-HU: Beépített szűrők

en: Indicate the select type.
hu-HU: Jelöld meg a választási típust.

en: Indicate the type of editorial fields.
hu-HU: Jelöld meg a szerkesztői mezők típusát.

en: Initializing the calendar. Please wait...
hu-HU: A naptár inicializálása. Kérem, várjon...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
hu-HU: Integráció az Események Naptár plugin-nal

en: Integration with SEO plugins
hu-HU: Integráció SEO bővítményekkel

en: Invalid Publish Date supplied.
hu-HU: Érvénytelen közzétételi dátum megadva.

en: Invalid Status supplied.
hu-HU: Érvénytelen státusz megadva.

en: Invalid action nonce.
hu-HU: Érvénytelen művelet nonce.

en: Invalid channel for the notification
hu-HU: Érvénytelen csatorna az értesítéshez

en: Invalid comment data
hu-HU: Érvénytelen hozzászólási adatok

en: Invalid date
hu-HU: Érvénytelen dátum

en: Invalid form request.
hu-HU: Érvénytelen űrlap kérés.

en: Invalid input
hu-HU: Érvénytelen bemenet

en: Invalid nonce
hu-HU: Érvénytelen nonce

en: Invalid receiver for the notification
hu-HU: Érvénytelen címzett a értesítéshez

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
hu-HU: Úgy tűnik, hogy túl sokáig tart. Kérjük, próbálja meg újratölteni az oldalt, és ellenőrizze a böngésző konzolt hibákért.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
hu-HU[0]: Tétel áthelyezve a kukába.
hu-HU[1]: %d tétel áthelyezve a kukába.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
hu-HU[0]: Tétel visszaállítva a kukából.
hu-HU[1]: %d tétel visszaállítva a kukából.

en: Jan
hu-HU: Január

en: Jul
hu-HU: Július

en: Jun
hu-HU: Június

en: Last Modified
hu-HU: Utolsó módosítás

en: Last Name
hu-HU: Vezetéknév

en: Less than (<)
hu-HU: Kisebb mint (<)

en: Less than or equals (<=)
hu-HU: Kisebb mint vagy egyenlő (<=)

en: Like/Contains
hu-HU: Hasonló/Tartalmazza

en: Loading item...
hu-HU: Elem betöltése...

en: Loading...
hu-HU: Betöltés...

en: Location
hu-HU: Helyszín

en: Log File
hu-HU: Naplófájl

en: Log content
hu-HU: Napló tartalom

en: Log file not found.
hu-HU: Naplófájl nem található.

en: Mar
hu-HU: Március

en: Max visible posts per date
hu-HU: Maximális látható bejegyzések száma dátumonként

en: Maximum number of posts to display
hu-HU: A megjelenítendő bejegyzések maximális száma

en: May
hu-HU: Május

en: Me Mode
hu-HU: Én üzemmód

en: Message
hu-HU: Üzenet

en: Meta Value
hu-HU: Meta érték

en: Meta fields
hu-HU: Meta mezők

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
hu-HU: A metaadat neve ütközik a meglévő kifejezéssel. Kérjük, válasszon egy másikat.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
hu-HU: Modális ablakok, hogy szerkeszthesse a bejegyzéseket anélkül, hogy váltania kellene a képernyőn

en: Modified on
hu-HU: Módosítva

en: Mon
hu-HU: Hétfő

en: Months
hu-HU: Hónapok

en: Move posts here to change their status
hu-HU: Húzd ide a bejegyzéseket a státuszuk megváltoztatásához

en: Move this item to the Trash
hu-HU: Húzd ezt az elemet a Kukába

en: Moving the item...
hu-HU: Az elem áthelyezése...

en: Multiple Select
hu-HU: Többszörös választás

en: Muted
hu-HU: Némítva

en: My Content Notifications
hu-HU: Saját tartalom értesítések

en: Name
hu-HU: Név

en: Name already in use. Please choose another.
hu-HU: A név már használatban van. Kérjük, válasszon egy másikat.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
hu-HU: A név nem haladhatja meg a 200 karaktert. Kérjük, próbáljon meg egy rövidebb nevet.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
hu-HU: A név ütközik a meglévő kifejezéssel. Kérjük, válasszon egy másikat.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
hu-HU: A név ütközik egy másik kifejezés slugjával. Kérjük, válasszon valami mást.

en: Need PublishPress Planner Support?
hu-HU: Szüksége van a PublishPress Planner támogatására?

en: New
hu-HU: Új

en: New Editorial Fields
hu-HU: Új szerkesztői mezők

en: New Post
hu-HU: Új bejegyzés

en: New Post is Published
hu-HU: Új bejegyzés közzétéve

en: New Post is created in Draft status
hu-HU: Új bejegyzés jött létre Piszkozat státuszban

en: New post status: %s
hu-HU: Új bejegyzés státusz: %s

en: New status
hu-HU: Új státusz

en: Next Post
hu-HU: Következő bejegyzés

en: Nickname
hu-HU: Becenév

en: Nine months
hu-HU: Kilenc hónap

en: No
hu-HU: Nem

en: No active notifications found for this %s.
hu-HU: Nincsenek aktív értesítések találhatók ehhez a %s-hez.

en: No date supplied.
hu-HU: Nincs megadva dátum.

en: No editorial comments.
hu-HU: Nincs szerkesztői megjegyzés.

en: No editorial fields available.
hu-HU: Nincsenek elérhető szerkesztői mezők.

en: No editorial fields found.
hu-HU: Nincsenek editorial mezők találva.

en: No enough permissions
hu-HU: Nincs elegendő jogosultság

en: No notification found
hu-HU: Nincs található értesítés

en: No notifications found.
hu-HU: Nincs értesítés található.

en: No results found
hu-HU: Nincs találat

en: No terms
hu-HU: Nincsenek kifejezések

en: No workflows found.
hu-HU: Nincsenek munkafolyamatok.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
hu-HU: A nonce ellenőrzés meghiúsult. Kérjük, győződjön meg róla, hogy szerkesztői megjegyzéseket szeretne hozzáadni.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
hu-HU: A nonce ellenőrzés meghiúsult. Kérjük, győződjön meg róla, hogy szerkesztői megjegyzéseket szeretne szerkeszteni.

en: None
hu-HU: Egyik sem

en: Not Exists/Empty
hu-HU: Nem létezik/Üres

en: Not Like
hu-HU: Nincs beállítva

en: Not filtered
hu-HU: Nem szűrt

en: Not set
hu-HU: Nincs beállítva

en: Notepad
hu-HU: Jegyzetfüzet

en: Notification
hu-HU: Értesítés

en: Notification Group
hu-HU: Értesítési csoport

en: Notification Groups
hu-HU: Értesítési csoportok

en: Notification log not found
hu-HU: Értesítési napló nem található

en: Notification workflow draft updated.
hu-HU: Értesítési munkafolyamat piszkozat frissítve.

en: Notification workflow published.
hu-HU: Értesítési munkafolyamat közzétéve.

en: Notification workflow saved.
hu-HU: Értesítési munkafolyamat mentve.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
hu-HU: Értesítési munkafolyamat ütemezve: %s.

en: Notification workflow submitted.
hu-HU: Értesítési munkafolyamat benyújtva.

en: Notification workflow updated.
hu-HU: Értesítési munkafolyamat frissítve.

en: Notifications
hu-HU: Értesítések

en: Notifications Log
hu-HU: Értesítések naplója

en: Notify Email
hu-HU: E-mail értesítése

en: Notify Emails
hu-HU: E-mailek értesítése

en: Notify Role
hu-HU: Szerep értesítése

en: Notify Roles
hu-HU: Szerepek értesítése

en: Notify User
hu-HU: Felhasználó értesítése

en: Notify Users
hu-HU: Felhasználók értesítése

en: Notify me
hu-HU: Értesíts engem

en: Notify on editorial comments
hu-HU: Értesítés szerkesztői megjegyzésekről

en: Nov
hu-HU: November

en: Number
hu-HU: Szám

en: Oct
hu-HU: Október

en: Old post status: %s
hu-HU: Régi bejegyzés státusz: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
hu-HU: Minden rövidkódnál választhatsz egy vagy több mezőt. Ha több, akkor azokat ", " karakterrel elválasztva jelenítjük meg.

en: One month
hu-HU: Egy hónap

en: One month ago
hu-HU: Egy hónappal ezelőtt

en: One week
hu-HU: Egy hét

en: Only editable posts will be moveable.
hu-HU: Csak a szerkeszthető bejegyzések lesznek áthelyezhetők.

en: Options
hu-HU: Beállítások

en: Overview
hu-HU: Áttekintés

en: Paragraph
hu-HU: Bekezdés

en: Parent Page Authors
hu-HU: Szülő Oldal Szerzői

en: Passed
hu-HU: Megfelelt

en: Path
hu-HU: Útvonal

en: Pending Review
hu-HU: Várakozik a felülvizsgálatra

en: Period
hu-HU: Időszak

en: Permission Groups
hu-HU: Engedélyezési csoportok

en: Planner
hu-HU: Tervező

en: Please correct your form errors below and try again.
hu-HU: Kérjük, javítsa ki az alábbi űrlap hibáit, és próbálja újra.

en: Please enter a comment
hu-HU: Kérjük, írjon be egy megjegyzést

en: Please enter a comment.
hu-HU: Kérlek, adj meg egy hozzászólást.

en: Please enter a name for the editorial fields
hu-HU: Kérjük, adjon meg egy nevet a szerkesztői mezők számára

en: Please enter a name for the editorial fields.
hu-HU: Kérjük, adjon meg egy nevet a szerkesztői mezők számára.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
hu-HU: Kérjük, adjon meg egy slugot a szerkesztői mezők számára.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
hu-HU: Kérjük, adjon meg egy érvényes, nem numerikus nevet a szerkesztői mezők számára.

en: Please select a valid metadata type.
hu-HU: Kérjük, válasszon egy érvényes metaadat típust.

en: Please select at least one event
hu-HU: Kérjük, válasszon ki legalább egy eseményt

en: Please, wait! Loading the form fields...
hu-HU: Kérem, várjon! A űrlapmezők betöltése...

en: Popular Editorial Fields
hu-HU: Népszerű szerkesztői mezők

en: Position
hu-HU: Pozíció

en: Post
hu-HU: Bejegyzés

en: Post Date
hu-HU: Bejegyzés dátuma

en: Post ID: %d
hu-HU: Bejegyzés azonosító: %d

en: Post Status
hu-HU: Bejegyzés állapot

en: Post Status Widget
hu-HU: Bejegyzés állapot widget

en: Post Type
hu-HU: Bejegyzés típusa

en: Post Types
hu-HU: Bejegyzés típusok

en: Post could not be created
hu-HU: A bejegyzést nem sikerült létrehozni

en: Post created successfully
hu-HU: A bejegyzés sikeresen létrejött

en: Post date updated.
hu-HU: A bejegyzés dátuma frissítve.

en: Post does not exist
hu-HU: A bejegyzés nem létezik

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
hu-HU[0]: Bejegyzés a kukába került.
hu-HU[1]: %d bejegyzés a kukába került.

en: Post not found
hu-HU: Bejegyzés nem található

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
hu-HU[0]: Bejegyzés visszaállítva a kukából.
hu-HU[1]: %d bejegyzés állítva vissza a kukából.

en: Post status updated.
hu-HU: A bejegyzés állapota frissítve.

en: Post type
hu-HU: Bejegyzés típus

en: Post type not found
hu-HU: Bejegyzéstípus nem található

en: Post type:
hu-HU: Bejegyzéstípus:

en: Post type: %s
hu-HU: Bejegyzés típusa: %s

en: Post types to show
hu-HU: Megjelenítendő bejegyzés típusok

en: Post types to show:
hu-HU: Megjelenítendő bejegyzéstípusok:

en: Posts at a Glance
hu-HU: Bejegyzések egy pillantásra

en: Posts publish time format
hu-HU: Bejegyzések közzétételi időformátuma

en: Preview
hu-HU: Előnézet

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu-HU: Előnézet &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
hu-HU: Előző bejegyzés

en: Previous status
hu-HU: Előző státusz

en: Print
hu-HU: Nyomtatás

en: Private
hu-HU: Privát

en: Publish Date
hu-HU: Kiadás dátuma

en: Publish Time
hu-HU: Közzététel ideje

en: Publish on
hu-HU: Közzététel időpontja

en: PublishPress Debug Log
hu-HU: PublishPress hibakeresési napló

en: PublishPress Planner
hu-HU: PublishPress Tervező

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
hu-HU: A PublishPress Planner segít a WordPressen belüli tartalom tervezésében és közzétételében. A funkciók között szerepel egy tartalomnaptár, kanban tábla és értesítések.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
hu-HU: A PublishPress Planner többször próbálta betölteni. Kérjük, deaktiválja és távolítsa el a PublishPress más példányait, különösen, ha a PublishPress Pro-t használja.

en: PublishPress Revisions integration
hu-HU: PublishPress Revisions integráció

en: PublishPress Settings
hu-HU: PublishPress Beállítások

en: Published
hu-HU: Közzétéve

en: Publishing Time
hu-HU: Közzétételi idő

en: Receiver
hu-HU: Címzett

en: Regenerate calendar feed secret
hu-HU: Naptári feed titkosítójának regenerálása

en: Register editorial fields for these post types:
hu-HU: Regisztrálja az editorial mezőket ezekhez a bejegyzéstípusokhoz:

en: Remove
hu-HU: Eltávolítás

en: Remove PublishPress ads and branding
hu-HU: A PublishPress hirdetéseinek és márkázásának eltávolítása

en: Reorder
hu-HU: Átrendezés

en: Reorder Columns
hu-HU: Oszlopok átrendezése

en: Reorder Filters
hu-HU: Szűrők átrendezése

en: Reply
hu-HU: Válasz

en: Reply to this comment
hu-HU: Válasz erre a hozzászólásra

en: Reply: %s
hu-HU: Válasz: %s

en: Request Support
hu-HU: Támogatás kérése

en: Reschedule
hu-HU: Áttükrözés

en: Reset
hu-HU: Visszaállítás

en: Reset Filters
hu-HU: Szűrők visszaállítása

en: Reviews
hu-HU: Vélemények

en: Revision Author
hu-HU: Revízió Szerző

en: Revision Status
hu-HU: Revízió állapot

en: Role
hu-HU: Szerep

en: Roles
hu-HU: Szerepek

en: Sat
hu-HU: Szombat

en: Save
hu-HU: Mentés

en: Save Changes
hu-HU: Változtatások mentése

en: Save and edit
hu-HU: Mentés és szerkesztés

en: Saving...
hu-HU: Mentés...

en: Scheduled
hu-HU: Ütemezve

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
hu-HU: Ütemezve %d címzett számára. Kattintson ide a megjelenítéshez.

en: Search
hu-HU: Keresés

en: Search Comments
hu-HU: Keresés hozzászólásokra

en: Search Editorial Fields
hu-HU: Szerkesztői mezők keresése

en: Search Metakey
hu-HU: Keresési Metakulcs

en: Search Notifications
hu-HU: Értesítések Keresése

en: Search box
hu-HU: Keresődoboz

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hu-HU: Keresési eredmények a(z) &#8220;%s&#8221; kifejezésre

en: Select %s
hu-HU: Válassza ki %s

en: Select Metakey
hu-HU: Válassza a Metakey-t

en: Select Type
hu-HU: Típus kiválasztása

en: Select at least one option for each section.
hu-HU: Kérjük, válasszon legalább egy lehetőséget minden szekcióhoz.

en: Select option...
hu-HU: Válasszon lehetőséget...

en: Select roles...
hu-HU: Szerepek kiválasztása...

en: Send reminder notifications
hu-HU: Emlékeztető értesítések küldése

en: Sending content...
hu-HU: Tartalom küldése...

en: Sent
hu-HU: Küldve

en: Sep
hu-HU: Szeptember

en: Settings
hu-HU: Beállítások

en: Settings updated successfully.
hu-HU: A beállítások sikeresen frissítve.

en: Seven months
hu-HU: Hét hónap

en: Show %s more
hu-HU: További %s megjelenítése

en: Show Revision
hu-HU: Revízió megjelenítése

en: Show active notifications
hu-HU: Aktív értesítések megjelenítése

en: Show content from
hu-HU: Tartalom megjelenítése innen

en: Show on Content Calendar and Overview form
hu-HU: Megjelenítés a Tartalomnaptár és Áttekintő űrlapon

en: Show on Post Types screen
hu-HU: Megjelenítés a Bejegyzéstípusok képernyőn

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
hu-HU: Mutasd a "Értesíts a" és a "Ne értesíts többé" linkeket ezekhez a bejegyzéstípusokhoz:

en: Show today's date in the first row
hu-HU: A mai dátum megjelenítése az első sorban

en: Single Select
hu-HU: Egyszeri választás

en: Site Administrator
hu-HU: Webhelyadminisztrátor

en: Six months
hu-HU: Hat hónap

en: Six months ago
hu-HU: Hat hónappal ezelőtt

en: Size
hu-HU: Méret

en: Skip current user
hu-HU: Jelenlegi felhasználó kihagyása

en: Skip notifications for the user who triggered the action
hu-HU: Értesítések kihagyása az akciót kiváltó felhasználó számára

en: Skipped
hu-HU: Kihagyva

en: Slack integration for notifications
hu-HU: Slack integráció az értesítésekhez

en: Slug already in use. Please choose another.
hu-HU: A slug már használatban van. Kérjük, válasszon egy másikat.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
hu-HU: Sajnálom! Nem vagy feliratkozva egyetlen bejegyzésre sem!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
hu-HU: Sajnálom, nem törölheted ezt a szerkesztői megjegyzést, mert vannak válaszai.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
hu-HU: Sajnálom, nincs jogosultsága szerkesztői megjegyzések hozzáadására. Kérjük, beszéljen az Adminisztrátorával.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
hu-HU: Sajnálom, nincs jogosultságod ennek a szerkesztői kommentnek a törlésére. Kérlek, beszélj az Adminisztrátoroddal.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
hu-HU: Sajnálom, nincs jogosultsága szerkesztői megjegyzések szerkesztésére. Kérjük, beszéljen az Adminisztrátorával.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
hu-HU: Sajnálom, nincs jogosultságod ennek a szerkesztői kommentnek a szerkesztésére. Kérlek, beszélj az Adminisztrátoroddal.

en: Start Date
hu-HU: Kezdő dátum

en: Start date
hu-HU: Kezdő dátum

en: Status
hu-HU: Állapot

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
hu-HU: Az állapot változtatását %1$s #%2$s "%3$s" esetében %4$s %5$s végezte

en: Statuses to display publish time
hu-HU: Megjelenítendő állapotok a közzététel időpontjának megjelenítéséhez

en: Stop notifying me
hu-HU: Értesítések leállítása

en: Subject
hu-HU: Tárgy

en: Subject:
hu-HU: Tárgy:

en: Submit
hu-HU: Elküldés

en: Submitted on
hu-HU: Beküldve:

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
hu-HU: Feliratkozás iCal vagy Google Naptárba

en: Success
hu-HU: Siker

en: Sun
hu-HU: Vasárnap

en: Tag | Tags
hu-HU[0]: Címke
hu-HU[1]: Címkék

en: Tags
hu-HU: Címkék

en: Taxonomies
hu-HU: Taxonómiák

en: Taxonomy
hu-HU: Taxonómia

en: Taxonomy not set.
hu-HU: A taxonómia nincs beállítva.

en: Ten months
hu-HU: Tíz hónap

en: Terms
hu-HU: Kifejezések

en: Terms not set.
hu-HU: A feltételek nincsenek beállítva.

en: Text
hu-HU: Szöveg

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
hu-HU: A "slug" a név URL-barát verziója. Általában kisbetűs és csak betűket, számokat és kötőjeleket tartalmaz.

en: The Events Calendar Integration
hu-HU: Az Események Naptárának Integrációja

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
hu-HU: A leírás használható arra, hogy kommunikálj a csapatoddal arról, hogy mire való a mező.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
hu-HU: A leírás használható arra, hogy kommunikálj a csapatoddal arról, hogy mire való a metaadat.

en: The field type cannot be changed once created.
hu-HU: A mező típusa létrehozás után nem módosítható.

en: The name is for labeling the editorial fields.
hu-HU: A név az editorial mezők címkézésére szolgál.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
hu-HU: Az értesítést "Ütemezett" állapotúra állították, de a cron feladat nem található

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
hu-HU: Az értesítések modulját engedélyezni kell, hogy ez a widget megjelenjen.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
hu-HU: A szülő napló törölve lett vagy valószínűleg újra ütemezve

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
hu-HU: A kiválasztott bejegyzéstípus nincs engedélyezve a naptárhoz.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
hu-HU: A kiválasztott felhasználónak nincs elegendő engedélye ahhoz, hogy bejegyzés szerzőjeként legyen beállítva.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
hu-HU: A slug nem változtatható meg, miután a kifejezés létrejött.

en: There are no PublishPress modules registered
hu-HU: Nincsenek regisztrált PublishPress modulok

en: There are no posts in the range or filter specified.
hu-HU: Nincsenek bejegyzések a megadott tartományban vagy szűrőben.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
hu-HU: Valamilyen probléma merült fel. Próbáld újra, vagy vedd fel a kapcsolatot az adminisztrátoroddal.

en: There was an error updating the post. Please try again.
hu-HU: Hiba történt a bejegyzés frissítésekor. Kérjük, próbálja meg újra.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
hu-HU: Ezt a műveletet %1$s -kor %2$s %3$s hajtották végre

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
hu-HU: Ezt a megjegyzést nem lehet törölni, mert van egy vagy több válasza. Törlés előtt győződjön meg róla, hogy először törli az összes választ.

en: This editorial fields type is not yet supported.
hu-HU: Ez az editorial mező típus még nem támogatott.

en: This email was sent %s.
hu-HU: Ez az e-mail %s időpontban lett elküldve.

en: This field will be available for these post types.
hu-HU: Ez a mező elérhető lesz ezekhez a bejegyzéstípusokhoz.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
hu-HU: Ez a mező megtekinthető lesz az áttekintő képernyőkön ezekhez a bejegyzéstípusokhoz.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
hu-HU: Ez a ütemezett üzenet előnézete. A tartalom még változhat, amíg az értesítést el nem küldik.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
hu-HU: Ez a közzétételi dátum az első bejegyzés ütemezett állapotba való áthelyezéséhez a mai napra vonatkozik.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
hu-HU: Ez az értesítés nagyon hasonló egy másikhoz, amelyet kevesebb mint %d perce küldtek azonos címzettnek

en: This post was last updated on
hu-HU: Ez a bejegyzés utoljára frissítve:

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
hu-HU: Ez megakadályozza, hogy túl sok értesítést küldjenek ugyanazokért vagy hasonló eseményekért. Állítsd be egy magasabb számra, ha duplikált e-maileket kapsz.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
hu-HU: Ennek nem lesz hatása, hacsak nincs legalább egy munkafolyamat, amely a "Felhasználók, akik a "Értesítsen" opciót választották a tartalomhoz" célpontjára vonatkozik.

en: Three months
hu-HU: Három hónap

en: Three months ago
hu-HU: Három hónappal ezelőtt

en: Three weeks
hu-HU: Három hét

en: Thu
hu-HU: Csütörtök

en: Title
hu-HU: Cím

en: Title: %s
hu-HU: Cím: %s

en: To date
hu-HU: Dátumig

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
hu-HU: A munkafolyamat finomításához egyedi Bejegyzés Állapotokkal telepítse a %sPublishPress Statuses%s bővítményt.

en: Today
hu-HU: Ma

en: Trash
hu-HU: Lomtár

en: Tue
hu-HU: Kedd

en: Twelve months
hu-HU: Tizenkét hónap

en: Two months
hu-HU: Két hónap

en: Two months ago
hu-HU: Két hónappal ezelőtt

en: Two weeks
hu-HU: Két hét

en: Type
hu-HU: Típus

en: Undefined error found
hu-HU: Meghatározatlan hiba történt

en: Undo
hu-HU: Visszavonás

en: Unpublished Content
hu-HU: Meg nem jelentetett tartalom

en: Untitled
hu-HU: Név nélküli

en: Update Editorial Fields
hu-HU: Szerkesztői mezők frissítése

en: Update Editorial fields term
hu-HU: Szerkesztői mezők kifejezés frissítése

en: Update Note
hu-HU: Megjegyzés frissítése

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
hu-HU: A közzétett tartalom esetén a közzétételi dátum dinamikus frissítése nem működik. Kérjük, <a href='%s'>szerkessze a bejegyzést</a>.

en: Upgrade to Pro
hu-HU: Frissítés a Pro-ra

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
hu-HU: Frissítés a PublishPress Planner Pro-ra

en: Use post meta in notifications
hu-HU: Használja a poszt metaadatokat az értesítésekben

en: User
hu-HU: Felhasználó

en: User Url
hu-HU: Felhasználói URL

en: User making changes or comments
hu-HU: Felhasználó, aki módosításokat vagy megjegyzéseket tesz

en: User role
hu-HU: Felhasználói szerep

en: User: %s (%d)
hu-HU: Felhasználó: %s (%d)

en: Username
hu-HU: Felhasználónév

en: Users
hu-HU: Felhasználók

en: Users who selected "Notify me" for the content
hu-HU: Felhasználók, akik az "Értesítsen" lehetőséget választották a tartalomra

en: View
hu-HU: Megtekintés

en: View &#8220;%s&#8221;
hu-HU: Megtekintés &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
hu-HU: Nézze meg a &#8220;%s&#8221; a Google Térképen

en: View Knowledge Base
hu-HU: Tudásbázis megtekintése

en: View: %s
hu-HU: Megtekintés: %s

en: Warning
hu-HU: Figyelmeztetés

en: Wed
hu-HU: Szerda

en: Weeks
hu-HU: Hetek

en: What the post needs to cover.
hu-HU: Miről kell szólnia a bejegyzésnek.

en: What to say?
hu-HU: Mit mondjak?

en: When an editorial comment is added
hu-HU: Amikor szerkesztői megjegyzés kerül hozzáadásra

en: When taxonomy is updated
hu-HU: Amikor a taxonómia frissül

en: When the content is moved to a new status
hu-HU: Amikor a tartalom új státuszba kerül

en: When the content is updated
hu-HU: Amikor a tartalom frissül

en: When the first draft needs to be ready.
hu-HU: Mikorra kell készen lennie az első vázlatnak.

en: When the status is changed
hu-HU: Amikor a státusz megváltozik

en: When to notify?
hu-HU: Mikor értesítsünk?

en: Who to notify?
hu-HU: Kit értesítsünk?

en: Widget Options
hu-HU: Widget beállítások

en: WordPress Scheduler
hu-HU: WordPress ütemező

en: Workflow
hu-HU: Munkafolyamat

en: Workflow Settings
hu-HU: Munkafolyamat beállítások

en: Workflow has users enrolled
hu-HU: A munkafolyamatban felhasználók vannak beiratkozva

en: Workflow: %s
hu-HU: Munkafolyamat: %s

en: Workflows
hu-HU: Munkafolyamatok

en: Years
hu-HU: Évek

en: Yes
hu-HU: Igen

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
hu-HU: Ez az e-mail azért érkezett, mert feliratkoztál a "%s" szolgáltatásra.

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
hu-HU: Dinamikus információt adhatsz a Tárgy vagy Üzenet szöveghez a következő rövidkódok segítségével:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
hu-HU: Szerkesztői megjegyzéseket adhat a bejegyzéshez, miután először mentette azt.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
hu-HU: Itt megtekintheti az összes szerkesztői megjegyzést ezen a %s:

en: You do not have any editorial fields enabled
hu-HU: Nincsenek engedélyezett szerkesztési mezőid

en: You do not have any public taxonomies
hu-HU: Nincsenek nyilvános taxonómiáid

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
hu-HU: Nincsenek megfelelő jogosultságai ennek a műveletnek a végrehajtásához.

en: You do not have permission to add new %s
hu-HU: Nincs jogosultságod új %s hozzáadására

en: You do not have permission to edit selected post.
hu-HU: Nincs jogosultságod a kiválasztott bejegyzés szerkesztésére.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
hu-HU: Nincs jogosultságod a bejegyzés áthelyezésére a kiválasztott bejegyzés állapotba.

en: You do not have permission to move post to this status
hu-HU: Nincs jogosultságod a bejegyzés áthelyezésére erre a státuszra

en: You don't have any notifications
hu-HU: Nincsenek értesítéseid

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
hu-HU: A PublishPress Planner ingyenes verzióját használja. A Pro verzió több funkciót és támogatást kínál. %sFrissítés a Pro verzióra%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
hu-HU: [%1$s] %2$s közzétéve: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
hu-HU: [%1$s] %2$s helyreállítva (a kukából): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
hu-HU: [%1$s] %2$s Állapot megváltoztatva a "%3$s" esetében

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
hu-HU: [%1$s] %2$s a kukába került: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
hu-HU: [%1$s] %2$s Közzétett: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
hu-HU: [%1$s] Új %2$s létrehozva: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
hu-HU: [%1$s] Új Szerkesztői Megjegyzés: "%2$s"

en: asynchronous
hu-HU: aszinkron

en: by
hu-HU: által

en: edit
hu-HU: szerkesztés

en: field
hu-HU: mező

en: for
hu-HU: a

en: group %d: %s
hu-HU: csoport %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
hu-HU: Az iCal titkos kulcs újragenerálva. Kérjük, tájékoztassa az összes felhasználót, hogy újra kell iratkozniuk.

en: minutes
hu-HU: perc

en: role:%s
hu-HU: szerep:%s

en: said on %1$s at %2$s
hu-HU: mondta: %1$s -n %2$s -kor

en: settings
hu-HU: beállítások

en: shortcode
hu-HU: rövidkód

en: synchronous
hu-HU: szinkron

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
hu-HU: Szerkesztői mező

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
hu-HU: Szerkesztői mező

en: to
hu-HU: -ra

en: user
hu-HU: felhasználó
