PublishPress Planner 4.8.0 - en to sk_SK translation catalogue (661 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
sk_SK:  <a href="%s">Pridať polia na začiatok</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
sk_SK: Povzbudzujte svojho administrátora stránky, aby nakonfiguroval váš redakčný pracovný tok pridaním redakčných polí.

en:  Scheduled
sk_SK:  Naplánované

en:  Scheduled, but late
sk_SK:  Naplánované, ale oneskorené

en: "Notify me"
sk_SK: "Oznamte mi"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
sk_SK: %1$s #%2$s "%3$s" bol presunutý do koša %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
sk_SK: %1$s #%2$s "%3$s" bol publikovaný %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
sk_SK: %1$s #%2$s "%3$s" bol obnovený z koša %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
sk_SK: %1$s #%2$s "%3$s" bol nezverejnený %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
sk_SK: %1$s (%2$s ) povedal dňa %3$s o %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
sk_SK:  %1$s <div class="input-divider">do</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
sk_SK: %1$s o %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
sk_SK: %1$s naposledy aktualizované %2$s

en: %1s weeks
sk_SK: %1s týždne

en: %d Group | %d Groups
sk_SK[0]: %d Skupina
sk_SK[1]: %d Skupiny
sk_SK[2]: %d Skupín

en: %d Role | %d Roles
sk_SK[0]: %d Úloha
sk_SK[1]: %d Úlohy
sk_SK[2]: %d Úloh

en: %d User | %d Users
sk_SK[0]: %d Používateľ
sk_SK[1]: %d Používatelia
sk_SK[2]: %d Používateľov

en: %d week | %d weeks
sk_SK[0]: %d týždeň
sk_SK[1]: %d týždne
sk_SK[2]: %d týždňov

en: %d weeks
sk_SK: %d týždňov

en: %s could not be created
sk_SK: %s sa nepodarilo vytvoriť

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
sk_SK: %s bol úspešne vytvorený. <a href="%s" target="_blank">Upraviť %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
sk_SK[0]: %s oznámenie nájdené.|
sk_SK[1]: %s oznámenia nájdené.|
sk_SK[2]: %s oznámení nájdených.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
sk_SK[0]: %s pracovný tok notifikácií bol presunutý do koša.
sk_SK[1]: %s pracovné toky notifikácií boli presunuté do koša.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
sk_SK[0]: %s pracovný tok notifikácií nebol aktualizovaný, niekto ho upravuje.
sk_SK[1]: %s pracovné toky notifikácií neboli aktualizované, niekto ich upravuje.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
sk_SK[0]: %s pracovný tok notifikácií bol trvalo vymazaný.
sk_SK[1]: %s pracovné toky notifikácií boli trvalo vymazané.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
sk_SK[0]: %s pracovný tok notifikácií bol obnovený z koša.
sk_SK[1]: %s pracovné toky notifikácií boli obnovené z koša.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
sk_SK[0]: %s pracovný tok notifikácií bol aktualizovaný.
sk_SK[1]: %s pracovné toky notifikácií boli aktualizované.

en: (Hide all)
sk_SK: (Skryť všetko)

en: (no title)
sk_SK: (bez názvu)

en: - any status -
sk_SK: - akýkoľvek stav -

en: -- Select %s --
sk_SK: -- Vyberte %s --

en: -- Select a user --
sk_SK: -- Vyberte používateľa --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
sk_SK: 1 pracovný tok notifikácií nebol aktualizovaný, niekto ho upravuje.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sk_SK: <p><strong>Pre viac informácií:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Dokumentácia kalendára</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githube</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sk_SK: <p><strong>Pre viac informácií:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Dokumentácia redakčných komentárov</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githube</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sk_SK: <p><strong>Pre viac informácií:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Dokumentácia redakčných polí</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na GitHub-e</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sk_SK: <p><strong>Pre viac informácií:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Dokumentácia oznámení</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na GitHub-e</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
sk_SK: <p>Redakčné komentáre vám pomáhajú znížiť preťaženie e-mailmi a udržať konverzáciu blízko tam, kde je to dôležité: váš obsah. Komentovanie vo vlákne v administrácii, podobne ako to nájdete na konci blogového príspevku, umožňuje autorom a redaktorom súkromne zanechať spätnú väzbu a diskutovať o tom, čo je potrebné zmeniť pred publikovaním.</p><p>Každý, kto má prístup na zobrazenie rozpracovaného príbehu, bude mať tiež možnosť komentovať. Ak máte povolené upozornenia, tí, ktorí sledujú príspevok, dostanú e-mail zakaždým, keď je zanechaný komentár.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
sk_SK: <p>Sledujte dôležité detaily o vašom obsahu pomocou redakčných polí. Táto funkcia vám umožňuje vytvoriť toľko polí s dátumom, textom, číslom atď., koľko chcete, a potom ich použiť na uchovávanie informácií ako sú kontaktné údaje alebo miesto pohovoru.</p><p>Keď nastavíte svoje polia, redakčné polia sa integrujú s kalendárom a prehľadom obsahu. Urobte položku redakčných polí viditeľnou, aby sa objavila ostatným členom tímu. Uchovajte ju skrytú, aby ste obmedzili informácie medzi autorom a jeho editorom.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
sk_SK: <p>Oznámenia zabezpečujú, aby ste boli informovaní o pokroku vo vašom najdôležitejšom obsahu. Používatelia sa môžu prihlásiť na oznámenia o príspevku jeden po druhom alebo výberom rolí.</p><p>Keď sú povolené, oznámenia sa môžu odosielať, keď sa stav príspevku zmení alebo keď autor alebo editor zanechá redakčný komentár.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
sk_SK: <p>Kalendár je pohodlný pohľad na váš obsah týždeň po týždni alebo mesiac po mesiaci. Rýchlo vidíte, ktoré príbehy sú na dobrej ceste k publikovaniu včas a ktoré budú potrebovať extra úsilie.</p>

en: == %s Details ==
sk_SK: == %s Podrobnosti ==

en: == Actions ==
sk_SK: == Akcie ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
sk_SK: Nový %1$s (#%2$s "%3$s") bol vytvorený %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
sk_SK: Nový redakčný komentár bol pridaný k %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
sk_SK: O nás

en: Access denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Action nonce not found.
sk_SK: Akcia nonce nenájdená.

en: Active Notifications
sk_SK: Aktívne oznámenia

en: Add Another Option
sk_SK: Pridať ďalšiu možnosť

en: Add Column
sk_SK: Pridať stĺpec

en: Add Comment
sk_SK: Pridať komentár

en: Add Filter
sk_SK: Pridať filter

en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: Add New %s
sk_SK: Pridať nový %s

en: Add New Editorial Fields
sk_SK: Pridať nové redakčné polia

en: Add New Editorial fields term
sk_SK: Pridať nový termín editačných polí

en: Add New Notification
sk_SK: Pridať novú notifikáciu

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
sk_SK: Pridajte zoznam taxonómických slugov oddelených čiarkou, ktoré by nemali byť načítané filtrom obsahu Taxonómie pri pridávaní nového pracovného postupu upozornenia.

en: Add an editorial comment
sk_SK: Pridať redakčný komentár

en: Add content for %s
sk_SK: Pridať obsah pre %s

en: Add editorial comment: %s
sk_SK: Pridať redakčný komentár: %s

en: Add to post types
sk_SK: Pridať k typom príspevkov

en: Advanced Notifications
sk_SK: Pokročilé upozornenia

en: All
sk_SK: Všetko

en: All %s
sk_SK: Všetky %s

en: All Actions
sk_SK: Všetky akcie

en: All Channels
sk_SK: Všetky kanály

en: All Editorial Fields
sk_SK: Všetky editačné polia

en: All Posts
sk_SK: Všetky príspevky

en: All Receivers
sk_SK: Všetci príjemcovia

en: All Statuses
sk_SK: Všetky stavy

en: All Users
sk_SK: Všetci používatelia

en: All Workflows
sk_SK: Všetky pracovné toky

en: All authors
sk_SK: Všetci autori

en: All categories
sk_SK: Všetky kategórie

en: All channels
sk_SK: Všetky kanály

en: All events
sk_SK: Všetky udalosti

en: All options value and labels are required.
sk_SK: Všetky hodnoty a popisy možností sú povinné.

en: All post types
sk_SK: Všetky typy príspevkov

en: All posts
sk_SK: Všetky príspevky

en: All status
sk_SK: Všetky stavy

en: All statuses
sk_SK: Všetky stavy

en: All tags
sk_SK: Všetky značky

en: All types
sk_SK: Všetky typy

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
sk_SK: Povoliť verejný prístup k predplatnému v iCal alebo Google Kalendári

en: Always notify the author of the content:
sk_SK: Vždy upozorňovať autora obsahu:

en: Always notify users who have edited the content:
sk_SK: Vždy upozorňovať používateľov, ktorí upravili obsah:

en: Always show complete post titles
sk_SK: Vždy zobraziť celé názvy príspevkov

en: An error occured
sk_SK: Nastala chyba

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply Changes
sk_SK: Použiť zmeny

en: Are you sure you want to delete this comment?
sk_SK: Ste si istý, že chcete tento komentár odstrániť?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento termín? Akékoľvek metadáta pre tento termín zostanú, ale nebudú viditeľné, pokiaľ nebude tento termín znovu pridaný.

en: Assignment
sk_SK: Priradenie

en: Async Notifications
sk_SK: Asynchrónne Notifikácie

en: At least one post type must be selected
sk_SK: Musí byť vybraný aspoň jeden typ príspevku

en: Attach file
sk_SK: Pripojiť súbor

en: Author | Authors
sk_SK[0]: Autor
sk_SK[1]: Autori
sk_SK[2]: Autorov

en: Author of the revision
sk_SK: Autor revízie

en: Author: %1$s (%2$s )
sk_SK: Autor: %1$s (%2$s )

en: Authors
sk_SK: Autori

en: Authors of the content
sk_SK: Autori obsahu

en: Authors of the parent page
sk_SK: Autori rodičovskej stránky

en: Auto-draft
sk_SK: Automatický koncept

en: Available fields
sk_SK: Dostupné polia

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
sk_SK: Čierne uvedené taxonómie pre upozornenia

en: Blog ID: %d
sk_SK: ID blogu: %d

en: Body
sk_SK: Telo

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Card Data updated successfully.
sk_SK: Údaje karty boli úspešne aktualizované.

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Category | Categories
sk_SK[0]: Kategória
sk_SK[1]: Kategórie
sk_SK[2]: Kategórie

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Changes saved!
sk_SK: Zmeny boli uložené!

en: Channels
sk_SK: Kanály

en: Cheatin&#8217; uh?
sk_SK: Podvádzanie, huh?

en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie políčko

en: Checked
sk_SK: Zaškrtnuté

en: Choose Post Types
sk_SK: Vyberte typy príspevkov

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
sk_SK: Vyberte kanály, na ktoré bude každý pracovný tok posielať upozornenia:

en: Click here to read more about shortcode options...
sk_SK: Kliknite sem, aby ste sa dozvedeli viac o možnostiach skratkových kódov...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
sk_SK: Kliknite sem pre prihlásenie v iCal alebo Google Kalendári

en: Click the "Add New" button to create new card data.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo "Pridať nový" pre vytvorenie nových údajov karty.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo "Pridať nový" na vytvorenie nových stĺpcov.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo "Pridať nové" na vytvorenie nových filtrov.

en: Click to add
sk_SK: Kliknite na pridanie

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
sk_SK: Kliknite na odstránenie log súboru. Buďte opatrní, táto operácia sa nedá vrátiť.

en: Click to start being notified on updates for this post
sk_SK: Kliknite, aby ste začali dostávať oznámenia o aktualizáciách tohto príspevku

en: Click to stop being notified on updates for this post
sk_SK: Kliknite, aby ste prestali dostávať oznámenia o aktualizáciách tohto príspevku

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Column Title
sk_SK: Názov stĺpca

en: Column updated successfully.
sk_SK: Stĺpec bol úspešne aktualizovaný.

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Comment author name field:
sk_SK: Pole mena autora komentára:

en: Comment deleted successfully.
sk_SK: Komentár bol úspešne vymazaný.

en: Comment: %s (%d)
sk_SK: Komentár: %s (%d)

en: Configure
sk_SK: Konfigurovať

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Content Board
sk_SK: Obsahová nástenka

en: Content Calendar
sk_SK: Kalendár obsahu

en: Content Overview
sk_SK: Prehľad obsahu

en: Content:
sk_SK: Obsah:

en: Copy to the clipboard
sk_SK: Kopírovať do schránky

en: Create %s
sk_SK: Vytvoriť %s

en: Created on
sk_SK: Vytvorené dňa

en: Current week
sk_SK: Aktuálny týždeň

en: Custom Columns
sk_SK: Vlastné stĺpce

en: Custom Items
sk_SK: Vlastné položky

en: Custom filters
sk_SK: Vlastné filtre

en: Customize Card Data
sk_SK: Prispôsobiť údaje o karte

en: Customize Columns
sk_SK: Prispôsobte stĺpce

en: Customize Filters
sk_SK: Prispôsobiť filtre

en: Dashboard Note
sk_SK: Poznámka na palubnej doske

en: Dashboard Widgets
sk_SK: Widgety na palubnej doske

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Days
sk_SK: Dni

en: Debug
sk_SK: Ladenie

en: Debug Log
sk_SK: Debugovací protokol

en: Debug data
sk_SK: Údaje na ladenie

en: Default Date
sk_SK: Predvolený dátum

en: Default notification channels:
sk_SK: Predvolené kanály upozornení:

en: Default option
sk_SK: Predvolené možnosti

en: Default publish time for items created in the calendar
sk_SK: Predvolený čas publikovania pre položky vytvorené v kalendári

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Delete All
sk_SK: Odstrániť všetko

en: Delete file
sk_SK: Odstrániť súbor

en: Description
sk_SK: Popis

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
sk_SK: Podrobná dokumentácia je tiež k dispozícii na webovej stránke pluginu.

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
sk_SK: Deaktivované, pretože add_post_type_support('%1$s', '%2$s') je zahrnuté v načítanom súbore.

en: Display Label
sk_SK: Zobrazované označenie

en: Display Name
sk_SK: Zobrazované meno

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Does not equal (!=)
sk_SK: Nerovná sa (!=)

en: Download .ics file
sk_SK: Stiahnuť súbor .ics

en: Draft
sk_SK: Návrh

en: Drag to change enabled card data order.
sk_SK: Potiahnite na zmenu poradia povolených údajov o karte.

en: Drag to change enabled columns order.
sk_SK: Potiahnite na zmenu poradia povolených stĺpcov.

en: Drag to change enabled filters order.
sk_SK: Potiahnite na zmenu poradia povolených filtrov.

en: Dropdown Option
sk_SK: Možnosť rozbaľovacieho menu

en: Dropdown Select
sk_SK: Výber z rozbaľovacieho zoznamu

en: Duplicated notification threshold:
sk_SK: Prahová hodnota duplicitného upozornenia:

en: E-mails
sk_SK: E-maily

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Editorial Fields
sk_SK: Upraviť editačné polia

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
sk_SK: Edit Flow by nemal byť používaný spolu s PublishPress Planner. Ak chcete používať PublishPress Planner, dokončite migráciu údajov Edit Flow a potom deaktivujte Edit Flow.

en: Edit Notification
sk_SK: Upraviť notifikáciu

en: Edit this post
sk_SK: Upraviť tento príspevok

en: Edit: %s
sk_SK: Upraviť: %s

en: Editorial Comment
sk_SK: Redakčný komentár

en: Editorial Comments
sk_SK: Redakčné komentáre

en: Editorial Fields
sk_SK: Redakčné polia

en: Editorial Notifications
sk_SK: Upozornenia na editačné aktivity

en: Editorial fields order updated.
sk_SK: Poradie editačných polí bolo aktualizované.

en: Editorial fields term added.
sk_SK: Termín redakčných polí bol pridaný.

en: Editorial fields term deleted.
sk_SK: Termín redakčných polí bol vymazaný.

en: Editorial fields term doesn't exist.
sk_SK: Termín redakčných polí neexistuje.

en: Editorial fields term updated.
sk_SK: Termín redakčných polí bol aktualizovaný.

en: Editorial fields visibility changed.
sk_SK: Viditeľnosť editačných polí bola zmenená.

en: Eight months
sk_SK: Osem mesiacov

en: Eleven months
sk_SK: Jedenásť mesiacov

en: Email from:
sk_SK: Email od:

en: Enable Columns
sk_SK: Povoliť stĺpce

en: Enable Filters
sk_SK: Povoliť filtre

en: Enable for these post types:
sk_SK: Povoliť pre tieto typy príspevkov:

en: Enable or Disable
sk_SK: Povoliť alebo zakázať

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať údaje o karte obsahovej tabule.

en: Enable or Disable Content Board filter.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať filter obsahovej tabule.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať filter pre prehľad obsahu.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať stĺpec prehľadu obsahu.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať filter obsahu kalendára.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
sk_SK: Povoliť predplatné v iCal alebo Google Kalendári

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enabled features
sk_SK: Povolené funkcie

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
sk_SK: Zvýšte výkon PublishPress Planner s Pro verziou:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
sk_SK: Zadajte hodnotu a popis možnosti v rozbaľovacej ponuke. Môžete presúvať možnosti, aby ste zmenili ich poradie.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
sk_SK: Zadajte používateľov, úlohy alebo e-mailové adresy, ktoré by mali dostávať upozornenia na tento príspevok.

en: Equals (=)
sk_SK: Rovná sa (=)

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error adding term.
sk_SK: Chyba pri pridávaní výrazu.

en: Error deleting term.
sk_SK: Chyba pri odstraňovaní podmienky.

en: Error fetching post data.
sk_SK: Chyba pri získavaní údajov o príspevku.

en: Error updating term.
sk_SK: Chyba pri aktualizácii výrazu.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
sk_SK: Chyba pri overovaní nonce. Prosím, načítajte túto stránku a skúste to znova.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
sk_SK: Udalosť: %s, ID pracovného postupu: %s, ID príspevku: %s, ID používateľa: %s

en: Excerpt View
sk_SK: Náhľad výňatku

en: Existing Post is updated
sk_SK: Existujúci príspevok je aktualizovaný

en: Failed
sk_SK: Zlyhalo

en: Fast, professional support
sk_SK: Rýchla, profesionálna podpora

en: Features
sk_SK: Funkcie

en: Feel free to select only the features you need.
sk_SK: Neváhajte si vybrať iba tie funkcie, ktoré potrebujete.

en: Field Type
sk_SK: Typ poľa

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
sk_SK: Pole použité na triedenie položiek kalendára v bunkách dňa

en: File info
sk_SK: Informácie o súbore

en: Filter
sk_SK: Filtrovať

en: Filter Title
sk_SK: Názov filtra

en: Filter reset successfully.
sk_SK: Filtrácia bola úspešne resetovaná.

en: Filter the content?
sk_SK: Filtrovať obsah?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
sk_SK: Filtrovať zoznam používateľov v redakčných metadátach na používateľov v zvolených rolách.

en: Filter updated successfully.
sk_SK: Filtrácia bola úspešne aktualizovaná.

en: First Draft Date
sk_SK: Dátum prvého návrhu

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: Five months
sk_SK: Päť mesiacov

en: Five months ago
sk_SK: Pred piatimi mesiacmi

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
sk_SK: Pre integráciu Revizií na kalendári obsahu, prehľade a obsahu tabuľky, prosím aktualizujte %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
sk_SK: Pre integráciu Revizií na kalendári obsahu, prehľade a obsahu tabuľky, prosím aktualizujte %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
sk_SK: Pre vlastné stavy revízií, prejdite na %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
sk_SK: Pre aký obsah?

en: Format
sk_SK: Formát

en: Four months
sk_SK: Štyri mesiace

en: Four months ago
sk_SK: Pred štyrmi mesiacmi

en: Four weeks
sk_SK: Štyri týždne

en: Fri
sk_SK: Pi

en: From date
sk_SK: Od dátumu

en: Greater than (>)
sk_SK: Viac ako (>)

en: Greater than or equals (>=)
sk_SK: Viac ako alebo sa rovná (>=)

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Hide the %s last items
sk_SK: Skryť posledných %s položiek

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
sk_SK: Ak je povolené, toto pole bude k dispozícii pri pridávaní nových príspevkov na obrazovke kalendára obsahu a prehľadu.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
sk_SK: Ak sa vám páči %s, prosím, zanechajte nám %s hodnotenie. Ďakujeme!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
sk_SK: Ak potrebujete pomoc alebo máte požiadavku na novú funkciu, dajte nám vedieť.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
sk_SK: Ak vidíte akúkoľvek chybu alebo hľadáte informácie o PublishPress, neváhajte kontaktovať podporu. E-mailujte nám:

en: Inbuilt Card Data
sk_SK: Integrované údaje karty

en: Inbuilt Columns
sk_SK: Interné stĺpce

en: Inbuilt filters
sk_SK: Vstavané filtre

en: Indicate the select type.
sk_SK: Uveďte typ výberu.

en: Indicate the type of editorial fields.
sk_SK: Uveďte typ editačných polí.

en: Initializing the calendar. Please wait...
sk_SK: Inicializácia kalendára. Prosím, čakajte...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
sk_SK: Integrujte sa s pluginom Kalendár udalostí

en: Integration with SEO plugins
sk_SK: Integrácia s SEO pluginmi

en: Invalid Publish Date supplied.
sk_SK: Zadaný dátum publikovania je neplatný.

en: Invalid Status supplied.
sk_SK: Zadaný stav je neplatný.

en: Invalid action nonce.
sk_SK: Neplatná akcia nonce.

en: Invalid channel for the notification
sk_SK: Neplatný kanál pre notifikáciu

en: Invalid comment data
sk_SK: Neplatné údaje komentára

en: Invalid date
sk_SK: Neplatný dátum

en: Invalid form request.
sk_SK: Neplatný požiadavok na formulár.

en: Invalid input
sk_SK: Neplatný vstup

en: Invalid nonce
sk_SK: Neplatný nonce

en: Invalid receiver for the notification
sk_SK: Neplatný príjemca pre notifikáciu

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
sk_SK: Zdá sa, že to trvá príliš dlho. Prosím, skúste znovu načítať stránku a skontrolujte konzolu prehliadača hľadajúc chyby.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
sk_SK[0]: Položka bola presunutá do koša.|%d položiek bolo presunutých do koša.
sk_SK[1]: Položka bola presunutá do koša.|%d položiek bolo presunutých do koša.
sk_SK[2]: Položka bola presunutá do koša.|%d položiek bolo presunutých do koša.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
sk_SK[0]: Položka bola obnovená z koša.|%d položiek bolo obnovených z koša.
sk_SK[1]: Položka bola obnovená z koša.|%d položiek bolo obnovených z koša.
sk_SK[2]: Položka bola obnovená z koša.|%d položiek bolo obnovených z koša.

en: Jul
sk_SK: Júl

en: Jun
sk_SK: Jún

en: Last Modified
sk_SK: Posledná úprava

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Less than (<)
sk_SK: Menej ako (<)

en: Less than or equals (<=)
sk_SK: Menej ako alebo sa rovná (<=)

en: Like/Contains
sk_SK: Ako/Obsahuje

en: Loading item...
sk_SK: Načítava položku...

en: Loading...
sk_SK: Načítava sa...

en: Location
sk_SK: Miesto

en: Log File
sk_SK: Log súbor

en: Log content
sk_SK: Obsah logu

en: Log file not found.
sk_SK: Log súbor nenájdený.

en: Max visible posts per date
sk_SK: Maximálny počet viditeľných príspevkov za deň

en: Maximum number of posts to display
sk_SK: Maximálny počet príspevkov na zobrazenie

en: May
sk_SK: Máj

en: Me Mode
sk_SK: Mód Mňa

en: Message
sk_SK: Správa

en: Meta Value
sk_SK: Meta hodnota

en: Meta fields
sk_SK: Meta polia

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
sk_SK: Názov metadát sa zhoduje s existujúcim výrazom. Prosím vyberte iný.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
sk_SK: Modálne okná, aby ste mohli upravovať príspevky bez zmeny obrazovky

en: Modified on
sk_SK: Upravené dňa

en: Mon
sk_SK: Pondelok

en: Months
sk_SK: Mesiace

en: Move posts here to change their status
sk_SK: Presuňte príspevky sem, aby ste zmenili ich stav

en: Move this item to the Trash
sk_SK: Presunúť túto položku do Koša

en: Moving the item...
sk_SK: Presúvanie položky...

en: Multiple Select
sk_SK: Viacnásobný výber

en: Muted
sk_SK: Stlmené

en: My Content Notifications
sk_SK: Oznámenia o mojom obsahu

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name already in use. Please choose another.
sk_SK: Názov sa už používa. Prosím vyberte iný.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
sk_SK: Názov nesmie presiahnuť 200 znakov. Prosím skúste kratší názov.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
sk_SK: Názov sa zhoduje s existujúcim výrazom. Prosím vyberte iný.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
sk_SK: Názov sa zhoduje s slugom iného výrazu. Prosím vyberte niečo iné.

en: Need PublishPress Planner Support?
sk_SK: Potrebujete podporu PublishPress Planner?

en: New
sk_SK: Nový

en: New Editorial Fields
sk_SK: Nové redakčné polia

en: New Post
sk_SK: Nový príspevok

en: New Post is Published
sk_SK: Nový príspevok je publikovaný

en: New Post is created in Draft status
sk_SK: Nový príspevok je vytvorený v stave Návrh

en: New post status: %s
sk_SK: Nový stav príspevku: %s

en: New status
sk_SK: Nový stav

en: Next Post
sk_SK: Ďalší príspevok

en: Nickname
sk_SK: Prezývka

en: Nine months
sk_SK: Deviat mesiacov

en: No
sk_SK: Nie

en: No active notifications found for this %s.
sk_SK: Nenašli sa žiadne aktívne upozornenia pre tento %s.

en: No date supplied.
sk_SK: Nebola zadaná žiadna dátum.

en: No editorial comments.
sk_SK: Žiadne redakčné komentáre.

en: No editorial fields available.
sk_SK: Žiadne redakčné polia nie sú k dispozícii.

en: No editorial fields found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne redakčné polia.

en: No enough permissions
sk_SK: Nedostatočné oprávnenia

en: No notification found
sk_SK: Žiadna notifikácia nenájdená

en: No notifications found.
sk_SK: Žiadne oznámenia nenájdené.

en: No results found
sk_SK: Nenašli sa žiadne výsledky

en: No terms
sk_SK: Žiadne podmienky

en: No workflows found.
sk_SK: Žiadne pracovné toky nenájdené.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
sk_SK: Kontrola nonce zlyhala. Prosím, zabezpečte, že ste oprávnení pridávať redakčné komentáre.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
sk_SK: Kontrola nonce zlyhala. Prosím, zabezpečte, že ste oprávnení upravovať redakčné komentáre.

en: None
sk_SK: Žiadny

en: Not Exists/Empty
sk_SK: Neexistuje/Prázdny

en: Not Like
sk_SK: Nastavené nie je

en: Not filtered
sk_SK: Nefiltrované

en: Not set
sk_SK: Nastavené nie je

en: Notepad
sk_SK: Poznámkový blok

en: Notification
sk_SK: Oznámenie

en: Notification Group
sk_SK: Skupina oznámení

en: Notification Groups
sk_SK: Skupiny oznámení

en: Notification log not found
sk_SK: Žurnál notifikácií nebol nájdený

en: Notification workflow draft updated.
sk_SK: Návrh pracovného toku notifikácií bol aktualizovaný.

en: Notification workflow published.
sk_SK: Pracovný tok notifikácií bol zverejnený.

en: Notification workflow saved.
sk_SK: Pracovný tok notifikácií bol uložený.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
sk_SK: Pracovný tok notifikácií naplánovaný na: %s.

en: Notification workflow submitted.
sk_SK: Pracovný tok notifikácií bol odoslaný.

en: Notification workflow updated.
sk_SK: Pracovný tok notifikácií bol aktualizovaný.

en: Notifications
sk_SK: Oznámenia

en: Notifications Log
sk_SK: Záznam notifikácií

en: Notify Email
sk_SK: Oznámiť e-mail

en: Notify Emails
sk_SK: Oznámiť e-maily

en: Notify Role
sk_SK: Oznámiť rolu

en: Notify Roles
sk_SK: Oznámiť roly

en: Notify User
sk_SK: Oznámiť používateľa

en: Notify Users
sk_SK: Oznámiť používateľov

en: Notify me
sk_SK: Informujte ma

en: Notify on editorial comments
sk_SK: Upozorniť na editačné komentáre

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Old post status: %s
sk_SK: Starý stav príspevku: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
sk_SK: Pri každom skratkovom kóde môžete vybrať jedno alebo viac polí. Ak je viac ako jedno, budú zobrazené oddelené ", ".

en: One month
sk_SK: Jeden mesiac

en: One month ago
sk_SK: Pred mesiacom

en: One week
sk_SK: Jedna týždeň

en: Only editable posts will be moveable.
sk_SK: Iba upraviteľné príspevky budú presúvateľné.

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Paragraph
sk_SK: Odsek

en: Parent Page Authors
sk_SK: Autori rodičovskej stránky

en: Passed
sk_SK: Úspešne

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Pending Review
sk_SK: Čaká na recenziu

en: Period
sk_SK: Obdobie

en: Permission Groups
sk_SK: Skupiny oprávnení

en: Planner
sk_SK: Plánovač

en: Please correct your form errors below and try again.
sk_SK: Prosím, opravte svoje chyby vo formulári nižšie a skúste to znova.

en: Please enter a comment
sk_SK: Prosím, zadajte komentár

en: Please enter a comment.
sk_SK: Prosím, zadajte komentár.

en: Please enter a name for the editorial fields
sk_SK: Zadajte prosím názov pre redakčné polia

en: Please enter a name for the editorial fields.
sk_SK: Zadajte prosím názov pre redakčné polia.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
sk_SK: Zadajte prosím slug pre redakčné polia.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
sk_SK: Zadajte prosím platný, nečíselný názov pre redakčné polia.

en: Please select a valid metadata type.
sk_SK: Prosím vyberte platný typ metadát.

en: Please select at least one event
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jednu udalosť

en: Please, wait! Loading the form fields...
sk_SK: Prosím, čakajte! Načítavanie polí formulára...

en: Popular Editorial Fields
sk_SK: Populárne editačné polia

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Post
sk_SK: Príspevok

en: Post Date
sk_SK: Dátum príspevku

en: Post ID: %d
sk_SK: ID príspevku: %d

en: Post Status
sk_SK: Stav príspevku

en: Post Status Widget
sk_SK: Widget stavu príspevku

en: Post Type
sk_SK: Typ príspevku

en: Post Types
sk_SK: Typy príspevkov

en: Post could not be created
sk_SK: Príspevok sa nepodarilo vytvoriť

en: Post created successfully
sk_SK: Príspevok bol úspešne vytvorený

en: Post date updated.
sk_SK: Dátum príspevku bol aktualizovaný.

en: Post does not exist
sk_SK: Príspevok neexistuje

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
sk_SK[0]: Príspevok bol presunutý do koša.|%d príspevkov bolo presunutých do koša.
sk_SK[1]: Príspevok bol presunutý do koša.|%d príspevkov bolo presunutých do koša.
sk_SK[2]: Príspevok bol presunutý do koša.|%d príspevkov bolo presunutých do koša.

en: Post not found
sk_SK: Príspevok nenájdený

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
sk_SK[0]: Príspevok bol obnovený z koša.|%d príspevkov bolo obnovených z koša.
sk_SK[1]: Príspevok bol obnovený z koša.|%d príspevkov bolo obnovených z koša.
sk_SK[2]: Príspevok bol obnovený z koša.|%d príspevkov bolo obnovených z koša.

en: Post status updated.
sk_SK: Stav príspevku bol aktualizovaný.

en: Post type
sk_SK: Typ príspevku

en: Post type not found
sk_SK: Typ príspevku sa nenašiel

en: Post type:
sk_SK: Typ príspevku:

en: Post type: %s
sk_SK: Typ príspevku: %s

en: Post types to show
sk_SK: Typy príspevkov na zobrazenie

en: Post types to show:
sk_SK: Typy príspevkov na zobrazenie:

en: Posts at a Glance
sk_SK: Príspevky na prvý pohľad

en: Posts publish time format
sk_SK: Formát času publikovania príspevkov

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Náhľad &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
sk_SK: Predchádzajúci príspevok

en: Previous status
sk_SK: Predchádzajúci stav

en: Print
sk_SK: Tlačiť

en: Private
sk_SK: Súkromné

en: Publish Date
sk_SK: Dátum publikovania

en: Publish Time
sk_SK: Čas publikovania

en: Publish on
sk_SK: Publikovať na

en: PublishPress Debug Log
sk_SK: Debugovací protokol PublishPress

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
sk_SK: PublishPress Planner vám pomáha plánovať a publikovať obsah v rámci WordPressu. Funkcie zahŕňajú kalendár obsahu, kanban tabuľu a upozornenia.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
sk_SK: PublishPress Planner sa pokúsil načítať viackrát. Prosím, deaktivujte a odstráňte iné inštancie PublishPress, najmä ak používate PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
sk_SK: Integrácia PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
sk_SK: Nastavenia PublishPress

en: Published
sk_SK: Publikované

en: Publishing Time
sk_SK: Čas publikovania

en: Receiver
sk_SK: Prijímateľ

en: Regenerate calendar feed secret
sk_SK: Regenerovať tajný kľúč kalendárneho kanála

en: Register editorial fields for these post types:
sk_SK: Zaregistrujte redakčné polia pre tieto typy príspevkov:

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove PublishPress ads and branding
sk_SK: Odstrániť reklamy a brandingu PublishPress

en: Reorder
sk_SK: Zmeniť poradie

en: Reorder Columns
sk_SK: Zmeniť poradie stĺpcov

en: Reorder Filters
sk_SK: Zmeniť poradie filtrov

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Reply to this comment
sk_SK: Odpovedať na tento komentár

en: Reply: %s
sk_SK: Odpoveď: %s

en: Request Support
sk_SK: Požiadať o podporu

en: Reschedule
sk_SK: Preplánovať

en: Reset
sk_SK: Resetovať

en: Reset Filters
sk_SK: Resetovať filtre

en: Reviews
sk_SK: Recenzie

en: Revision Author
sk_SK: Autor revízie

en: Revision Status
sk_SK: Stav revízie

en: Role
sk_SK: Úloha

en: Roles
sk_SK: Úlohy

en: Sat
sk_SK: So

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save and edit
sk_SK: Uložiť a upraviť

en: Saving...
sk_SK: Ukladá sa...

en: Scheduled
sk_SK: Naplánované

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
sk_SK: Naplánované pre %d príjemcov. Kliknite sem na ich zobrazenie.

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search Comments
sk_SK: Hľadať komentáre

en: Search Editorial Fields
sk_SK: Hľadať editačné polia

en: Search Metakey
sk_SK: Hľadať metakľúč

en: Search Notifications
sk_SK: Hľadať notifikácie

en: Search box
sk_SK: Hľadať

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Výsledky hľadania pre &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
sk_SK: Vyberte %s

en: Select Metakey
sk_SK: Vyberte Metakľúč

en: Select Type
sk_SK: Vyberte typ

en: Select at least one option for each section.
sk_SK: Vyberte aspoň jednu možnosť pre každú sekciu.

en: Select option...
sk_SK: Vyberte možnosť...

en: Select roles...
sk_SK: Vyberte roly...

en: Send reminder notifications
sk_SK: Odoslať pripomienkové notifikácie

en: Sending content...
sk_SK: Odosielanie obsahu...

en: Sent
sk_SK: Odoslané

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings updated successfully.
sk_SK: Nastavenia boli úspešne aktualizované.

en: Seven months
sk_SK: Sedem mesiacov

en: Show %s more
sk_SK: Zobraziť %s viac

en: Show Revision
sk_SK: Zobraziť revíziu

en: Show active notifications
sk_SK: Zobraziť aktívne oznámenia

en: Show content from
sk_SK: Zobraziť obsah z

en: Show on Content Calendar and Overview form
sk_SK: Zobraziť na kalendári obsahu a prehľadovom formulári

en: Show on Post Types screen
sk_SK: Zobraziť na obrazovke typov príspevkov

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
sk_SK: Zobraziť odkazy "Upozorniť ma" a "Prestante ma upozorňovať" pre tieto typy príspevkov:

en: Show today's date in the first row
sk_SK: Zobraziť dnešný dátum v prvom riadku

en: Single Select
sk_SK: Jednoduchý výber

en: Site Administrator
sk_SK: Administrátor webu

en: Six months
sk_SK: Šesť mesiacov

en: Six months ago
sk_SK: Pred šiestimi mesiacmi

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Skip current user
sk_SK: Preskočiť aktuálneho používateľa

en: Skip notifications for the user who triggered the action
sk_SK: Preskočiť upozornenia pre používateľa, ktorý spustil akciu

en: Skipped
sk_SK: Preskočené

en: Slack integration for notifications
sk_SK: Integrácia Slack pre notifikácie

en: Slug already in use. Please choose another.
sk_SK: Slug sa už používa. Prosím vyberte iný.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
sk_SK: Prepáčte! Nie ste prihlásení na žiadne príspevky!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
sk_SK: Prepáčte, nemôžete vymazať tento redakčný komentár, pretože má niektoré odpovede.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
sk_SK: Prepáčte, nemáte práva na pridávanie redakčných komentárov. Prosím, porozprávajte sa so svojím administrátorom.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
sk_SK: Prepáčte, nemáte oprávnenia na odstránenie tohto redakčného komentára. Porozprávajte sa so svojím administrátorom.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
sk_SK: Prepáčte, nemáte práva na úpravu redakčných komentárov. Prosím, porozprávajte sa so svojím administrátorom.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
sk_SK: Prepáčte, nemáte oprávnenia na úpravu tohto redakčného komentára. Porozprávajte sa so svojím administrátorom.

en: Start Date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Start date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Status
sk_SK: Stav

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
sk_SK: Stav bol zmenený pre %1$s #%2$s "%3$s" %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
sk_SK: Stavy na zobrazenie času publikovania

en: Stop notifying me
sk_SK: Prestante ma informovať

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Subject:
sk_SK: Predmet:

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Submitted on
sk_SK: Odoslané dňa

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
sk_SK: Prihláste sa do iCal alebo Google Kalendára

en: Success
sk_SK: Úspech

en: Sun
sk_SK: Nedeľa

en: Tag | Tags
sk_SK[0]: Štítok
sk_SK[1]: Štítky
sk_SK[2]: Štítkov

en: Tags
sk_SK: Štítky

en: Taxonomies
sk_SK: Taxonómie

en: Taxonomy
sk_SK: Taxonómia

en: Taxonomy not set.
sk_SK: Taxonómia nie je nastavená.

en: Ten months
sk_SK: Desať mesiacov

en: Terms
sk_SK: Termíny

en: Terms not set.
sk_SK: Podmienky nie sú nastavené.

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sk_SK: „slug“ je verzia názvu priateľská k URL. Zvyčajne je celá malými písmenami a obsahuje iba písmená, čísla a pomlčky.

en: The Events Calendar Integration
sk_SK: Integrácia kalendára udalostí

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
sk_SK: Popis môže byť použitý na komunikáciu s vaším tímom o tom, na čo je pole určené.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
sk_SK: Popis môže byť použitý na komunikáciu s vaším tímom o tom, na čo sú metadáta určené.

en: The field type cannot be changed once created.
sk_SK: Typ poľa sa nemôže zmeniť po vytvorení.

en: The name is for labeling the editorial fields.
sk_SK: Názov slúži na označenie redakčných polí.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
sk_SK: Notifikácia bola nastavená ako "Naplánovaná", ale úloha cron nebola nájdená

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
sk_SK: Pre zobrazenie tohto widgetu bude potrebné povoliť modul oznámení.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
sk_SK: Rodičovský žurnál bol odstránený alebo pravdepodobne preplánovaný

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
sk_SK: Vybraný typ príspevku nie je povolený pre kalendár.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
sk_SK: Vybraný používateľ nemá dostatočné oprávnenia na to, aby bol nastavený ako autor príspevku.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
sk_SK: Slug nemožno zmeniť, akonáhle bola podmienka vytvorená.

en: There are no PublishPress modules registered
sk_SK: Nie sú registrované žiadne moduly PublishPress

en: There are no posts in the range or filter specified.
sk_SK: V určenom rozsahu alebo filtri nie sú žiadne príspevky.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
sk_SK: Nastala nejaká chyba. Skúste to znova alebo kontaktujte svojho administrátora.

en: There was an error updating the post. Please try again.
sk_SK: Pri aktualizácii príspevku došlo k chybe. Skúste to prosím znova.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
sk_SK: Táto akcia bola vykonaná %1$s o %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
sk_SK: Tento komentár nemôže byť odstránený, pretože má jednu alebo viac odpovedí. Pred jeho odstránením sa uistite, že najprv odstránite všetky odpovede.

en: This editorial fields type is not yet supported.
sk_SK: Tento typ redakčných polí ešte nie je podporovaný.

en: This email was sent %s.
sk_SK: Tento email bol odoslaný %s.

en: This field will be available for these post types.
sk_SK: Toto pole bude dostupné pre tieto typy príspevkov.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
sk_SK: Toto pole bude viditeľné na prehľadových obrazovkách pre tieto typy príspevkov.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
sk_SK: Toto je náhľad naplánovanej správy. Obsah sa môže ešte zmeniť, kým nebude oznámenie odoslané.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
sk_SK: Toto je predvolený dátum publikovania z dnešného dňa pre príspevky presúvajúce sa do stavu Naplánované.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
sk_SK: Toto oznámenie je veľmi podobné inému, ktoré bolo odoslané pred menej ako %d minútami pre rovnakého príjemcu

en: This post was last updated on
sk_SK: Tento príspevok bol naposledy aktualizovaný

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
sk_SK: To zabráni odoslaniu príliš veľkého množstva oznámení pre rovnaké alebo podobné udalosti. Nastavte to na vyššie číslo, ak dostávate duplicitné e-maily.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
sk_SK: Toto nebude mať žiadny účinok, pokiaľ nemáte aspoň jeden pracovný postup cielený na možnosť "Používatelia, ktorí vybrali "Oznámiť ma" pre obsah".

en: Three months
sk_SK: Tri mesiace

en: Three months ago
sk_SK: Pred tromi mesiacmi

en: Three weeks
sk_SK: Tri týždne

en: Thu
sk_SK: Št

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title: %s
sk_SK: Názov: %s

en: To date
sk_SK: Do dátumu

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
sk_SK: Na zlepšenie vášho pracovného postupu s vlastnými stavmi príspevkov nainštalujte plugin %sPublishPress Statuses%s.

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Trash
sk_SK: Kôš

en: Tue
sk_SK: Ut

en: Twelve months
sk_SK: Dvanásť mesiacov

en: Two months
sk_SK: Dva mesiace

en: Two months ago
sk_SK: Pred dvoma mesiacmi

en: Two weeks
sk_SK: Dva týždne

en: Type
sk_SK: Typ

en: Undefined error found
sk_SK: Nedefinovaná chyba

en: Undo
sk_SK: Zrušiť

en: Unpublished Content
sk_SK: Nepublikovaný obsah

en: Untitled
sk_SK: Bez názvu

en: Update Editorial Fields
sk_SK: Aktualizovať redakčné polia

en: Update Editorial fields term
sk_SK: Aktualizovať termín editačných polí

en: Update Note
sk_SK: Aktualizovať poznámku

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
sk_SK: Dynamická aktualizácia dátumu príspevku nefunguje pre publikovaný obsah. Prosím <a href='%s'>upraviť príspevok</a>.

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Prejsť na Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
sk_SK: Prejsť na PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
sk_SK: Použiť meta údaje príspevku v notifikáciách

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User Url
sk_SK: URL používateľa

en: User making changes or comments
sk_SK: Používateľ, ktorý vykonáva zmeny alebo komentáre

en: User role
sk_SK: Užívateľská rola

en: User: %s (%d)
sk_SK: Užívateľ: %s (%d)

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Users who selected "Notify me" for the content
sk_SK: Používatelia, ktorí vybrali "Oznamte mi" pre obsah

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Zobraziť &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
sk_SK: Zobraziť &#8220;%s&#8221; na Google Maps

en: View Knowledge Base
sk_SK: Zobraziť znalostnú základňu

en: View: %s
sk_SK: Zobraziť: %s

en: Warning
sk_SK: Upozornenie

en: Wed
sk_SK: St

en: Weeks
sk_SK: Týždne

en: What the post needs to cover.
sk_SK: Čo má príspevok pokryť.

en: What to say?
sk_SK: Čo povedať?

en: When an editorial comment is added
sk_SK: Keď je pridaný redakčný komentár

en: When taxonomy is updated
sk_SK: Keď je taxonómia aktualizovaná

en: When the content is moved to a new status
sk_SK: Keď je obsah presunutý do nového stavu

en: When the content is updated
sk_SK: Keď je obsah aktualizovaný

en: When the first draft needs to be ready.
sk_SK: Kedy musí byť prvý návrh hotový.

en: When the status is changed
sk_SK: Keď sa stav zmení

en: When to notify?
sk_SK: Kedy upozorniť?

en: Who to notify?
sk_SK: Koho upozorniť?

en: Widget Options
sk_SK: Možnosti widgetu

en: WordPress Scheduler
sk_SK: Plánovač WordPress

en: Workflow
sk_SK: Pracovný postup

en: Workflow Settings
sk_SK: Nastavenia pracovného postupu

en: Workflow has users enrolled
sk_SK: Pracovný tok má prihlásených používateľov

en: Workflow: %s
sk_SK: Pracovný tok: %s

en: Workflows
sk_SK: Pracovné toky

en: Years
sk_SK: Roky

en: Yes
sk_SK: Áno

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
sk_SK: Tento email dostávate, pretože ste sa prihlásili na "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
sk_SK: Môžete pridať dynamické informácie do predmetu alebo textu tela pomocou nasledujúcich skratkových kódov:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
sk_SK: Môžete pridať redakčné komentáre k príspevku, akonáhle ste ho uložili prvýkrát.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
sk_SK: Všetky redakčné komentáre môžete vidieť na tomto %s tu:

en: You do not have any editorial fields enabled
sk_SK: Nemáte povolené žiadne redakčné polia

en: You do not have any public taxonomies
sk_SK: Nemáte žiadne verejné taxonómie

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
sk_SK: Nemáte potrebné oprávnenia na vykonanie tejto akcie.

en: You do not have permission to add new %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie na pridanie nového %s

en: You do not have permission to edit selected post.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na úpravu vybraného príspevku.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na presun príspevku do vybraného stavu príspevku.

en: You do not have permission to move post to this status
sk_SK: Nemáte povolenie presunúť príspevok do tohto stavu

en: You don't have any notifications
sk_SK: Nemáte žiadne upozornenia

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
sk_SK: Používate PublishPress Planner Free. Pro verzia má viac funkcií a podporu. %sPrejdite na Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
sk_SK: [%1$s] %2$s publikovaný: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
sk_SK: [%1$s] %2$s obnovený (z koša): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
sk_SK: [%1$s] %2$s Stav zmenený pre "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
sk_SK: [%1$s] %2$s presunutý do koša: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
sk_SK: [%1$s] %2$s Nezverejnené: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
sk_SK: [%1$s] Nový %2$s vytvorený: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
sk_SK: [%1$s] Nový redakčný komentár: "%2$s"

en: asynchronous
sk_SK: asynchrónne

en: by
sk_SK: od

en: edit
sk_SK: upraviť

en: field
sk_SK: pole

en: for
sk_SK: pre

en: group %d: %s
sk_SK: skupina %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
sk_SK: iCal tajný kľúč bol regenerovaný. Prosím, informujte všetkých používateľov, že sa budú musieť znovu prihlásiť.

en: minutes
sk_SK: minúty

en: role:%s
sk_SK: rola:%s

en: said on %1$s at %2$s
sk_SK: povedal dňa %1$s o %2$s

en: settings
sk_SK: nastavenia

en: shortcode
sk_SK: skratkový kód

en: synchronous
sk_SK: synchronné

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
sk_SK: Editačné pole

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
sk_SK: Redakčné pole

en: to
sk_SK: do

en: user
sk_SK: používateľ
